UWAGA!

Tancerze na podium

 Elbląg, Tancerze na podium
(fot. nadesłane)

W minioną sobotę, 16 października w Kwidzynie elbląscy tancerze wzięli udział w Grand Prix Polski Junior II i Youth oraz XIII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Kwidzyna, podczas których Alicja Minkiewicz i Bartłomiej Szkutnik zwyciężyli w kategorii GPP Youth w stylu standard.

W tej samej kategorii Marta Pilipczuk i Mateusz Czyżyk zajęli drugie miejsce. Klasę taneczną C zdobyli Natalia Konopko i Paweł Beńko.
      
       Pozostałe wyniki XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Kwidzyna:
      
       Kategoria wiekowa: 12-13 lat, klasa taneczna E, styl: kombinacja 8T
       5miejsce - Dawid Piotrowski, Judyta Nowaczyk
       7 miejsce - Jakub Frąszczak, Agata Pietrowska
      
       Kategoria wiekowa 12-13 lat, klasa taneczna D, styl: kombinacja 8T
       6 miejsce - Paweł Beńko, Natalia Konopko
       7 miejsce - Kordian Zagaja, Adrianna Sosik
      
       Kategoria wiekowa: 12-13 lat, klasa taneczna C, styl: latin
       2 miejsce - Grzegorz Ślusarski, Sandra Szczepańska
      
       Kategoria wiekowa: pow. 15 lat, klasa taneczna B, styl: standard
       3 miejsce - Adam Popowski, Paulina Karpińska
       13 miejsce - Łukasz Pierwienis , Martyna Nowaczyńska
      
       Kategoria wiekowa: pow. 15 lat, klasa taneczna B, styl: latin
       8 miejsce - Adam Popowski Adam, Paulina Karpińska
       13-14 miejsce - Łukasz Pierwienis, Martyna Nowaczyńska
      
       Grand Prix Polski, Junior II (14-15 lat), styl: standard
       14 miejsce - Tomasz Łobocki, Magdalena Czuba
      
       Grand Prix Polski, Junior II (14-15 lat), styl: latin
       13-15 miejsce - Tomasz Łobocki, Magdalena Czuba
      
       Grand Prix Polski, Youth (16-18 lat), styl: standard
       10 miejsce - Sebastian Rutkowski, Arletta Wyżlic
       21 miejsce - Adam Popowski, Paulina Karpińska
       25-26 miejsce - Łukasz Pierwienis, Martyna Nowaczyńska
      
       Grand Prix Polski, Youth (16-18), styl: latin
       3 miejsce - Bartłomiej Szkutnik, Alicja Minkiewicz
       18-19 miejsce - Adam Popowski, Paulina Karpińska
       22 miejsce - Łukasz Pierwienis, Martyna Nowaczyńska
      
       Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Napoleon, Osielsko 17 października
       Kategoria wiekowa: 12-13 lat, klasa taneczna D, styl: kombinacja 8T
       4 miejsce - Kordian Zagaja, Adrianna Sosik
      
Anna Kleina, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • gratulacje dla wszystkich tancerzy a szczególnie dla złotych medalistów obserwator
  • tylko ulubiency trenera
  • Grayulacje dla tancerzy, którzy dziś zaszczycili swym występem MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ BIAłEJ LASKI, zorganizowanej imprezie w kawiarni "U AKTORÓW" przy ul Dębowej 1 C. Gratulacje i podziękowania dla wlaściciela lokaku, panu Czyżykowi (ktory "wypożyczył " nam tancerzy )oraz zarządowi PZN i organizatorom oraz zaproszonym gosciom. MY NIEWIDOMI Z ELBLĄGA i podelblaskich miejscowości :DZIĘKUJEMY
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    w imieniu niewidomych i slabow(2010-10-19)
  • nk;
Reklama