Start wygrał w Szczecinie (piłka ręczna)

Elbląg, Elblążanki wygrały sobotni mecz w Szczecinie
Elblążanki wygrały sobotni mecz w Szczecinie (Fot.AD)

W sobotnim spotkaniu nasze szczypiornistki okazały się lepsze od już zdegradowanej Pogoni Szczecin zwyciężając 22:19 (7:6). Jutro w ostatnim meczu sezonu elblążanki podejmą Finepharm Polkowice, a kibice poznają nazwisko nowego szkoleniowca Startu.

Start był wyraźnie lepszy na początku pojedynku. Nasze zawodniczki prowadziły 4:1, ale gospodynie nie dawały za wygraną i na przerwę szczecinianki schodziły przegrywając zaledwie jednym golem 6:7. Po przerwie nasze dziewczyny grały dużo lepiej- powiedział Dariusz Bajczyk, dyrektor klubu.- Mecz był generalnie spokojny. Bardzo dobrze broniła Ewelina Kędzierska, która odbiła wiele piłek. Jutro ostatni mecz sezonu na który serdecznie zapraszamy kibiców.
       Niedzielny mecz Startu z Finepharmem Polkowice rozpocznie się w hali CSB o godz. 19. Przed spotkaniem planowane jest pożegnanie trenera Grzegorza Gościńskiego dla którego będzie to ostatni mecz na ławce Startu. Po niedzielnym pojedynku odbędzie się konferencja prasowa na której zostanie zaprezentowany nowy szkoleniowiec elbląskiej drużyny.

Pogoń Szczecin - Start Elbląg 19:22 (6:7)

Najwięcej bramek: dla Pogoni - Hanna Jaszczuk 8, Anna Rostankowska 3, a dla Startu - Wioleta Janczak 6, Agnieszka Wolska 4.