UWAGA!

Tenis dla dorosłych

 Tenis dla dorosłych

Cardio Tennis to nowy rodzaj aktywności, który został zapoczątkowany w Stanach Zjednoczonych, a obecnie zyskuje ogromną popularność także w Europie.To jedyne takie zajęcia w Elblągu i całkowita nowość w Polsce. Nie czekaj dłużej i zadzwoń, by umówić się na najbliższe zajęcia.

Dzięki Cardio Tennisowi możesz nauczyć się gry w tenisa lub udoskonalić swoją technikę, zadbać o swoją sylwetkę, spalić zbędne kalorie oraz poprawić kondycję. Treningi Cardio Tennisa to wybuchowe połączenie tenisa, fitnessu, żywiołowej muzyki i wspaniałej zabawy. To także doskonała okazja do poznania nowych ludzi, nawiązania kontaktów z osobami, które uwielbiają aktywny tryb życia.
       Nasze zajęcia gwarantują Tobie więcej radości niż ćwiczenia na siłowni oraz zwykły tenis, łącząc te dwa elementy w jedną całość. Treningi odbywają się grupach od 4 do 6 osób. Koszt jednych zajęć to tylko 15 zł. Istnieje możliwość zorganizowania grup zamkniętych - ćwiczysz wówczas tylko wśród swoich znajomych.
       Trening Cardio Tennisa składa się z trzech faz. Pierwsza to specjalistyczna rozgrzewka prowadzona przez trenera, polegająca na rozgrzaniu partii mięśniowych i przygotowująca do części głównej zajęć. Część główna. Odpowiednio dobrany do poziomu grupy trening, zapewniający optymalny wysiłek tlenowy oraz spalanie kalorii, podczas interesujących gier i ćwiczeń. Wspaniała zabawa z rakietą, kształtująca Twoją sylwetkę i wywołująca uśmiech na Twojej twarzy. Ostatnia to faza wyciszenia - zestaw ćwiczeń uspokajających organizm, stretching. Doprowadzenie organizmu do pełnego relaksu. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek o godz. 9.00, we wtorek o godz. 17.00, a w piątek o godz. 18.00. Jesteśmy w trakcie tworzenia nowych grup Cardio Tennis.
      

       B&M Tennis Club
       Kazimierzowo 4F (2km od centrum), Elbląg
       tel. 510 520 283
       biuro@tenisowyelblag.pl
       www.tenisowyelblag.pl.
      
      
--------------- Reklama ----------------

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie