UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Tancerze na turniejach

Elbląg, Tancerze Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar” pracują intensywnie i biorą udział w wielu turniejach
Tancerze Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar” pracują intensywnie i biorą udział w wielu turniejach (fot. arch. PS)

Miniony weekend tancerze Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar” spędzili bardzo intensywnie ponieważ wzięli udział w trzech turniejach tańca.

W sobotę (20 marca) odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GEST o Puchar Burmistrza Miasta Koronowa i II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o „Puchar Prezydenta Miasta Ełk”. Natomiast w niedzielę (21 marca) tancerze wzięli udział w V Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Ostródy „Focus 2010”.
       Tancerze zaprezentowali swój ogromny talent taneczny, a wielu z nich zajęło miejsca na podium. Turniej w Ostródzie okazał się szczęśliwy dla pary Łobocki Tomasz, Czuba Magdalena ponieważ otrzymali klasę taneczną B w stylu Latin.
      
       Oto szczegółowe wyniki:
       Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GEST o Puchar Burmistrza Miasta Koronowa
       - kategoria wiekowa: 10-11 lat, klasa E, styl kombinacja 6 T – 12. miejsce: Pietruszka Karol, Szczepura Blanka.
      
       II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o „Puchar Prezydenta Miasta Ełk”
       - pow. 15 lat, klasa C, styl latin – 1. miejsce: Popowski Adam, Karpińska Paulina
       - pow. 15 lat, klasa B, styl latin - 9. miejsce: Jacewicz Paweł, Gierulska Izabella
       - pow. 15 lat, klasa A, styl standard - 2. miejsce: Tichoniuk Maciej, Gajak Agnieszka; 3. miejsce: Czyżyk Mateusz, Pilipczuk Marta; 4. miejsce Pilipczuk Mariusz, Misiak Paulina; 13. miejsce: Jacewicz Paweł, Gierulska Izabella
       - pow. 15 lat, klasa A, styl latin – 5. miejsce: Szkutnik Bartłomiej, Minkiewicz Alicja; 10. miejsce: Pilipczuk Mariusz, Misiak Paulina
       - pow. 15 lat, klasa S, styl standard – 2. miejsce: Papużyński Mateusz, Czyżyk Katarzyna; 3. miejsce: Szkutnik Bartłomiej, Minkiewicz Alicja; 4. miejsce: Kapała Adrian, Lesz Katarzyna; 5. miejsce: Rutkowski Sebastian, Wyżlic Arletta.
      
       V OTTT o Puchar Burmistrza Ostródy „Focus 2010”
       - 10-11 lat klasa E, styl kombinacja 6 tańców – 9. miejsce: Pietruszka Karol, Szczepura Blanka
       - 12-13 lat, klasa E, styl kombinacja 8 tańców – 4. miejsce: Warda Maciej, Sosik Adrianna; 6. miejsce: Zagaja Kordian, Sobocińska, Karolina, 8. miejsce: Piotrowski Dawid, Nowaczyk Judyta; 10. miejsce: Wojniusz Michał, Lipa Justyna, 12-13. miejsce: Zajdel Mateusz, Gronkowska Aleksandra; 15. miejsce: Michalski Maciej, Kruk Oliwia
       - 12-13 lat, klasa D, styl kombinacja 8 tańców – 1. miejsce: Beńko Paweł, Konopko Natalia; 9. miejsce: Wawro Mateusz, Piątkowska Karolina
       - 14-15 lat, klasa E, styl kombinacja 8 tańców – 9. miejsce: Tkaczuk Damian, Sosnowska Paulina
       - 12-13 lat, klasa C, styl latin – 4. miejsce: Ślusarski Grzegorz, Szczepańska Sandra; 7. miejsce: Groblewski Michał, Pawłowska Alicja
       - 12-13 lat, klasa C, styl standard - 6. miejsce: Ślusarski Grzegorz, Szczepańska Sandra; 8. miejsce: Groblewski Michał, Pawłowska Alicja
       - 14-15 lat, klasa C, styl latin – 2. miejsce: Łobocki Tomasz, Czuba Magdalena
       - 14-15 lat, klasa B, styl standard – 9-10. miejsce: Łobocki Tomasz, Czuba Magdalena
       - pow. 15 lat, klasa D, styl kombinacja 8 tańców - 10. miejsce: Drozd Damian, Sokołowska Monika
       - pow. 15 lat, klasa C, styl latin – 2. miejsce: Popowski Adam, Karpińska Paulina, 9-10. miejsce: Perwejnis Daniel, Tkaczuk Małgorzata
       - pow. 15 lat, klasa C, styl standard - 4. miejsce: Szmurło Mateusz, Sadło Patrycja
       - pow. 15 lat, klasa B, styl latin - 12. miejsce: Jacewicz Paweł, Gierulska Izabella; 16. miejsce: Szmurło Mateusz, Sadło Patrycja
       - pow. 15 lat, klasa A, styl standard - 7. miejsce: Jacewicz Paweł, Gierulska Izabella
       - 14-15 lat, Grand Prix, styl standard - 15. miejsce: Łobocki Tomasz, Czuba Magdalena
      
       Pełne wyniki znajdują się na stronach:
       - http://www.taniec.slominski.pl/dump/Do2010_00016.html
       - http://www.taniec.slominski.pl/dump/Do2010_00038.html
       - http://www.taniec.slominski.pl/dump/Do2010_00022.html.
      
      
Katarzyna Wierzyńska, Centrum Tańca „Promyk”
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama