UWAGA!

Srebrny Laur dla formacji Lotos-Jantar

Elbląg, Srebrny Laur dla formacji Lotos-Jantar

Od dziesięciu lat Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego przyznaje nagrody osobom, instytucjom i organizacjom, których osiągnięcia i aktywność zostały w minionym roku wyjątkowo docenione w Polsce i na świecie. W tym roku Srebrny Laur otrzymała Formacja Standardowa Lotos-Jantar.

Wczoraj (14 marca) o godz. 17 w Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie odbyła się uroczysta gala, na której wręczono nagrody „Laur Najlepszym z Najlepszych” w kategoriach: sport, kultura, literatura, muzyka, ochrona zdrowia, działalność społeczna, rozwój społeczno-gospodarczy regionu, ochrona środowiska, rolnictwo, zdrowa żywność, turystyka oraz biznes. W edycji jubileuszowej wyróżnienia w ramach nagród dodatkowych Srebrnym Laurem „Najlepszym z Najlepszych” uhonorowano elbląską Formację Standardową Lotos-Jantar wraz z trenerem Antonim Czyżykiem.
       Nagroda ta została przygotowana dla laureatów wyróżnionych po raz piąty. Formacja Lotos-Jantar za swoje osiągnięcia była nagradzana w latach: 2003, 2004, 2009, 2010 oraz w 2011 roku.
       Na uroczystości wręczono dwa Srebrne oraz jeden Złoty Laur, który otrzymał biznesmen z branży turystycznej Andrzej Dowgiałło (sześciokrotnie wyróżniany w poprzednich edycjach).
      
      
Edyta Jasiukiewicz, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama