UWAGA!

Świętuj z nami Dzień Kobiet

Elbląg, Świętuj z nami Dzień Kobiet

Zima odeszła już na dobre, z kolei Pani Wiosna nadchodzi małymi krokami, aż chciałoby się zaśpiewać „Tyle słońca w całym mieście”. Pierwsze promienie słońca co prawda przedzierają się już przez chmury, ale nadal jest ich za mało, by naładować się pozytywną energią w stu procentach. Dlatego proponujemy Ci ciekawą alternatywę, która podniesie poziom Twoich endorfin do maksimum.

Propozycja, z którą wychodzimy do wszystkich fantastycznych kobiet to aktywne spędzenie tego wyjątkowego święta w naszym Centrum Tańca „Promyk”. Emocji z pewnością nie zabraknie, ponieważ czekać będą na Was zajęcia z samoobrony, lady latino i zumby, a dodatkowo każda Pani będzie miała możliwość wykonać pomiar parametrów ciała. Wszystko za jedyne 5 zł. Cała impreza będzie mieć dodatkowo charakter akcji charytatywnej, na zasadzie koleżeńskiej zbiórki, podczas której będziemy wspierać elblążankę w walce z chorobą nowotworową.
      
       Na Dzień Kobiet w „Promyku” zapraszamy już 7 marca w godzinach od 17:30 – 20. Zajęcia lady latino potrwają od 17:30-18:15, samoobrona od 18:15-19, zumba od 19:00-20:00. Więcej informacji pod numerem telefonu 55 611 01 40/609 977 220 w godzinach 8:00-16:00.
      
Agnieszka Pawowicz, Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama