UWAGA!

Szachowa Wiosna 2017

Elbląg, Szachowa Wiosna 2017

Elbląski MDK i UKS Skoczek organizują wspólnie II Wiosenny Turniej Szachowy, który odbędzie się w świetlicy Szkoły Podstawowej nr 1 w Elblągu przy ul. Daszyńskiego 1 w dniach 3 - 5 kwietnia w godz. 17 - 19.

Impreza jest otwarta dla dzieci i młodzieży szkolnej (do lat 18, bez limitu rankingowego) z terenu Elbląga i okolic. Rozgrywki w jednej grupie systemem szwajcarskim 6-rundowym w tempie P 30, tj. po 30 minut na partię dla zawodnika. Zapis partii obowiązkowy do 20. posunięcia.
       Turniej jest klasyfikacyjny z możliwością zdobycia norm na kategorię szachową V lub IV (dla dziewcząt również kat. III). Opłata startowa wynosi 10 zł (członkowie MDK i UKS Skoczek płacą po 5 zł). Nagrody: puchary za miejsca I - III wśród dziewcząt i chłopców, dyplomy i upominki rzeczowe. Uroczyste zakończenie w dniu 5 kwietnia ok. godz. 19.30.
       Uwaga, zgłoszenia na adres mailowy sędziego głównego: bogdansiwon@wp.pl lub pod numer telefonu 511-745-807 (Bogdan Siwoń) do 1 kwietnia lub na sali w dniu turnieju w godz. 16 - 16.45. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, datę urodzenia, szkołę i kategorię szachową. Zapraszamy, bo wiosną szachowe talenty rosną!
      
Bogdan Siwoń, KSz Start
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama