UWAGA!

Targi w „Helenie” z ofertą MOSiR

Elbląg, Targi w „Helenie” z ofertą MOSiR

W hali lodowiska „Helena” kończą się już przygotowania organizacyjne III Targów Elbląg Sport Expo, w których ofertę na zdrowy styl życia, możliwości uprawiania wyczynowo sportu przedstawi 37 wystawców już w niedzielę (15 września), w godzinach 11-16. Tradycyjnie z propozycją różnorodnych form rekreacji wystąpi współorganizator targów Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

– Na naszym stoisku – informuje Marek Kucharczyk, specjalista ds. marketingu i reklamy – będzie ostatnia okazja na zgłoszenie drużyn do udziału w rozgrywkach ligowych jakie już wkrótce rozpoczynamy. Przypomnę, że niebawem ruszy VII edycja w Elbląskiej Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej – Awangarda Volley Lidze. Zainteresowani startem w zgłoszeniu powinni podać nazwę zespołu i dane kontaktowe przedstawiciela drużyny. Także już siódmy sezon rywalizować będą teamy w Elbląskiej Lidze Koszykówki Amatorskiej czyli Nati Basket Lidze. Zgłoszenia składów teamów możliwe jest w czasie trwania targów. Będą także ligowe emocje w III edycji rozgrywek Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego.
       Wszystkie zgłoszenia będą przyjmowane na drukach pobranych ze strony internetowej MOSiR. Ewentualne szczegółowe informacje jeszcze przed targami można uzyskać w dziale Imprez i Szkoleń MOSiR tel. 55 6256306 lub pod adresem imprezy@mosir.elblag.eu – zaznacza Marek Kucharczyk.
      
      
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama