UWAGA!

Sukces elbląskich kajakarzy

 Elbląg, Sukces elbląskich kajakarzy
fot. nadesłana

W dniach 9-10 września w Wałczu odbyły się Mistrzostwa Polski w kategorii Masters. Jest to kategoria, w której startują zawodniczki i zawodnicy w wieku powyżej 35 lat.Olimpia wystawiła niezbyt liczną ale za to bardzo silną ekipę, która przywiozła trzy mistrzostwa Polski.

Mistrzem Polski w K-1 -została wona Kreczman, w tej samej kategorii mistrzem Polski został Tadeusz Wieprzkowski. Natomiast w C-1 mistrzostwo wywalczył kanadyjkarz Olimpii Adam Dombrowski. W kategorii mix nasze osady zdominowały zawody. W punktacji drużynowej Olimpia uplasowała się na miejscu trzecim. Wyprzedziły ją kluby z Krakowa oraz z Rzeszowa. Poza zawodnikami już wymienionymi w Wałczu startowali również: Aneta Bartnicka, Ryszard Białkowski, Adam Figurski oraz Mirosław Kreczman. Nic dziwnego, że mając takie wzory, młodzież trenująca kajakarstwo i kanadyjkarstwo również zdobywa medale na każdych zawodach.
      
inf. nadesłana

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Pozdrowienia dla Pana Mirka, nauczyciela w-f z SP8 sprzed paru latek;) Pani Iwona i Aneta nic się nie zmieniają. Super patrzeć na tych pasjonatów kajakarstwa. Wszystkiego dobrego dla Was.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  była"kajakarka"zlat90t(2017-09-12)
 • olsztyn ładuje pieniądze w sport wodny u siebie i na mazurach. A Elbląg z małymi funduszami pokazuje buractwu że potrafi wygrywać. TAK TRZYMAĆ Elblążanie.
 • Należy dodać, tytułem uzupełnienia artykułu, ze kajakarze i kajakarki K. S Olimpia E-ag zdobyli łącznie 18 medali : 12 zlotych, 5 srebrnych i 1 brązowy co pozwoliło zająć 3 miejsce w klasyfikacji klubów. W zawodach brali udział kajakarze z 34 klubów. Mistrzami Polski zostali także mastersi : T. Wieprzkowski, M. Kreczman, K. Paradowski i R. Białkowski w k-4 na dystansie 200m. Kajakarz.
 • Aneta!
 • W artykule pojawił się mały błąd. Miejsce drugie w klasyfikacji drużynowej zajął MASTER CANOE CLUB ze Szczecina i Gryfina.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  gczyzyk1(2017-09-15)
 • Wielki szacunek i ukłon a Pana Mirka K. Mój wzór nauczyciela i trenera
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  MavdaC(2018-02-20)
Reklama