UWAGA!

Tenis z B&M Tennis Club to coś właśnie dla Ciebie

2011-08-09
Aktualizowany 2011-08-19 12:02
 
Tenis z B&M Tennis Club to coś właśnie dla Ciebie

Już od dzisiaj ruszamy z naborem na zajęcia grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wszystkie zajęcia są prowadzone zgodnie z najnowszym programem Play and Stay.

Lekcje tenisa będą prowadzone w grupach od 2 do 5 osób z uwzględnieniem stopnia zaawansowania uczestników jak i wieku. Tenis to sport dla każdego w każdym wieku więc zapraszamy dzieci jak również rodziców do zabawy z nami. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską. Już dzisiaj możesz się zapisać: biuro@tenisowyelblag.pl lub telefonicznie 510 520 283. Prowadzimy nabór do szkółek przez cały sierpień a pierwsze zajęcia już 1 września.
      
       B&M Tennis Club powstał dzięki sportowej pasji założycieli klubu Martyny i Bartłomieja Kierwiak. Chęć "zarażenia" innych swoją pasją spowodowała, iż na naszych kortach panuje atmosfera sportowej rodziny i dobrej zabawy. Prawdziwy klub w oparciu o przekonanie, że sport, poza świetnym wpływem na samopoczucie fizyczne i psychiczne jest najlepszym sposobem na spędzanie wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Dążymy do tego, aby każdy czuł się u nas swobodnie i mógł w całości poświęcić się sportowemu hobby. Nasz klub dysponuje dwoma kortami ceglastymi, na których możesz grać również wieczorami oraz od 1 października własną halą tenisową, domkiem klubowym z prysznicami i toaletą, szatnią, gdzie możesz się przebrać i zostawić rzeczy. Przygotowaliśmy również miejsce do przyrządzenia ciepłych napojów i małych przekąsek, a przy tym odpocząć na kanapie i obejrzeć mecz tenisowy lub wirtualnie zagrać w tenisa, a także poczuć tenisową atmosferę na tarasie. Zadbaliśmy o parking oraz miejsce zabaw dla najmłodszych.
      

       B&M Tennis Club
       Kazimierzowo 4f
       (2 km od centrum)
       dojazd autobusem nr 14
       tel. 510 520 283.
      
       --------------- Reklama -----------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej