UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Terminarz III ligi (piłka nożna)

2011-07-15
12:17

Poniżej terminarz III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej w sezonie 2011/2012. Zobacz tabelę III ligi.

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia
      
       ŁKS 1926 Łomża 3-0 Motor Lubawa  
       Granica Kętrzyn 3-0 Czarni Olecko  
       Orzeł Kolno 3-0 MKS Korsze  
       Olimpia 2004 Elbląg 3-2 Pogoń Łapy  

       Olimpia Zambrów 0-0 Concordia Elbląg  
       Huragan Morąg 2-1 Mrągowia Mrągowo  
       Start Działdowo 1-0 Dąb Dąbrowa Białostocka  
       Zatoka Braniewo 2-2 Warmia Grajewo  
      
       Kolejka 2 - 20-21 sierpnia
      
       Motor Lubawa 1-0 Warmia Grajewo  
       Dąb Dąbrowa Białostocka 4-0 Zatoka Braniewo  
       Mrągowia Mrągowo 1-1 Start Działdowo  
       Concordia Elbląg 3-1 Huragan Morąg  
       Pogoń Łapy 0-0 Olimpia Zambrów  
       MKS Korsze 1-1 Olimpia 2004 Elbląg  
       Czarni Olecko 0-1 Orzeł Kolno  
       ŁKS 1926 Łomża 1-0 Granica Kętrzyn  
      
       Kolejka 3 - 27-28 sierpnia
      
       Granica Kętrzyn 0-2 Motor Lubawa  
       Orzeł Kolno 2-2 ŁKS 1926 Łomża  
       Olimpia 2004 Elbląg 4-0 Czarni Olecko 
       Olimpia Zambrów 5-2 MKS Korsze  
       Huragan Morąg 6-2 Pogoń Łapy  
       Start Działdowo 1-2 Concordia Elbląg  
       Zatoka Braniewo 2-3 Mrągowia Mrągowo  
       Warmia Grajewo 3-1 Dąb Dąbrowa Białostocka  
      
       Kolejka 4 - 31 sierpnia
      
       Motor Lubawa 2-0 Dąb Dąbrowa Białostocka  
       Mrągowia Mrągowo 1-2 Warmia Grajewo  
       Concordia Elbląg 1-0 Zatoka Braniewo  
       Pogoń Łapy 1-1 Start Działdowo  
       MKS Korsze 4-1 Huragan Morąg  
       Czarni Olecko 1-1 Olimpia Zambrów  
       ŁKS 1926 Łomża 1-1 Olimpia 2004 Elbląg  
       Granica Kętrzyn 4-1 Orzeł Kolno  
      
       Kolejka 5 - 3-4 września
      
       Orzeł Kolno 0-1 Motor Lubawa  
       Olimpia 2004 Elbląg 5-0 Granica Kętrzyn  
       Olimpia Zambrów 2-0 ŁKS 1926 Łomża  
       Huragan Morąg 1-0 Czarni Olecko  
       Start Działdowo 3-1 MKS Korsze 
       Zatoka Braniewo 0-2 Pogoń Łapy  
       Warmia Grajewo 2-0 Concordia Elbląg  
       Dąb Dąbrowa Białostocka 3-2 Mrągowia Mrągowo  
      
       Kolejka 6 - 10-11 września
      
       Motor Lubawa 2-1 Mrągowia Mrągowo  
       Concordia Elbląg 0-0 Dąb Dąbrowa Białostocka  
       Pogoń Łapy 0-2 Warmia Grajewo  
       MKS Korsze 2-4 Zatoka Braniewo  
       Czarni Olecko 0-6 Start Działdowo  
       ŁKS 1926 Łomża 1-0 Huragan Morąg  
       Granica Kętrzyn 2-1 Olimpia Zambrów  
       Orzeł Kolno 1-1 Olimpia 2004 Elbląg
      
       Kolejka 7 - 14 września
      
       Olimpia 2004 Elbląg 2-0 Motor Lubawa  

       Olimpia Zambrów 0-2 Orzeł Kolno  
       Huragan Morąg 3-4 Granica Kętrzyn  
       Start Działdowo 2-0 ŁKS 1926 Łomża  
       Zatoka Braniewo 4-0 Czarni Olecko  
       Warmia Grajewo 3-1 MKS Korsze  
       Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 Pogoń Łapy  
       Mrągowia Mrągowo 2-1 Concordia Elbląg  

      
       Kolejka 8 - 17-18 września
      
       Motor Lubawa 0-0 Concordia Elbląg  
       Pogoń Łapy 0-1 Mrągowia Mrągowo  
       MKS Korsze 0-3 Dąb Dąbrowa Białostocka  
       Czarni Olecko 0-0 Warmia Grajewo  
       ŁKS 1926 Łomża 3-0 Zatoka Braniewo  
       Granica Kętrzyn 3-0 Start Działdowo  
       Orzeł Kolno 2-2 Huragan Morąg  
       Olimpia 2004 Elbląg 0-4 Olimpia Zambrów  
      
       Kolejka 9 - 24-25 września
      
       Olimpia Zambrów 1-0 Motor Lubawa  
       Huragan Morąg 2-1 Olimpia 2004 Elbląg
       Start Działdowo 3-0 Orzeł Kolno  
       Zatoka Braniewo 2-1 Granica Kętrzyn  
       Warmia Grajewo 3-1 ŁKS 1926 Łomża  
       Dąb Dąbrowa Białostocka 8-0 Czarni Olecko  
       Mrągowia Mrągowo 0-1 MKS Korsze  
       Concordia Elbląg 1-0 Pogoń Łapy  
      
       Kolejka 10 - 1-2 października
      
       Motor Lubawa 1-1 Pogoń Łapy  
       MKS Korsze 0-2 Concordia Elbląg
       Czarni Olecko 0-1 Mrągowia Mrągowo  
       ŁKS 1926 Łomża 3-0 Dąb Dąbrowa Białostocka  
       Granica Kętrzyn 0-1 Warmia Grajewo  
       Orzeł Kolno 0-1 Zatoka Braniewo  
       Olimpia 2004 Elbląg 2-3 Start Działdowo  
       Olimpia Zambrów 3-0 Huragan Morąg  
      
       Kolejka 11 - 8-9 października
      
       Huragan Morąg 3-0 Motor Lubawa  
       Start Działdowo 1-0 Olimpia Zambrów  
       Zatoka Braniewo 1-2 Olimpia 2004 Elbląg  
       Warmia Grajewo 3-0 Orzeł Kolno  
       Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 Granica Kętrzyn  
       Mrągowia Mrągowo 2-0 ŁKS 1926 Łomża  
       Concordia Elbląg 5-0 Czarni Olecko  
       Pogoń Łapy 0-3 MKS Korsze  
      
       Kolejka 12 - 15-16 października
      
       Motor Lubawa 2-1 MKS Korsze  
       Czarni Olecko 1-3 Pogoń Łapy  
       ŁKS 1926 Łomża 2-0 Concordia Elbląg  
       Granica Kętrzyn 3-1 Mrągowia Mrągowo  
       Orzeł Kolno 1-0 Dąb Dąbrowa Białostocka  
       Olimpia 2004 Elbląg 1-0 Warmia Grajewo  
       Olimpia Zambrów 0-0 Zatoka Braniewo  
       Huragan Morąg 0-0 Start Działdowo  
      
       Kolejka 13 - 22-23 października
      
       Start Działdowo 2-1 Motor Lubawa  
       Zatoka Braniewo 2-4 Huragan Morąg  
       Warmia Grajewo 2-1 Olimpia Zambrów  
       Dąb Dąbrowa Białostocka 2-1 Olimpia 2004 Elbląg  
       Mrągowia Mrągowo 0-1 Orzeł Kolno  
       Concordia Elbląg 3-1 Granica Kętrzyn  
       Pogoń Łapy 3-0 ŁKS 1926 Łomża  
       MKS Korsze 5-1 Czarni Olecko  
      
       Kolejka 14 - 29-30 października
      
       Motor Lubawa 4-1 Czarni Olecko  
       ŁKS 1926 Łomża 1-2 MKS Korsze  
       Granica Kętrzyn 1-3 Pogoń Łapy  
       Orzeł Kolno 1-0 Concordia Elbląg  
       Olimpia 2004 Elbląg 3-0 Mrągowia Mrągowo  
       Olimpia Zambrów 1-1 Dąb Dąbrowa Białostocka  
       Huragan Morąg 0-0 Warmia Grajewo  
       Start Działdowo 2-1 Zatoka Braniewo  
      
       Kolejka 15 - 5-6 listopada
      
       Zatoka Braniewo 2-1 Motor Lubawa  
       Warmia Grajewo 0-1 Start Działdowo  
       Dąb Dąbrowa Białostocka 0-0 Huragan Morąg  
       Mrągowia Mrągowo 0-2 Olimpia Zambrów  
       Concordia Elbląg 0-1 Olimpia 2004 Elbląg  
       Pogoń Łapy 1-2 Orzeł Kolno  
       MKS Korsze 1-3 Granica Kętrzyn  
       Czarni Olecko 2-2 ŁKS 1926 Łomża  
      
       Kolejka 16
      
       Motor Lubawa 0-0 ŁKS 1926 Łomża  
       Czarni Olecko 2-0 Granica Kętrzyn  
       MKS Korsze 2-0 Orzeł Kolno  
       Pogoń Łapy 1-1 Olimpia 2004 Elbląg  
       Concordia Elbląg 1-1 Olimpia Zambrów  
       Mrągowia Mrągowo 0-0 Huragan Morąg  
       Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 Start Działdowo  
       Warmia Grajewo 4-2 Zatoka Braniewo  
      
       Kolejka 17
      
       Warmia Grajewo 0-1 Motor Lubawa  
       Zatoka Braniewo 1-2 Dąb Dąbrowa Białostocka  
       Start Działdowo 3-0 Mrągowia Mrągowo  
       Huragan Morąg 0-3 Concordia Elbląg  
       Olimpia Zambrów 3-0 Pogoń Łapy  
       Olimpia 2004 Elbląg 1-2 MKS Korsze  
       Orzeł Kolno 0-0 Czarni Olecko  
       Granica Kętrzyn 0-3 ŁKS 1926 Łomża  
      
       Kolejka 18
      
       Motor Lubawa 2-0 Granica Kętrzyn  
       ŁKS 1926 Łomża 3-0 Orzeł Kolno  
       Czarni Olecko 0-4 Olimpia 2004 Elbląg  
       MKS Korsze 1-2 Olimpia Zambrów  
       Pogoń Łapy 0-6 Huragan Morąg  
       Concordia Elbląg 0-1 Start Działdowo  
       Mrągowia Mrągowo 1-0 Zatoka Braniewo  
       Dąb Dąbrowa Białostocka 0-0 Warmia Grajewo  
      
       Kolejka 19
      
       Dąb Dąbrowa Białostocka 4-0 Motor Lubawa  
       Warmia Grajewo 0-1 Mrągowia Mrągowo  
       Zatoka Braniewo 0-4 Concordia Elbląg  
       Start Działdowo 1-1 Pogoń Łapy  
       Huragan Morąg 2-0 MKS Korsze  
       Olimpia Zambrów 2-0 Czarni Olecko  
       Olimpia 2004 Elbląg 0-2 ŁKS 1926 Łomża  
       Orzeł Kolno 3-0 Granica Kętrzyn  
      
       Kolejka 20
      
       Motor Lubawa 2-0 Orzeł Kolno  
       Granica Kętrzyn 3-1 Olimpia 2004 Elbląg  
       ŁKS 1926 Łomża 0-0 Olimpia Zambrów  
       Czarni Olecko 0-3 Huragan Morąg  
       MKS Korsze 2-1 Start Działdowo  
       Pogoń Łapy 2-1 Zatoka Braniewo  
       Concordia Elbląg 1-2 Warmia Grajewo  
       Mrągowia Mrągowo 1-2 Dąb Dąbrowa Białostocka  
      
       Kolejka 21
      
       Mrągowia Mrągowo 1-0 Motor Lubawa  
       Dąb Dąbrowa Białostocka 1-0 Concordia Elbląg  
       Warmia Grajewo 1-0 Pogoń Łapy  
       Zatoka Braniewo 1-1 MKS Korsze  
       Start Działdowo 5-0 Czarni Olecko  
       Huragan Morąg 0-3 ŁKS 1926 Łomża  
       Olimpia Zambrów 2-1 Granica Kętrzyn  
       Olimpia 2004 Elbląg 2-0 Orzeł Kolno  
      
       Kolejka 22
      
       Motor Lubawa 1-1 Olimpia 2004 Elbląg  
       Orzeł Kolno 0-3 Olimpia Zambrów  
       Granica Kętrzyn 1-0 Huragan Morąg  
       ŁKS 1926 Łomża 1-1 Start Działdowo  
       Czarni Olecko 1-0 Zatoka Braniewo  
       MKS Korsze 2-1 Warmia Grajewo  
       Pogoń Łapy 2-3 Dąb Dąbrowa Białostocka  
       Concordia Elbląg 2-0 Mrągowia Mrągowo  
      
       Kolejka 23
      
       Concordia Elbląg 1-0 Motor Lubawa  
       Mrągowia Mrągowo 3-0 Pogoń Łapy  
       Dąb Dąbrowa Białostocka 6-2 MKS Korsze  
       Warmia Grajewo 5-0 Czarni Olecko  
       Zatoka Braniewo 1-4 ŁKS 1926 Łomża  
       Start Działdowo 1-0 Granica Kętrzyn  
       Huragan Morąg 2-1 Orzeł Kolno  
       Olimpia Zambrów 1-2 Olimpia 2004 Elbląg  
      
       Kolejka 24
      
       Motor Lubawa 1-2 Olimpia Zambrów  
       Olimpia 2004 Elbląg 0-3 Huragan Morąg  
       Orzeł Kolno 0-2 Start Działdowo  
       Granica Kętrzyn 0-0 Zatoka Braniewo  
       ŁKS 1926 Łomża 2-0 Warmia Grajewo  
       Czarni Olecko 1-3 Dąb Dąbrowa Białostocka  
       MKS Korsze 3-1 Mrągowia Mrągowo  
       Pogoń Łapy 0-2 Concordia Elbląg  
      
       Kolejka 25
      
       Pogoń Łapy 0-4 Motor Lubawa  
       Concordia Elbląg 4-0 MKS Korsze  
       Mrągowia Mrągowo 5-1 Czarni Olecko  
       Dąb Dąbrowa Białostocka 4-1 ŁKS 1926 Łomża  
       Warmia Grajewo 3-0 Granica Kętrzyn  
       Zatoka Braniewo 1-5 Orzeł Kolno  
       Start Działdowo 1-1 Olimpia 2004 Elbląg  
       Huragan Morąg 1-0 Olimpia Zambrów  
      
       Kolejka 26
      
       Motor Lubawa 2-1 Huragan Morąg  
       Olimpia Zambrów 2-1 Start Działdowo  
       Olimpia 2004 Elbląg 1-0 Zatoka Braniewo  
       Orzeł Kolno 0-1 Warmia Grajewo  
       Granica Kętrzyn 0-0 Dąb Dąbrowa Białostocka
       ŁKS 1926 Łomża 0-1 Mrągowia Mrągowo  
       Czarni Olecko 1-4 Concordia Elbląg
       MKS Korsze 6-0 Pogoń Łapy  
      
       Kolejka 27
      
       MKS Korsze 1-1 Motor Lubawa 
       Pogoń Łapy 3-2 Czarni Olecko 
       Concordia Elbląg 3-2 ŁKS 1926 Łomża 
       Mrągowia Mrągowo 2-3 Granica Kętrzyn 
       Dąb Dąbrowa Białostocka 3-2 Orzeł Kolno 
       Warmia Grajewo 1-1 Olimpia 2004 Elbląg 
       Zatoka Braniewo 1-3 Olimpia Zambrów 
       Start Działdowo 3-0 Huragan Morąg 
      
       Kolejka 28
      
       Motor Lubawa 1-1 Start Działdowo 
       Huragan Morąg 3-1 Zatoka Braniewo 
       Olimpia Zambrów 0-0 Warmia Grajewo 
       Olimpia 2004 Elbląg 0-2 Dąb Dąbrowa Białostocka 
       Orzeł Kolno 4-2 Mrągowia Mrągowo 
       Granica Kętrzyn 0-2 Concordia Elbląg 
       ŁKS 1926 Łomża 3-2 Pogoń Łapy 
       Czarni Olecko 3-8 MKS Korsze 
      
       Kolejka 29
      
       Czarni Olecko 3-3 Motor Lubawa 
       MKS Korsze 0-6 ŁKS 1926 Łomża 
       Pogoń Łapy 0-2 Granica Kętrzyn 
       Concordia Elbląg 3-0 Orzeł Kolno 
       Mrągowia Mrągowo 2-0 Olimpia 2004 Elbląg 

       Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 Olimpia Zambrów 
       Warmia Grajewo 0-3 Huragan Morąg 
       Zatoka Braniewo 1-3 Start Działdowo 
      
       Kolejka 30
      
       Motor Lubawa 3-1 Zatoka Braniewo 
       Start Działdowo 1-3 Warmia Grajewo 
       Huragan Morąg 0-3 Dąb Dąbrowa Białostocka 
       Olimpia Zambrów 3-2 Mrągowia Mrągowo 
       Olimpia 2004 Elbląg 2-3 Concordia Elbląg 
       Orzeł Kolno 4-3 Pogoń Łapy 
       Granica Kętrzyn 2-1 MKS Korsze 
       ŁKS 1926 Łomża 3-0 Czarni Olecko 
      
-
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama