UWAGA!

Stegna tour z Neksusem

Zima żegna nas coraz wyraźniej, a sympatycy turystycznej przygody na rowerach spod znaku UKS Neksus zapraszają na inaugurujący nowy sezon wypad do Stegny. Stało się już tradycją, że nadmorska Stegna jest pierwszym punktem docelowym rowerowych eskapad na początku roku. W tym roku rowerowe otwarcie sezonu odbędzie się 8 marca.

Na wycieczkę do Stegny rowerzyści wyruszą o godz. 9 z Placu Kazimierza Jagiellończyka. Udadzą się do Stegny, przejeżdżając przez Nowakowo, Kępiny Wielkie, Marzęcino, Tujsk i Rybinę. Organizatorzy zastrzegają, że w wycieczce, która odbędzie się bez względu na pogodę, mogą uczestniczyć wyłącznie osoby pełnoletnie, a młodsze tylko z opiekunem. Do pokonania w obie strony trasa o długości ok. 90 km na drogach o małym natężeniu ruchu samochodowego.
     W Stegnie uczestnicy eskapady będą kibicować elbląskim morsom zażywającym kąpieli w Bałtyku. Przewidziano przerwy na posiłki i robienie zdjęć, ale najważniejszy jest aktywny relaks na świeżym powietrzu, do którego zachęcamy elblążan.
     
     Mówi organizator wycieczki Marek Kamm:
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama