UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Terminarz IV ligi (piłka nożna)

2011-07-19
12:53

Poniżej terminarz IV ligi warmińsko-mazurskiej w sezonie 2011/2012. Zobacz tabelę IV ligi.

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia
      
       Znicz Biała Piska 5-2 Sokół Ostróda  
       MGKS Tolkmicko 6-0 GKS Wikielec  
       Mamry Giżycko 0-2 Płomień Ełk  
       Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-1 Tęcza Biskupiec  
       Vęgoria Węgorzewo 2-1 Rominta Gołdap  
       Pisa Barczewo 3-0 Mazur Ełk 
       Polonia Pasłęk 0-4 Błękitni Pasym  
       OKS 1945 II Olsztyn 0-4 Start Nidzica  
      
       Kolejka 2 - 20-21 sierpnia
      
       Sokół Ostróda 3-0 Start Nidzica  
       Błękitni Pasym 3-4 OKS 1945 II Olsztyn  
       Pisa Barczewo 2-1 Polonia Pasłęk  
       Rominta Gołdap 1-1 Mazur Ełk  
       Tęcza Biskupiec 2-0 Vęgoria Węgorzewo  
       Płomień Ełk 0-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  
       GKS Wikielec 1-1 Mamry Giżycko  
       Znicz Biała Piska 3-0 MGKS Tolkmicko  
      
       Kolejka 3 - 27-28 sierpnia
      
       MGKS Tolkmicko 1-2 Sokół Ostróda  
       Mamry Giżycko 0-1 Znicz Biała Piska  
       Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-2 GKS Wikielec  
       Vęgoria Węgorzewo 1-3 Płomień Ełk  
       Mazur Ełk 2-2 Tęcza Biskupiec  
       Polonia Pasłęk 2-0 Rominta Gołdap  
       OKS 1945 II Olsztyn 1-1 Pisa Barczewo  
       Start Nidzica 0-2 Błękitni Pasym  
      
       Kolejka 4 - 31 sierpnia
      
       Sokół Ostróda 3-0 Błękitni Pasym  
       Pisa Barczewo 1-2 Start Nidzica  
       Rominta Gołdap 5-1 OKS 1945 II Olsztyn  
       Tęcza Biskupiec 0-1 Polonia Pasłęk  
       Płomień Ełk 3-0 Mazur Ełk  
       GKS Wikielec 1-0 Vęgoria Węgorzewo  
       Znicz Biała Piska 2-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  
       MGKS Tolkmicko 2-0 Mamry Giżycko  
      
       Kolejka 5 - 3-4 września
      
       Mamry Giżycko 0-3 Sokół Ostróda  
       Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-3 MGKS Tolkmicko  
       Vęgoria Węgorzewo 0-0 Znicz Biała Piska  
       Mazur Ełk 1-2 GKS Wikielec  
       Polonia Pasłęk 0-0 Płomień Ełk  
       OKS 1945 II Olsztyn 2-1 Tęcza Biskupiec  
       Start Nidzica 2-0 Rominta Gołdap  
       Błękitni Pasym 1-0 Pisa Barczewo  
      
       Kolejka 6 - 10-11 września
      
       Sokół Ostróda 2-3 Pisa Barczewo  
       Rominta Gołdap 2-3 Błękitni Pasym  
       Tęcza Biskupiec 0-5 Start Nidzica  
       Płomień Ełk 1-0 OKS 1945 II Olsztyn  
       GKS Wikielec 2-0 Polonia Pasłęk  
       Znicz Biała Piska 0-0 Mazur Ełk  
       MGKS Tolkmicko 2-1 Vęgoria Węgorzewo  
       Mamry Giżycko 0-2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  
      
       Kolejka 7 - 14 września
      
       Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-2 Sokół Ostróda  
       Vęgoria Węgorzewo 4-0 Mamry Giżycko  
       Mazur Ełk 0-1 MGKS Tolkmicko  
       Polonia Pasłęk 0-1 Znicz Biała Piska  
       OKS 1945 II Olsztyn 1-1 GKS Wikielec  
       Start Nidzica 1-0 Płomień Ełk  
       Błękitni Pasym 3-4 Tęcza Biskupiec  
       Pisa Barczewo 0-2 Rominta Gołdap  
      
       Kolejka 8 - 17-18 września
      
       Sokół Ostróda 1-0 Rominta Gołdap  
       Tęcza Biskupiec 1-3 Pisa Barczewo  
       Płomień Ełk 4-1 Błękitni Pasym  
       GKS Wikielec 2-1 Start Nidzica  
       Znicz Biała Piska 4-0 OKS 1945 II Olsztyn  
       MGKS Tolkmicko 2-0 Polonia Pasłęk  
       Mamry Giżycko 3-1 Mazur Ełk  
       Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-1 Vęgoria Węgorzewo  
      
       Kolejka 9 - 24-25 września
      
       Vęgoria Węgorzewo 1-4 Sokół Ostróda  
       Mazur Ełk 0-2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  
       Polonia Pasłęk 2-1 Mamry Giżycko  
       OKS 1945 II Olsztyn 4-2 MGKS Tolkmicko  
       Start Nidzica 2-1 Znicz Biała Piska  
       Błękitni Pasym 3-2 GKS Wikielec  
       Pisa Barczewo 0-3 Płomień Ełk  
       Rominta Gołdap - Tęcza Biskupiec
      
       Kolejka 10 - 1-2 października
      
       Sokół Ostróda 7-2 Tęcza Biskupiec  
       Płomień Ełk 1-1 Rominta Gołdap  
       GKS Wikielec 0-0 Pisa Barczewo  
       Znicz Biała Piska 1-0 Błękitni Pasym  
       MGKS Tolkmicko 1-0 Start Nidzica  
       Mamry Giżycko 2-0 OKS 1945 II Olsztyn  
       Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4-0 Polonia Pasłęk  
       Vęgoria Węgorzewo 0-1 Mazur Ełk  
      
       Kolejka 11 - 8-9 października
      
       Mazur Ełk 2-3 Sokół Ostróda  
       Polonia Pasłęk 1-1 Vęgoria Węgorzewo  
       OKS 1945 II Olsztyn 6-4 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  
       Start Nidzica 0-0 Mamry Giżycko  
       Błękitni Pasym 0-1 MGKS Tolkmicko  
       Pisa Barczewo 1-3 Znicz Biała Piska  
       Rominta Gołdap 2-0 GKS Wikielec  
       Tęcza Biskupiec 0-3 Płomień Ełk  
      
       Kolejka 12 - 15-16 października
      
       Sokół Ostróda 6-2 Płomień Ełk  
       GKS Wikielec 2-0 Tęcza Biskupiec  
       Znicz Biała Piska 3-0 Rominta Gołdap  
       MGKS Tolkmicko 2-0 Pisa Barczewo  
       Mamry Giżycko 0-1 Błękitni Pasym  
       Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-2 Start Nidzica  
       Vęgoria Węgorzewo 1-2 OKS 1945 II Olsztyn  
       Mazur Ełk 3-0 Polonia Pasłęk  
      
       Kolejka 13 - 22-23 października
      
       Polonia Pasłęk 1-1 Sokół Ostróda  
       OKS 1945 II Olsztyn 5-0 Mazur Ełk  
       Start Nidzica 2-0 Vęgoria Węgorzewo  
       Błękitni Pasym 1-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  
       Pisa Barczewo 2-1 Mamry Giżycko  
       Rominta Gołdap 1-4 MGKS Tolkmicko  
       Tęcza Biskupiec 2-3 Znicz Biała Piska  
       Płomień Ełk 2-1 GKS Wikielec  
      
       Kolejka 14 - 29-30 października
      
       Sokół Ostróda 2-0 GKS Wikielec  
       Znicz Biała Piska 2-1 Płomień Ełk  
       MGKS Tolkmicko 4-1 Tęcza Biskupiec  
       Mamry Giżycko 2-0 Rominta Gołdap  
       Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-3 Pisa Barczewo  
       Vęgoria Węgorzewo 5-0 Błękitni Pasym  
       Mazur Ełk 2-1 Start Nidzica  
       Polonia Pasłęk 0-2 OKS 1945 II Olsztyn  
      
       Kolejka 15 - 5-6 listopada
      
       Sokół Ostróda 4-2 OKS 1945 II Olsztyn
       Start Nidzica 4-1 Polonia Pasłęk  
       Błękitni Pasym 3-1 Mazur Ełk  
       Pisa Barczewo 2-4 Vęgoria Węgorzewo  
       Rominta Gołdap 2-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  
       Tęcza Biskupiec 2-4 Mamry Giżycko  
       Płomień Ełk 2-1 MGKS Tolkmicko  
       GKS Wikielec 3-1 Znicz Biała Piska  
      
       Kolejka 16
      
       Sokół Ostróda 1-2 Znicz Biała Piska  
        GKS Wikielec 2-1 MGKS Tolkmicko  
       Płomień Ełk 2-0 Mamry Giżycko  
       Tęcza Biskupiec 0-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  
       Rominta Gołdap 1-0 Vęgoria Węgorzewo  
       Mazur Ełk  1-2 Pisa Barczewo
       Błękitni Pasym 2-0 Polonia Pasłęk  
       Start Nidzica 2-1 OKS 1945 II Olsztyn  
      
       Kolejka 17
      
       Start Nidzica 0-3 Sokół Ostróda  
       OKS 1945 II Olsztyn 1-9 Błękitni Pasym  
       Polonia Pasłęk 1-0 Pisa Barczewo  
       Mazur Ełk 1-3 Rominta Gołdap  
       Vęgoria Węgorzewo 3-2 Tęcza Biskupiec  
       Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-4 Płomień Ełk  
       Mamry Giżycko 0-1 GKS Wikielec  
       MGKS Tolkmicko 0-1 Znicz Biała Piska  
      
       Kolejka 18
      
       Sokół Ostróda 6-0 MGKS Tolkmicko  
       Znicz Biała Piska 1-2 Mamry Giżycko  
       GKS Wikielec 0-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  
       Płomień Ełk 2-2 Vęgoria Węgorzewo  
       Tęcza Biskupiec 1-1 Mazur Ełk  
       Rominta Gołdap 1-1 Polonia Pasłęk  
       Pisa Barczewo 3-0 OKS 1945 II Olsztyn  
       Błękitni Pasym 4-1 Start Nidzica  
      
       Kolejka 19
      
       Błękitni Pasym - Sokół Ostróda
       Start Nidzica 0-2 Pisa Barczewo 
       OKS 1945 II Olsztyn 0-1 Rominta Gołdap  
       Polonia Pasłęk 3-1 Tęcza Biskupiec  
       Mazur Ełk 0-6 Płomień Ełk  
       Vęgoria Węgorzewo 0-1 GKS Wikielec  
       Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-0 Znicz Biała Piska  
       Mamry Giżycko 1-3 MGKS Tolkmicko  
      
       Kolejka 20
      
       Sokół Ostróda 1-0 Mamry Giżycko  
       MGKS Tolkmicko 0-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  
       Znicz Biała Piska 3-0 Vęgoria Węgorzewo  
       GKS Wikielec 3-2 Mazur Ełk  
       Płomień Ełk 6-0 Polonia Pasłęk  
       Tęcza Biskupiec 0-2 OKS 1945 II Olsztyn  
       Rominta Gołdap 4-1 Start Nidzica  
       Pisa Barczewo 1-2 Błękitni Pasym  
      
       Kolejka 21
      
       Pisa Barczewo 1-4 Sokół Ostróda  
       Błękitni Pasym 2-4 Rominta Gołdap  
       Start Nidzica 2-1 Tęcza Biskupiec  
       OKS 1945 II Olsztyn 0-1 Płomień Ełk  
       Polonia Pasłęk 0-4 GKS Wikielec  
       Mazur Ełk 1-2 Znicz Biała Piska  
       Vęgoria Węgorzewo 0-1 MGKS Tolkmicko  
       Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-0 Mamry Giżycko  
      
       Kolejka 22
      
       Sokół Ostróda 3-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  
       Mamry Giżycko 0-2 Vęgoria Węgorzewo  
       MGKS Tolkmicko 2-2 Mazur Ełk  
       Znicz Biała Piska 5-0 Polonia Pasłęk  
       GKS Wikielec 6-5 OKS 1945 II Olsztyn  
       Płomień Ełk 4-0 Start Nidzica  
       Tęcza Biskupiec 2-4 Błękitni Pasym  
       Rominta Gołdap 0-0 Pisa Barczewo  
      
       Kolejka 23
      
       Rominta Gołdap 0-2 Sokół Ostróda  
       Pisa Barczewo 2-0 Tęcza Biskupiec  
       Błękitni Pasym 0-1 Płomień Ełk  
       Start Nidzica 2-2 GKS Wikielec  
       OKS 1945 II Olsztyn 2-0 Znicz Biała Piska  
       Polonia Pasłęk 0-0 MGKS Tolkmicko  
       Mazur Ełk 0-4 Mamry Giżycko  
       Vęgoria Węgorzewo 1-4 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  
      
       Kolejka 24
      
       Sokół Ostróda 7-1 Vęgoria Węgorzewo  
       Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 10-0 Mazur Ełk  
       Mamry Giżycko 1-1 Polonia Pasłęk  
       MGKS Tolkmicko 1-1 OKS 1945 II Olsztyn  
       Znicz Biała Piska 2-2 Start Nidzica  
       GKS Wikielec 1-1 Błękitni Pasym  
       Płomień Ełk 3-1 Pisa Barczewo  
       Tęcza Biskupiec 0-2 Rominta Gołdap  
      
       Kolejka 25
      
       Tęcza Biskupiec 1-2 Sokół Ostróda  
       Rominta Gołdap 3-0 Płomień Ełk  
       Pisa Barczewo 3-1 GKS Wikielec  
       Błękitni Pasym 3-1 Znicz Biała Piska  
       Start Nidzica 1-4 MGKS Tolkmicko  
       OKS 1945 II Olsztyn 0-1 Mamry Giżycko  
       Polonia Pasłęk 1-2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie  
       Mazur Ełk 3-1 Vęgoria Węgorzewo  
      
       Kolejka 26
      
       Sokół Ostróda 6-1 Mazur Ełk  
       Vęgoria Węgorzewo 3-2 Polonia Pasłęk
       Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-1 OKS 1945 II Olsztyn  
       Mamry Giżycko 0-1 Start Nidzica  
       MGKS Tolkmicko 5-1 Błękitni Pasym  
       Znicz Biała Piska 2-1 Pisa Barczewo  
       GKS Wikielec 0-1 Rominta Gołdap  
       Płomień Ełk 4-3 Tęcza Biskupiec  
      
       Kolejka 27
      
       Płomień Ełk 1-1 Sokół Ostróda 
       Tęcza Biskupiec 0-3 GKS Wikielec 
       Rominta Gołdap 2-3 Znicz Biała Piska 
       Pisa Barczewo 4-0 MGKS Tolkmicko 
       Błękitni Pasym 1-3 Mamry Giżycko 
       Start Nidzica 3-4 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
       OKS 1945 II Olsztyn 4-1 Vęgoria Węgorzewo 
       Polonia Pasłęk 4-2 Mazur Ełk 
      
       Kolejka 28
      
       Sokół Ostróda 5-0 Polonia Pasłęk 
       Mazur Ełk 2-3 OKS 1945 II Olsztyn 
       Vęgoria Węgorzewo 2-2 Start Nidzica 
       Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-0 Błękitni Pasym 
       Mamry Giżycko 2-0 Pisa Barczewo 
       MGKS Tolkmicko 0-4 Rominta Gołdap 
       Znicz Biała Piska 7-1 Tęcza Biskupiec 
       GKS Wikielec 1-5 Płomień Ełk 
      
       Kolejka 29
      
       GKS Wikielec 1-3 Sokół Ostróda 
       Płomień Ełk 2-1 Znicz Biała Piska 
       Tęcza Biskupiec 2-5 MGKS Tolkmicko 
       Rominta Gołdap 2-0 Mamry Giżycko 
       Pisa Barczewo 0-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 
       Błękitni Pasym 2-3 Vęgoria Węgorzewo 
       Start Nidzica 3-0 Mazur Ełk 
       OKS 1945 II Olsztyn 3-0 Polonia Pasłęk 
      
       Kolejka 30
      
       Sokół Ostróda 2-0 OKS 1945 II Olsztyn 
       Polonia Pasłęk - Start Nidzica
       Mazur Ełk 2-1 Błękitni Pasym  
       Vęgoria Węgorzewo 1-1 Pisa Barczewo 
       Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-0 Rominta Gołdap 
       Mamry Giżycko 4-0 Tęcza Biskupiec 
       MGKS Tolkmicko 2-2 Płomień Ełk 
       Znicz Biała Piska 2-2 GKS Wikielec 
      
-
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama