UWAGA!

Terminarz I ligi piłki ręcznej mężczyzn

 
Elbląg, Terminarz I ligi piłki ręcznej mężczyzn

Poniżej przedstawiamy terminarz I ligi piłki ręcznej w sezonie 2013/2014.  

1. kolejka (14/15.09.2013)
      
       AZS UKW Bydgoszcz - Kar-Do Spójnia Gdynia
       Wójcik Meble Elbląg - Real Astromal Leszno
       Polski Cukier-Pomezania Malbork - MKS Poznań
       SMS ZPRP Gdańsk - Warmia Traveland Olsztyn
       WKS Grunwald Poznań - Nielba Wągrowiec
       Vetrex Sokół Kościerzyna - AZS UW Warszawa
       Wybrzeże Gdańsk - Wolsztyniak Wolsztyn
      
      
       2. kolejka (21/22.09.2013)

      
       Kar-Do Spójnia Gdynia - Wolsztyniak Wolsztyn
       AZS UW Warszawa - Wybrzeże Gdańsk
       Nielba Wągrowiec - Vetrex Sokół Kościerzyna
       Warmia Traveland Olsztyn - WKS Grunwald Poznań
       MKS Poznań - SMS ZPRP Gdańsk
       Real Astromal Leszno - Polski Cukier-Pomezania Malbork
       AZS UKW Bydgoszcz - Wójcik Meble Elbląg
      
      
       3. kolejka (28/29.09.2013)

      
       Wójcik Meble Elbląg - Kar-Do Spójnia Gdynia
       Polski Cukier-Pomezania Malbork - AZS UKW Bydgoszcz
       SMS ZPRP Gdańsk - Real Astromal Leszno
       WKS Grunwald Poznań - MKS Poznań
       Vetrex Sokół Kościerzyna - Warmia Traveland Olsztyn
       Wybrzeże Gdańsk - Nielba Wągrowiec
       AZS UW Warszawa - Wolsztyniak Wolsztyn
      
      
       4. kolejka (05/06.10.2013)

      
       Kar-Do Spójnia Gdynia - AZS UW Warszawa
       Nielba Wągrowiec - Wolsztyniak Wolsztyn
       Warmia Traveland Olsztyn - Wybrzeże Gdańsk
       MKS Poznań - Vetrex Sokół Kościerzyna
       Real Astromal Leszno - WKS Grunwald Poznań
       AZS UKW Bydgoszcz - SMS ZPRP Gdańsk
       Wójcik Meble Elbląg - Polski Cukier-Pomezania Malbork
      
      
       5. kolejka (12/13.10.2013)

      
       Polski Cukier-Pomezania Malbork - Kar-Do Spójnia Gdynia
       SMS ZPRP Gdańsk - Wójcik Meble Elbląg
       WKS Grunwald Poznań - AZS UKW Bydgoszcz
       Vetrex Sokół Kościerzyna - Real Astromal Leszno
       Wybrzeże Gdańsk - MKS Poznań
       Wolsztyniak Wolsztyn - Warmia Traveland Olsztyn
       AZS UW Warszawa - Nielba Wągrowiec
      
      
       6. kolejka (19/20.10.2013)

      
       Kar-Do Spójnia Gdynia - Nielba Wągrowiec
       Warmia Traveland Olsztyn - AZS UW Warszawa
       MKS Poznań - Wolsztyniak Wolsztyn
       Real Astromal Leszno - Wybrzeże Gdańsk
       AZS UKW Bydgoszcz - Vetrex Sokół Kościerzyna
       Wójcik Meble Elbląg - WKS Grunwald Poznań
       Polski Cukier-Pomezania Malbork - SMS ZPRP Gdańsk
      
      
       7. kolejka (26/27.10.2013)

      
       SMS ZPRP Gdańsk - Kar-Do Spójnia Gdynia
       WKS Grunwald Poznań - Polski Cukier-Pomezania Malbork
       Vetrex Sokół Kościerzyna - Wójcik Meble Elbląg
       Wybrzeże Gdańsk - AZS UKW Bydgoszcz
       Wolsztyniak Wolsztyn - Real Astromal Leszno
       AZS UW Warszawa - MKS Poznań
       Nielba Wągrowiec - Warmia Traveland Olsztyn
      
      
       8. kolejka (09/10.11.2013)

      
       Kar-Do Spójnia Gdynia - Warmia Traveland Olsztyn
       MKS Poznań - Nielba Wągrowiec
       Real Astromal Leszno - AZS UW Warszawa
       AZS UKW Bydgoszcz - Wolsztyniak Wolsztyn
       Wójcik Meble Elbląg - Wybrzeże Gdańsk
       Polski Cukier-Pomezania Malbork - Vetrex Sokół Kościerzyna
       SMS ZPRP Gdańsk - WKS Grunwald Poznań
      
      
       9. kolejka (16/17.11.2013)

      
       WKS Grunwald Poznań - Kar-Do Spójnia Gdynia
       Vetrex Sokół Kościerzyna - SMS ZPRP Gdańsk
       Wybrzeże Gdańsk - Polski Cukier-Pomezania Malbork
       Wolsztyniak Wolsztyn - Wójcik Meble Elbląg
       AZS UW Warszawa - AZS UKW Bydgoszcz
       Nielba Wągrowiec - Real Astromal Leszno
       Warmia Traveland Olsztyn - MKS Poznań
      
      
       10. kolejka (23/24.11.2013)
      
       Kar-Do Spójnia Gdynia - MKS Poznań
       Real Astromal Leszno - Warmia Traveland Olsztyn
       AZS UKW Bydgoszcz - Nielba Wągrowiec
       Wójcik Meble Elbląg - AZS UW Warszawa
       Polski Cukier-Pomezania Malbork - Wolsztyniak Wolsztyn
       SMS ZPRP Gdańsk - Wybrzeże Gdańsk
       WKS Grunwald Poznań - Vetrex Sokół Kościerzyna
      
      
       11. kolejka (30.11/01.12.2013)

      
       Vetrex Sokół Kościerzyna - Kar-Do Spójnia Gdynia
       Wybrzeże Gdańsk - WKS Grunwald Poznań
       Wolsztyniak Wolsztyn - SMS ZPRP Gdańsk
       AZS UW Warszawa - Polski Cukier-Pomezania Malbork
       Nielba Wągrowiec - Wójcik Meble Elbląg
       Warmia Traveland Olsztyn - AZS UKW Bydgoszcz
       MKS Poznań - Real Astromal Leszno
      
      
       12. kolejka (07/08.12.2013)

      
       Kar-Do Spójnia Gdynia - Real Astromal Leszno
       AZS UKW Bydgoszcz - MKS Poznań
       Wójcik Meble Elbląg - Warmia Traveland Olsztyn
       Polski Cukier-Pomezania Malbork - Nielba Wągrowiec
       SMS ZPRP Gdańsk - AZS UW Warszawa
       WKS Grunwald Poznań - Wolsztyniak Wolsztyn
       Vetrex Sokół Kościerzyna - Wybrzeże Gdańsk
      
      
       13. kolejka (14/15.12.2013)

      
       Wybrzeże Gdańsk - Kar-Do Spójnia Gdynia
       Wolsztyniak Wolsztyn - Vetrex Sokół Kościerzyna
       AZS UW Warszawa - WKS Grunwald Poznań
       Nielba Wągrowiec - SMS ZPRP Gdańsk
       Warmia Traveland Olsztyn - Polski Cukier-Pomezania Malbork
       MKS Poznań - Wójcik Meble Elbląg
       Real Astromal Leszno - AZS UKW Bydgoszcz 
-
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama