Superciężkie srebro "Tygrysa" (boks)

Elbląg, Superciężkie srebro "Tygrysa" (boks)
(fot. nadesłana)

W Koninie odbyły się XXIII Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Boksie. W rywalizacji udział wzięło 138 zawodników z 62 klubów reprezentujących 15 Okręgowych Związków Bokserskich. Klub Sportów Walki „Tygrys” Elbląg reprezentował Marcin Śnitko w wadze superciężkiej. Zajął drugie miejsce, tym samym zdobywając tytuł Młodzieżowego Wicemistrza Mistrza Polski w wadze +91kg.

W finale, po wyrównanej i zaciętej walce, Śnitko uległ na punkty Mateuszowi Figiel Hetman Białystok. W drodze do finału Marcin pokonał jednogłośnie na punkty Miłosza Wodeckiego LKS Myszków i Artura Bulik AZS Legenda Jarosław. Gratulacje i wielkie brawa dla naszego zawodnika.