UWAGA!

Tanecznie z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca

 Elbląg, Tanecznie z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca
fot. nadesłana

W piątek, 29 kwietnia z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca dzieci z elbląskich szkół podstawowych wezmą udział w maratonie tanecznym organizowanym w Centrum Tańca „Promyk”.

W najbliższy piątek, już od rana w Centrum Tańca „Promyk” będzie tłocznie i tanecznie. Uczniowie z wybranych klas z trzech elbląskich szkół podstawowych – SP 6, SP 11 i SP 12 wezmą udział w maratonie tanecznym. – Będą to uczniowie klas wczesnoszkolnych – mówi Joanna Karpiuk, koordynator i pomysłodawca przedsięwzięcia. – W tym wieku dzieciom potrzebna jest duża dawka ruchu, najmłodsi chętni uczestniczą w zajęciach tanecznych, sami zgłaszają się do udziału w nich.
       Maraton poprowadzą trzy instruktorki. - Każda klasa będzie miała swoją prowadząca – mówi instruktorka Alicja Minkiewicz. – Ja poprowadzę zajęcia zumby - intensywne przy dynamicznej muzyce, wyzwalające pozytywną energię i uśmiech na twarzy. Dwie instruktorki poprowadzą zajęcia z tańca nowoczesnego z elementami hip-hop i disco-dance.
       Dodatkowo wszystkie trzy klasy wspólnie wezmą udział w zabawach, animacjach tanecznych i rozgrywkach sportowych. Każdy uczestnik otrzyma upominek. Impreza rozpocznie się o godz. 9.
       Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach zadania „ Ruch na wagę zdrowia” dofinansowanego ze środków gminy miasta Elbląg.
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama