UWAGA!

Srebro w Rosji (boks)

 
Elbląg, Srebro w Rosji (boks)
fot. nadesłana

Korzystając z zaproszenia Federacji Boksu Obwodu Kaliningradzkiego na silnie obsadzonym Międzynarodowym Turnieju bokserskim pomięci zasłużonego trenera A.A. Sorokina w miejscowości Gusiew uczestniczył z sukcesem zawodnik elbląskiej „Kontry” Rafał Staszewski ( waga 75 kg), zdobywając srebrny medal.

Podczas imprezy w dniach 26 -29 września walki toczyło blisko 140 pięściarzy z 22 Klubów z obwodu kaliningradzkiego, Łotwy oraz Polski.
       Rafał Staszewski bardzo dobrze rozpoczął pierwszy dzień zmagań, posyłając na deski już po 30 sekundach pierwszej rundy swojego przeciwnika Artura Kiładze (Kaliningrad YOP).
       W kolejnym pojedynku jednogłośnie wypunktował Fadida Iskandierova (Klub Sowietsk). W walce finałowej, mimo wyraźnej przewagi w każdej rundzie, zdaniem sędziów pojedynek wygrał jego rywal Artiem Ilin (Kaliningrad YOP).
       Zdaniem szkoleniowca UKS „Kontra” Kamila Stemplewskiego udział w Turnieju i walki z pięściarzami rosyjskimi bardzo dobrze wpłyną na umiejętności bokserskie zawodnika. Ponadto korzystając z bliskości dojazdu do obwodu kaliningradzkiego w przyszłości więcej zawodników Klubu będzie uczestniczyło w Turniejach organizowanych przez rosyjską Federację Boksu.
       Marek Siejk ( UKS Kontra Elbląg)Srebrny medal na Międzynarodowym Turnieju w Rosji ( boks).
      
ASZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Zastanawiam się skąd takie parcie na kontakty z Ruskimi, zaczynam mieć wrażenie, że oni zaczynają brać udział we wszystkich imprezach ze słowem POLSKI w nazwie, a my w ich imprezach. Zwłaszcza, że już w tekście widzę fragment sugerujący, że zawodnik nie został sprawiedliwie potraktowany przez sędziów. To nie jest międzynarodowa impreza, choć ma to w nazwie. Łotwa, jeden polski zawodnik i 22 kluby z Kaliningradu. Bez żartów. Słowo międzynarodowy jest tam grubo nie na miejscu-z tego co widzę TO ICH WEWNĘTRZNA impreza z naszym zawodnikiem na doczepkę(ciekawe ilu było z Łotwy-też jeden?), który w ogóle nie wiadomo po co tam pojechał. Czy te zawody się do czegokolwiek liczą, np. do jakiegoś rankingu??? Nawet Ruscy z Kaliningradu na Ogólnopolski Zlot miłośników BMW w Toruniu przyjechali, co prawda zaproszenie mieli, ale dla mnie słowo Ogólnopolski jest jasne i dla innych też powinno być. Tam nie ma po co jechać, a wszyscy się pchają na potęgę. Mało jest innych imprez? Gdyby to jeszcze był np. Europejski turniej bokserski-wtedy ok-geograficznie Kaliningrad znajduje się w Europie. Ale wysyłać zawodnika do Ruskich tylko po to, żeby oni mogli sobie w nazwie turnieju dla ich zawodników wpisać słowo Międzynarodowy i nabijać sobie ego, że taka ważna impreza się tam odbywa to chyba przesada.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    abcxyz(2013-09-30)
  • widać, że jesteś laikiem w temacie sportu, przede wszystkim zawsze chodzi o podciągnięcie techniki oraz podpatrzenie systemu szkolenia, i nieważne czy to Rosja czy Japonia zawsze zawodnik może się czegoś nowego nauczyć, w czasach kiedy sam trenowałem nasi szkoleniowcy także korzystali z różnych form współpracy, pozdrawiam! a co do szczegółow wypowiedzi to chyba nie lubisz ruskich i stąd Twój problem
Reklama