UWAGA!

Strażak z Elbląga mistrzem Polski służb mundurowych (kick boxing)

 
Elbląg, Strażak z Elbląga mistrzem Polski służb mundurowych (kick boxing)
fot. nadesłana

W dniach 19-21 czerwca w Rzeszowie organizowane były III Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych. Państwową Straż Pożarną w Elblągu na zawodach reprezentował z sukcesem Adrian Durma.

Jest to impreza która cieszy dużym zainteresowaniem. Na mistrzostwa o tytuł mistrzowski zjechało się 150 zawodników z wielu różnych służb mundurowych.
       Elblążanin startował w formule kick light oraz point fighting w kategorii 74 kg. W pointfightingu Durma doszedł do finału, ale do rozstrzygającej walki nie przystąpił, gdyż w tym samym czasie zaczęła się rywalizacja w drugiej formule - kick light, w której Adrian zdobył tytuł Mistrza Polski służb mundurowych, deklasując swoich wszystkich rywali pod każdym względem. Elblążanin stoczył cztery walki wszystkie wygrywając wysoko na punkty.
       - Jestem bardzo zadowolony z wyników jakie osiągnąłem. Turniej stał na wysokim poziomie. Różni się od normalnych mistrzostw, gdyż zjeżdżają się zawodnicy różnych stylów walki takich jak kickboxing, muay thai, karate, k1, boks czy też krav maga i wtedy walka robi się ciekawa, bo konfrontują różne style - podsumowuje zawody Durma.
      
informacja nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama