UWAGA!

Taniec z Promykiem

 
Elbląg, Taniec z Promykiem

Czas wakacji i wypoczynku minął, warto więc pomyśleć o zajęciach pozalekcyjnych dla dzieci oraz odrobinie aktywności dla siebie. W ofercie Centrum Tańca Promyk każdy znajdzie kurs, który będzie mu odpowiadać.

W Centrum Tańca Promyk można spędzić czas tanecznie i ciekawie. W tym roku ofertę można sprawdzić na żywo zanim podejmie się decyzję, jaki taniec wybrać.
       - Nie chcemy aby klienci kupowali kota w worku więc zorganizowaliśmy bezpłatny Maraton Taneczny, na którym odbędą się pokazy i warsztaty z oferowanych przez Centrum form tańca – mówi Joanna Karpiuk z CT Promyk.
       Maraton odbędzie się już w najbliższą sobotę, 7 września w głównym holu CSE Światowid. Początek o godzinie 16, a koniec około godz. 20.45. Przez pierwsze trzy godziny zostaną pokazane propozycje dla dzieci i młodzieży. Będzie taniec nowoczesny, ludowy, współczesny oraz taniec towarzyski. – Ponadto dzieci będą zachęcane do udziału w warsztatach, aby same mogły zatańczyć i zobaczyć co najbardziej im się podoba – mówią organizatorzy.
       Podczas Maratonu zaprezentują się także tancerze z Elbląskiego Klubu Tańca Jantar oraz Formacja Standardowa JANTAR–Elbląg, która zatańczy program przygotowywany na tegoroczne Mistrzostwa Polski.
       Na Maratonie będzie można wziąć udział także w warsztatach tanecznych dla dorosłych. A w ofercie jest taniec towarzyski, lady latino, aerodance i zumba. Imprezę poprowadzi konferansjer, który opowie o każdej formie tańca, w tym również o nowych propozycjach CelluSTOP i 50+.
       Wszystkich zainteresowanych udziałem w zajęciach tanecznych Centrum Tańca Promyk zaprasza również na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 10 września 2013 w sali widowiskowo-sportowej Centrum Spotkań Europejskich Światowid, w poniższych godzinach.
       godz. 17 - oferta dla dzieci
       godz. 18 - oferta dla dorosłych
       - Wszystkie zajęcia w Centrum Tańca Promyk rozpoczną się w ostatnim tygodniu września i w tym miesiącu będą to zajęcia bezpłatne. Po wrześniowych spotkaniach, każdy już na pewno będzie wiedział co dla niego jest odpowiednie – dodaje Joanna Karpiuk.
       A od października zajęcia według harmonogramu, który zamieszczony zostanie po spotkaniu organizacyjnym na stronie www.promyk.elblag.pl, w zakładce harmonogram kursów tańca.
      
      
Zyta Wrzos
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama