UWAGA!

Taneczne Pomosty

Elbląg, Taneczne Pomosty
fot. nadesłana

W niedzielę w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” rozegrany zostanie ostatni turniej elbląskiego sezonu tanecznego – Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Pomosty. Ci, którzy nie będą mogli zobaczyć go tu, na miejscu mogą taneczne zmagania obserwować na żywo, na stronie www.eswiatowid.pl.

Pomosty to turniej z tradycją, który odbywa się w Elblągu od kilkunastu lat. Co roku, skupia liczne grono tancerzy i publiczności. Na turnieju zaprezentować się mogą dzieci, młodzież oraz pary seniorskie, posiadające różne doświadczenie taneczne.
       Turniej podzielony jest na trzy bloki. Łącznie rozegranych zostanie 21 kategorii. Pierwszy blok rozpocznie się o godz. 11.30. Zaprezentują się tutaj dzieci w wieku od 8 do 12 lat z najmniejszym doświadczeniem, czyli klasą taneczną E i D.
       Blok II zostanie rozegrany w kat. od 12 lat do pow. 15. Tancerze muszą posiadać klasy taneczna E i C. Rozpoczyna się o godz. 14.00. W III bloku zatańczą tancerze najbardziej zaawansowani, posiadający klasę B i C oraz pary seniorskie. Blok rozpocznie się o godz. 17.00.
       Po każdym bloku odbędzie się uroczyste wręczanie medali oraz nagród. Taneczne zmagania oceni 9 – osobowa komisja sędziowska, wśród których znajdą się również sędziowie zagraniczni.
       Turniej Pomosty będzie transmitowany na żywo w Portalu Kulturalnym Warmii i Mazur eswiatowid.pl. Pod adresem www.eswiatowid.pl będzie można obejrzeć wszystkie trzy bloki turniejowe. Transmisję zaczynamy o godz. 11.30.
       Retransmisję Pomostów będzie można oglądać na portalu eswiatowid.pl od 26 czerwca.

       Ogólnopolski Turniej Tańca „Pomosty” został dofinansowany ze środków Urzędu Miejskiego w Elbląg oraz Samorządu Województwa Warmińsko – Mazurskiego

      
Zyta Wrzos
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama