UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Tabela wyników

Piłka nożna III liga grupa spadkowa 2021
Stan na: 2021-04-21
Miejsce Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans
1 Sokół Aleksandrów Łódzki 25 37 10 7 8 40:24
2 Błonianka Błonie 25 37 11 4 10 48:37
3 Pelikan Łowicz 25 37 10 7 8 38:36
4 KS Kutno 25 37 11 4 10 36:35
5 RKS Radomsko 25 33 9 6 10 37:34
6 Lechia Tomaszów Mazowiecki 25 33 10 3 12 36:52
7 Concordia Elbląg 25 31 8 7 10 29:33
8 Broń Radom 25 31 8 7 10 30:38
9 GKS Wikielec 24 29 8 5 11 34:48
10 Ursus Warszawa 24 28 8 4 12 31:35
11 Olimpia Zambrów 25 22 6 4 15 35:48
12 Huragan Morąg 25 18 3 9 13 26:48
13 Ruch Wysokie Mazowieckie 25 18 3 9 13 23:53
14 KS Wasilków 25 14 4 2 19 18:67

Terminarz spotkań

22. kolejka 3-4. kwietnia '21
Pelikan Łowicz 0 : 1 KS Wasilków 2021-04-03
Huragan Morąg 1 : 5 Sokół Aleksandrów Łódzki 2021-04-02
KS Kutno 3 : 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 2021-04-03
Błonianka Błonie 3 : 1 Olimpia Zambrów 2021-04-03
RKS Radomsko 1 : 2 Ursus Warszawa 2021-04-03
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Mroczek (60. min.), Ambroziński (82. min.)
2 : 1 Concordia Elbląg
Bojas(9. min.)
2021-04-03
GKS Wikielec 2 : 2 Broń Radom 2021-04-03
23. kolejka 10-11. kwietnia '21
Concordia Elbląg
Bojas (4. min., 64. min., 79. min.), Pawłowski (42. min.)
4 : 3 GKS Wikielec
Jankowski (12. min.), Bartkowski (19. min., k, 32. min.)
2021-04-10
KS Kutno 1 : 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 2021-04-10
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 : 0 Ursus Warszawa 2021-04-10
Olimpia Zambrów 1 : 1 RKS Radomsko 2021-04-10
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 : 1 Błonianka Błonie 2021-04-10
KS Wasilków 0 : 2 Broń Radom 2021-04-10
Pelikan Łowicz 1 : 1 Huragan Morąg 2021-04-10
24. kolejka 17-18. kwietnia '21
KS Wasilków 2 : 0 Huragan Morąg 2021-04-17
KS Kutno 1 : 2 Pelikan Łowicz 2021-04-17
Błonianka Błonie 3 : 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 2021-04-17
RKS Radomsko 4 : 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 2021-04-17
Olimpia Zambrów 4 : 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2021-04-17
Ursus Warszawa - : - GKS Wikielec 2021-04-17
Broń Radom 3 : 0 Concordia Elbląg 2021-04-17
25. kolejka 24-25. kwietnia '21
Concordia Elbląg
Liavontsyeu (71. min., sam.)
1 : 0 KS Wasilków 2021-04-24
Broń Radom 0 : 1 Ursus Warszawa 2021-04-24
GKS Wikielec 2 : 1 Olimpia Zambrów 2021-04-24
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 : 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 2021-04-24
Sokół Aleksandrów Łódzki 3 : 1 RKS Radomsko 2021-04-24
Błonianka Błonie 2 : 2 Pelikan Łowicz 2021-04-24
Huragan Morąg 1 : 1 KS Kutno 2021-04-24
26. kolejka 1-2. maja '21
KS Wasilków - : - KS Kutno 2021-05-01
Huragan Morąg - : - Błonianka Błonie 2021-05-01
RKS Radomsko - : - Pelikan Łowicz 2021-05-01
Sokół Aleksandrów Łódzki - : - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2021-05-01
Ruch Wysokie Mazowieckie - : - GKS Wikielec 2021-05-01
Broń Radom - : - Olimpia Zambrów 2021-05-01
Concordia Elbląg - : - Ursus Warszawa 2021-05-01
27. kolejka 8-9. maja '21
Ursus Warszawa - : - KS Wasilków 2021-05-08
Olimpia Zambrów - : - Concordia Elbląg 2021-05-08
Ruch Wysokie Mazowieckie - : - Broń Radom 2021-05-08
GKS Wikielec - : - Sokół Aleksandrów Łódzki 2021-05-08
Lechia Tomaszów Mazowiecki - : - Pelikan Łowicz 2021-05-08
RKS Radomsko - : - Huragan Morąg 2021-05-08
KS Kutno - : - Błonianka Błonie 2021-05-08
28. kolejka 12. maja '21
KS Wasilków - : - Błonianka Błonie 2021-05-12
RKS Radomsko - : - KS Kutno 2021-05-12
Lechia Tomaszów Mazowiecki - : - Huragan Morąg 2021-05-12
Pelikan Łowicz - : - GKS Wikielec 2021-05-12
Broń Radom - : - Sokół Aleksandrów Łódzki 2021-05-12
Concordia Elbląg - : - Ruch Wysokie Mazowieckie 2021-05-12
Olimpia Zambrów - : - Ursus Warszawa 2021-05-12
29. kolejka 15-16. maja '21
Olimpia Zambrów - : - KS Wasilków 2021-05-15
Ursus Warszawa - : - Ruch Wysokie Mazowieckie 2021-05-15
Sokół Aleksandrów Łódzki - : - Concordia Elbląg 2021-05-15
Broń Radom - : - Pelikan Łowicz 2021-05-15
Huragan Morąg - : - GKS Wikielec 2021-05-15
Lechia Tomaszów Mazowiecki - : - KS Kutno 2021-05-15
Błonianka Błonie - : - RKS Radomsko 2021-05-15
30. kolejka 22-23. maja '21
RKS Radomsko - : - KS Wasilków 2021-05-22
Błonianka Błonie - : - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2021-05-22
KS Kutno - : - GKS Wikielec 2021-05-22
Huragan Morąg - : - Broń Radom 2021-05-22
Pelikan Łowicz - : - Concordia Elbląg 2021-05-22
Sokół Aleksandrów Łódzki - : - Ursus Warszawa 2021-05-22
Ruch Wysokie Mazowieckie - : - Olimpia Zambrów 2021-05-22
31. kolejka 29-30. maja '21
KS Wasilków - : - Ruch Wysokie Mazowieckie 2021-05-29
Sokół Aleksandrów Łódzki - : - Olimpia Zambrów 2021-05-29
Pelikan Łowicz - : - Ursus Warszawa 2021-05-29
Concordia Elbląg - : - Ursus Warszawa 2021-05-29
KS Kutno - : - Broń Radom 2021-05-29
GKS Wikielec - : - Błonianka Błonie 2021-05-29
RKS Radomsko - : - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2021-05-29
32. kolejka 5-6. czerwca '21
Lechia Tomaszów Mazowiecki - : - KS Wasilków 2021-06-05
GKS Wikielec - : - RKS Radomsko 2021-06-05
Błonianka Błonie - : - Broń Radom 2021-06-05
Concordia Elbląg - : - KS Kutno 2021-06-05
Ursus Warszawa - : - Huragan Morąg 2021-06-05
Olimpia Zambrów - : - Pelikan Łowicz 2021-06-05
Ruch Wysokie Mazowieckie - : - Sokół Aleksandrów Łódzki 2021-06-05
33. kolejka 12-13. czerwca '21
Sokół Aleksandrów Łódzki - : - KS Wasilków 2021-06-12
Pelikan Łowicz - : - Ruch Wysokie Mazowieckie 2021-06-12
Olimpia Zambrów - : - Huragan Morąg 2021-06-12
Ursus Warszawa - : - KS Kutno 2021-06-12
Concordia Elbląg - : - Błonianka Błonie 2021-06-12
Broń Radom - : - RKS Radomsko 2021-06-12
GKS Wikielec - : - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2021-06-12
34. kolejka 19-20. czerwca '21
KS Wasilków - : - GKS Wikielec 2021-06-19
Broń Radom - : - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2021-06-19
RKS Radomsko - : - Concordia Elbląg 2021-06-19
Ursus Warszawa - : - Błonianka Błonie 2021-06-19
Olimpia Zambrów - : - KS Kutno 2021-06-19
Huragan Morąg - : - Ruch Wysokie Mazowieckie 2021-06-19
Sokół Aleksandrów Łódzki - : - Pelikan Łowicz 2021-06-19