UWAGA!

Studenci na Mistrzostwa Świata (piłka ręczna)

Kobieca i męska akademickie reprezentacje Polski w piłce ręcznej rozpoczynają cykl przygotowań do najważniejszych dla studentów specjalizujących się w tej dyscyplinie sportu imprezy. W dniach 5-13 lipca w Wenecji rozegrane zostaną Akademickie Mistrzostwa Świata. Do Wenecji pojadą zawodniczki i zawodnicy z Warmii i Mazur.

Jerzy Ciepliński, trener główny reprezentacji kobiet powołał na zgrupowanie przed mistrzostwami 26 zawodniczek z siedmiu klubów. Są w tym gronie trzy Katarzyny z elbląskiego Startu: Joszczuk, Tutaj i Cekała. Zawodniczki 22 czerwca spotkają się w Gdańsku, gdzie będą się przygotowywały do turnieju mistrzowskiego w Wenecji. Kobieca akademicka reprezentacja Polski będzie broniła złotego medalu mistrzyń świata, który zdobyła w roku 2006 na turnieju w Gdańsku.
     W tym samym czasie na czterodniowym zgrupowaniu w Gdańsku spotka się osiemnastu piłkarzy ręcznych, studentów, wybrańców trenera Leszka Biernackiego. Piłkarze będą także przygotowywali się do Akademickich Mistrzostw Świata w Wenecji. Z Gdańska pojadą na cztery dni do Cetniewa, skąd udadzą się do Wenecji. Wśród kadrowiczów jest czwórka zawodników z klubów Warmii i Mazur: Marcin Malewski i Michał Krawczyk z Travelandu Olsztyn oraz Marcin Głębocki i Grzegorz Perwenis z Techtransu Daradu Elbląg.
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Andrzej to klub Techtrans jeszcze istnieje? Zgloszony jest do rozgrywek? Kto odszedl a kto przyszedl? Moze o tym cos napiszesz?
Reklama