UWAGA!

Terminarz grupy wschodniej II ligi (piłka nożna)

Elbląg, Terminarz grupy wschodniej II ligi (piłka nożna)

Poniżej przedstawiamy terminarz grupy wschodniej II ligi w sezonie 2013/14. 

1. kolejka - 27-28 lipca 
      
       Olimpia Elbląg - Pelikan Łowicz
       Znicz Pruszków - Stal Mielec
       Legionovia Legionowo - Wisła Puławy
       Motor Lublin - Olimpia Zambrów
       Stal Stalowa Wola - Limanovia Limanowa
       Garbarnia Kraków - Radomiak Radom
       Wigry Suwałki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
       Siarka Tarnobrzeg - Stal Rzeszów
       Pogoń Siedlce - Concordia Elbląg
      
       2. kolejka - 3-4 sierpnia

      
       Pelikan Łowicz - Concordia Elbląg
       Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Siarka Tarnobrzeg
       Radomiak Radom - Wigry Suwałki
       Garbarnia Kraków - Limanovia Limanowa
       Motor Lublin - Stal Stalowa Wola
       Wisła Puławy - Olimpia Zambrów
       Stal Mielec - Legionovia Legionowo
       Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków
      
       3. kolejka - 10-11 sierpnia

      
       Znicz Pruszków - Pelikan Łowicz
       Legionovia Legionowo - Olimpia Elbląg
       Olimpia Zambrów - Stal Mielec
       Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy
       Garbarnia Kraków - Motor Lublin
       Wigry Suwałki - Limanovia Limanowa
       Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom
       Pogoń Siedlce - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
       Concordia Elbląg - Stal Rzeszów
      
       4. kolejka - 17-18 sierpnia

      
       Pelikan Łowicz - Stal Rzeszów
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Concordia Elbląg
       Radomiak Radom - Pogoń Siedlce
       Limanovia Limanowa - Siarka Tarnobrzeg
       Motor Lublin - Wigry Suwałki
       Wisła Puławy - Garbarnia Kraków
       Stal Mielec - Stal Stalowa Wola
       Olimpia Elbląg - Olimpia Zambrów
       Znicz Pruszków - Legionovia Legionowo
      
       5. kolejka - 24-25 sierpnia

      
       Legionovia Legionowo - Pelikan Łowicz
       Olimpia Zambrów - Znicz Pruszków
       Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg
       Garbarnia Kraków - Stal Mielec
       Wigry Suwałki - Wisła Puławy
       Siarka Tarnobrzeg - Motor Lublin
       Pogoń Siedlce - Limanovia Limanowa
       Concordia Elbląg - Radomiak Radom
       Stal Rzeszów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
      
       6. kolejka - 31 sierpnia-1 września

      
       Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
       Radomiak Radom - Stal Rzeszów
       Limanovia Limanowa - Concordia Elbląg
       Motor Lublin - Pogoń Siedlce
       Wisła Puławy - Siarka Tarnobrzeg
       Stal Mielec - Wigry Suwałki
       Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków
       Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola
       Legionovia Legionowo - Olimpia Zambrów
      
       7. kolejka - 7-8 września

      
       Olimpia Zambrów - Pelikan Łowicz
       Stal Stalowa Wola - Legionovia Legionowo
       Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków
       Wigry Suwałki - Olimpia Elbląg
       Siarka Tarnobrzeg - Stal Mielec
       Pogoń Siedlce - Wisła Puławy
       Concordia Elbląg - Motor Lublin
       Stal Rzeszów - Limanovia Limanowa
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Radomiak Radom
      
       8. kolejka - 14-15 września

      
       Pelikan Łowicz - Radomiak Radom
       Limanovia Limanowa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
       Motor Lublin - Stal Rzeszów
       Wisła Puławy - Concordia Elbląg
       Stal Mielec - Pogoń Siedlce
       Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg
       Znicz Pruszków - Wigry Suwałki
       Legionovia Legionowo - Garbarnia Kraków
       Olimpia Zambrów - Stal Stalowa Wola
      
       9. kolejka - 21-22 września

      
       Stal Stalowa Wola - Pelikan Łowicz
       Garbarnia Kraków - Olimpia Zambrów
       Wigry Suwałki - Legionovia Legionowo
       Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków
       Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg
       Concordia Elbląg - Stal Mielec
       Stal Rzeszów - Wisła Puławy
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Motor Lublin
       Radomiak Radom - Limanovia Limanowa
      
       10. kolejka - 28-29 września

      
       Pelikan Łowicz - Limanovia Limanowa
       Motor Lublin - Radomiak Radom
       Wisła Puławy - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
       Stal Mielec - Stal Rzeszów
       Olimpia Elbląg - Concordia Elbląg
       Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce
       Legionovia Legionowo - Siarka Tarnobrzeg
       Olimpia Zambrów - Wigry Suwałki
       Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków
      
       11. kolejka - 5-6 października

      
       Garbarnia Kraków - Pelikan Łowicz
       Wigry Suwałki - Stal Stalowa Wola
       Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Zambrów
       Pogoń Siedlce - Legionovia Legionowo
       Concordia Elbląg - Znicz Pruszków
       Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Stal Mielec
       Radomiak Radom - Wisła Puławy
       Limanovia Limanowa - Motor Lublin
      
       12. kolejka - 12-13 października

      
       Pelikan Łowicz - Motor Lublin
       Wisła Puławy - Limanovia Limanowa
       Stal Mielec - Radomiak Radom
       Olimpia Elbląg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
       Znicz Pruszków - Stal Rzeszów
       Legionovia Legionowo - Concordia Elbląg
       Olimpia Zambrów - Pogoń Siedlce
       Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg
       Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki
      
       13. kolejka - 19-20 października

      
       Wigry Suwałki - Pelikan Łowicz
       Siarka Tarnobrzeg - Garbarnia Kraków
       Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola
       Concordia Elbląg - Olimpia Zambrów
       Stal Rzeszów - Legionovia Legionowo
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Pruszków
       Radomiak Radom - Olimpia Elbląg
       Limanovia Limanowa - Stal Mielec
       Motor Lublin - Wisła Puławy
      
       14. kolejka - 26-27 października

      
       Pelikan Łowicz - Wisła Puławy
       Stal Mielec - Motor Lublin
       Olimpia Elbląg - Limanovia Limanowa
       Znicz Pruszków - Radomiak Radom
       Legionovia Legionowo - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
       Olimpia Zambrów - Stal Rzeszów
       Stal Stalowa Wola - Concordia Elbląg
       Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce
       Wigry Suwałki - Siarka Tarnobrzeg
      
       15. kolejka - 2-3 listopada

      
       Siarka Tarnobrzeg - Pelikan Łowicz
       Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki
       Concordia Elbląg - Garbarnia Kraków
       Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Olimpia Zambrów
       Radomiak Radom - Legionovia Legionowo
       Limanovia Limanowa - Znicz Pruszków
       Motor Lublin - Olimpia Elbląg
       Wisła Puławy - Stal Mielec
      
       16. kolejka - 9-10 listopada

      
       Pelikan Łowicz - Stal Mielec
       Olimpia Elbląg - Wisła Puławy
       Znicz Pruszków - Motor Lublin
       Legionovia Legionowo - Limanovia Limanowa
       Olimpia Zambrów - Radomiak Radom
       Stal Stalowa Wola - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
       Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów
       Wigry Suwałki - Concordia Elbląg
       Siarka Tarnobrzeg - Pogoń Siedlce
      
       17. kolejka - 16-17 listopada

      
       Pogoń Siedlce - Pelikan Łowicz
       Concordia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg
       Stal Rzeszów - Wigry Suwałki
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Garbarnia Kraków
       Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola
       Limanovia Limanowa - Olimpia Zambrów
       Motor Lublin - Legionovia Legionowo
       Wisła Puławy - Znicz Pruszków
       Stal Mielec - Olimpia Elbląg
      
       18. kolejka - 23-24 listopada

      
       Pelikan Łowicz - Olimpia Elbląg
       Stal Mielec - Znicz Pruszków
       Wisła Puławy - Legionovia Legionowo
       Olimpia Zambrów - Motor Lublin
       Limanovia Limanowa - Stal Stalowa Wola
       Radomiak Radom - Garbarnia Kraków
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wigry Suwałki
       Stal Rzeszów - Siarka Tarnobrzeg
       Concordia Elbląg - Pogoń Siedlce
      
       Kolejka 19

      
       Limanovia Limanowa - Garbarnia Kraków
       Concordia Elbląg - Pelikan Łowicz
       Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów
       Siarka Tarnobrzeg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
       Wigry Suwałki - Radomiak Radom
       Stal Stalowa Wola - Motor Lublin
       Olimpia Zambrów - Wisła Puławy
       Legionovia Legionowo - Stal Mielec
       Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg
      
       Kolejka 20

      
       Pelikan Łowicz - Znicz Pruszków
       Olimpia Elbląg - Legionovia Legionowo
       Stal Mielec - Olimpia Zambrów
       Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola
       Motor Lublin - Garbarnia Kraków
       Limanovia Limanowa - Wigry Suwałki
       Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pogoń Siedlce
       Stal Rzeszów - Concordia Elbląg
      
       Kolejka 21

      
       Stal Rzeszów - Pelikan Łowicz
       Concordia Elbląg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
       Pogoń Siedlce - Radomiak Radom
       Siarka Tarnobrzeg - Limanovia Limanowa
       Wigry Suwałki - Motor Lublin
       Garbarnia Kraków - Wisła Puławy
       Stal Stalowa Wola - Stal Mielec
       Olimpia Zambrów - Olimpia Elbląg
       Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków
      
       Kolejka 22

      
       Pelikan Łowicz - Legionovia Legionowo
       Znicz Pruszków - Olimpia Zambrów
       Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola
       Stal Mielec - Garbarnia Kraków
       Wisła Puławy - Wigry Suwałki
       Motor Lublin - Siarka Tarnobrzeg
       Limanovia Limanowa - Pogoń Siedlce
       Radomiak Radom - Concordia Elbląg
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Stal Rzeszów
      
       Kolejka 23

      
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz
       Stal Rzeszów - Radomiak Radom
       Concordia Elbląg - Limanovia Limanowa
       Pogoń Siedlce - Motor Lublin
       Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy
       Wigry Suwałki - Stal Mielec
       Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg
       Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków
       Olimpia Zambrów - Legionovia Legionowo
      
       Kolejka 24

      
       Pelikan Łowicz - Olimpia Zambrów
       Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola
       Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków
       Olimpia Elbląg - Wigry Suwałki
       Stal Mielec - Siarka Tarnobrzeg
       Wisła Puławy - Pogoń Siedlce
       Motor Lublin - Concordia Elbląg
       Limanovia Limanowa - Stal Rzeszów
       Radomiak Radom - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
      
       Kolejka 25

      
       Radomiak Radom - Pelikan Łowicz
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Limanovia Limanowa
       Stal Rzeszów - Motor Lublin
       Concordia Elbląg - Wisła Puławy
       Pogoń Siedlce - Stal Mielec
       Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg
       Wigry Suwałki - Znicz Pruszków
       Garbarnia Kraków - Legionovia Legionowo
       Stal Stalowa Wola - Olimpia Zambrów
      
       Kolejka 26

      
       Pelikan Łowicz - Stal Stalowa Wola
       Olimpia Zambrów - Garbarnia Kraków
       Legionovia Legionowo - Wigry Suwałki
       Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg
       Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce
       Stal Mielec - Concordia Elbląg
       Wisła Puławy - Stal Rzeszów
       Motor Lublin - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
       Limanovia Limanowa - Radomiak Radom
      
       Kolejka 27

      
       Limanovia Limanowa - Pelikan Łowicz
       Radomiak Radom - Motor Lublin
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wisła Puławy
       Stal Rzeszów - Stal Mielec
       Concordia Elbląg - Olimpia Elbląg
       Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków
       Siarka Tarnobrzeg - Legionovia Legionowo
       Wigry Suwałki - Olimpia Zambrów
       Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola
      
       Kolejka 28

      
       Pelikan Łowicz - Garbarnia Kraków
       Stal Stalowa Wola - Wigry Suwałki
       Olimpia Zambrów - Siarka Tarnobrzeg
       Legionovia Legionowo - Pogoń Siedlce
       Znicz Pruszków - Concordia Elbląg
       Olimpia Elbląg - Stal Rzeszów
       Stal Mielec - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
       Wisła Puławy - Radomiak Radom
       Motor Lublin - Limanovia Limanowa
      
       Kolejka 29

      
       Motor Lublin - Pelikan Łowicz
       Limanovia Limanowa - Wisła Puławy
       Radomiak Radom - Stal Mielec
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Olimpia Elbląg
       Stal Rzeszów - Znicz Pruszków
       Concordia Elbląg - Legionovia Legionowo
       Pogoń Siedlce - Olimpia Zambrów
       Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola
       Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków
      
       Kolejka 30

      
       Pelikan Łowicz - Wigry Suwałki
       Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg
       Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce
       Olimpia Zambrów - Concordia Elbląg
       Legionovia Legionowo - Stal Rzeszów
       Znicz Pruszków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
       Olimpia Elbląg - Radomiak Radom
       Stal Mielec - Limanovia Limanowa
       Wisła Puławy - Motor Lublin
      
       Kolejka 31

      
       Wisła Puławy - Pelikan Łowicz
       Motor Lublin - Stal Mielec
       Limanovia Limanowa - Olimpia Elbląg
       Radomiak Radom - Znicz Pruszków
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Legionovia Legionowo
       Stal Rzeszów - Olimpia Zambrów
       Concordia Elbląg - Stal Stalowa Wola
       Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków
       Siarka Tarnobrzeg - Wigry Suwałki
      
       Kolejka 32

      
       Pelikan Łowicz - Siarka Tarnobrzeg
       Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce
       Garbarnia Kraków - Concordia Elbląg
       Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów
       Olimpia Zambrów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
       Legionovia Legionowo - Radomiak Radom
       Znicz Pruszków - Limanovia Limanowa
       Olimpia Elbląg - Motor Lublin
       Stal Mielec - Wisła Puławy
      
       Kolejka 33

      
       Stal Mielec - Pelikan Łowicz
       Wisła Puławy - Olimpia Elbląg
       Motor Lublin - Znicz Pruszków
       Limanovia Limanowa - Legionovia Legionowo
       Radomiak Radom - Olimpia Zambrów
       Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Stal Stalowa Wola
       Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków
       Concordia Elbląg - Wigry Suwałki
       Pogoń Siedlce - Siarka Tarnobrzeg
      
       Kolejka 34

      
       Pelikan Łowicz - Pogoń Siedlce
       Siarka Tarnobrzeg - Concordia Elbląg
       Wigry Suwałki - Stal Rzeszów
       Garbarnia Kraków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
       Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom
       Olimpia Zambrów - Limanovia Limanowa
       Legionovia Legionowo - Motor Lublin
       Znicz Pruszków - Wisła Puławy
       Olimpia Elbląg - Stal Mielec
-
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama