UWAGA!

Terminarz IV ligi

Elbląg, Terminarz IV ligi

Poniżej przedstawiamy terminarz IV ligi warmińsko-mazurskiej w sezonie 2014/15. 

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia 
      
       Mrągowia Mrągowo - DKS Dobre Miasto
       Motor Lubawa - Pisa Barczewo
       Granica Kętrzyn - GKS Wikielec
       Start Kozłowo - Mamry Giżycko
       Warmia Olsztyn - Stomil II Olsztyn
       Polonia Pasłęk - Warmiak Łukta
       Błękitni Orneta - Omulew Wielbark
       Victoria Bartoszyce - Zatoka Braniewo
      
       Kolejka 2 - 13 sierpnia

      
       DKS Dobre Miasto - Zatoka Braniewo
       Omulew Wielbark - Victoria Bartoszyce
       Warmiak Łukta - Błękitni Orneta
       Stomil II Olsztyn - Polonia Pasłęk
       Mamry Giżycko - Warmia Olsztyn
       GKS Wikielec - Start Kozłowo
       Pisa Barczewo - Granica Kętrzyn
       Mrągowia Mrągowo - Motor Lubawa
      
       Kolejka 3 - 16-17 sierpnia

      
       Motor Lubawa - DKS Dobre Miasto
       Granica Kętrzyn - Mrągowia Mrągowo
       Start Kozłowo - Pisa Barczewo
       Warmia Olsztyn - GKS Wikielec
       Polonia Pasłęk - Mamry Giżycko
       Błękitni Orneta - Stomil II Olsztyn
       Victoria Bartoszyce - Warmiak Łukta
       Zatoka Braniewo - Omulew Wielbark
      
       Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

      
       DKS Dobre Miasto - Omulew Wielbark
       Warmiak Łukta - Zatoka Braniewo
       Stomil II Olsztyn - Victoria Bartoszyce
       Mamry Giżycko - Błękitni Orneta
       GKS Wikielec - Polonia Pasłęk
       Pisa Barczewo - Warmia Olsztyn
       Mrągowia Mrągowo - Start Kozłowo
       Motor Lubawa - Granica Kętrzyn
      
       Kolejka 5 - 27 sierpnia

      
       Granica Kętrzyn - DKS Dobre Miasto
       Start Kozłowo - Motor Lubawa
       Warmia Olsztyn - Mrągowia Mrągowo
       Polonia Pasłęk - Pisa Barczewo
       Błękitni Orneta - GKS Wikielec
       Victoria Bartoszyce - Mamry Giżycko
       Zatoka Braniewo - Stomil II Olsztyn
       Omulew Wielbark - Warmiak Łukta
      
       Kolejka 6 - 30-31 sierpnia

      
       DKS Dobre Miasto - Warmiak Łukta
       Stomil II Olsztyn - Omulew Wielbark
       Mamry Giżycko - Zatoka Braniewo
       GKS Wikielec - Victoria Bartoszyce
       Pisa Barczewo - Błękitni Orneta
       Mrągowia Mrągowo - Polonia Pasłęk
       Motor Lubawa - Warmia Olsztyn
       Granica Kętrzyn - Start Kozłowo
      
       Kolejka 7 - 6-7 września

      
       Start Kozłowo - DKS Dobre Miasto
       Warmia Olsztyn - Granica Kętrzyn
       Polonia Pasłęk - Motor Lubawa
       Błękitni Orneta - Mrągowia Mrągowo
       Victoria Bartoszyce - Pisa Barczewo
       Zatoka Braniewo - GKS Wikielec
       Omulew Wielbark - Mamry Giżycko
       Warmiak Łukta - Stomil II Olsztyn
      
       Kolejka 8 - 13-14 września

      
       DKS Dobre Miasto - Stomil II Olsztyn
       Mamry Giżycko - Warmiak Łukta
       GKS Wikielec - Omulew Wielbark
       Pisa Barczewo - Zatoka Braniewo
       Mrągowia Mrągowo - Victoria Bartoszyce
       Motor Lubawa - Błękitni Orneta
       Granica Kętrzyn - Polonia Pasłęk
       Start Kozłowo - Warmia Olsztyn
      
       Kolejka 9 - 20-21 września

      
       Warmia Olsztyn - DKS Dobre Miasto
       Polonia Pasłęk - Start Kozłowo
       Błękitni Orneta - Granica Kętrzyn
       Victoria Bartoszyce - Motor Lubawa
       Zatoka Braniewo - Mrągowia Mrągowo
       Omulew Wielbark - Pisa Barczewo
       Warmiak Łukta - GKS Wikielec
       Stomil II Olsztyn - Mamry Giżycko
      
       Kolejka 10 - 27-28 września

      
       DKS Dobre Miasto - Mamry Giżycko
       GKS Wikielec - Stomil II Olsztyn
       Pisa Barczewo - Warmiak Łukta
       Mrągowia Mrągowo - Omulew Wielbark
       Motor Lubawa - Zatoka Braniewo
       Granica Kętrzyn - Victoria Bartoszyce
       Start Kozłowo - Błękitni Orneta
       Warmia Olsztyn - Polonia Pasłęk
      
       Kolejka 11 - 4-5 października

      
       Polonia Pasłęk - DKS Dobre Miasto
       Błękitni Orneta - Warmia Olsztyn
       Victoria Bartoszyce - Start Kozłowo
       Zatoka Braniewo - Granica Kętrzyn
       Omulew Wielbark - Motor Lubawa
       Warmiak Łukta - Mrągowia Mrągowo
       Stomil II Olsztyn - Pisa Barczewo
       Mamry Giżycko - GKS Wikielec
      
       Kolejka 12 - 11-12 października

      
       DKS Dobre Miasto - GKS Wikielec
       Pisa Barczewo - Mamry Giżycko
       Mrągowia Mrągowo - Stomil II Olsztyn
       Motor Lubawa - Warmiak Łukta
       Granica Kętrzyn - Omulew Wielbark
       Start Kozłowo - Zatoka Braniewo
       Warmia Olsztyn - Victoria Bartoszyce
       Polonia Pasłęk - Błękitni Orneta
      
       Kolejka 13 - 18-19 października

      
       Błękitni Orneta - DKS Dobre Miasto
       Victoria Bartoszyce - Polonia Pasłęk
       Zatoka Braniewo - Warmia Olsztyn
       Omulew Wielbark - Start Kozłowo
       Warmiak Łukta - Granica Kętrzyn
       Stomil II Olsztyn - Motor Lubawa
       Mamry Giżycko - Mrągowia Mrągowo
       GKS Wikielec - Pisa Barczewo
      
       Kolejka 14 - 25-26 października

      
       DKS Dobre Miasto - Pisa Barczewo
       Mrągowia Mrągowo - GKS Wikielec
       Motor Lubawa - Mamry Giżycko
       Granica Kętrzyn - Stomil II Olsztyn
       Start Kozłowo - Warmiak Łukta
       Warmia Olsztyn - Omulew Wielbark
       Polonia Pasłęk - Zatoka Braniewo
       Błękitni Orneta - Victoria Bartoszyce
      
       Kolejka 15 - 2 listopada

      
       Victoria Bartoszyce - DKS Dobre Miasto
       Zatoka Braniewo - Błękitni Orneta
       Omulew Wielbark - Polonia Pasłęk
       Warmiak Łukta - Warmia Olsztyn
       Stomil II Olsztyn - Start Kozłowo
       Mamry Giżycko - Granica Kętrzyn
       GKS Wikielec - Motor Lubawa
       Pisa Barczewo - Mrągowia Mrągowo
      
       Kolejka 16 - 8-9 listopada

      
       DKS Dobre Miasto - Mrągowia Mrągowo
       Pisa Barczewo - Motor Lubawa
       GKS Wikielec - Granica Kętrzyn
       Mamry Giżycko - Start Kozłowo
       Stomil II Olsztyn - Warmia Olsztyn
       Warmiak Łukta - Polonia Pasłęk
       Omulew Wielbark - Błękitni Orneta
       Zatoka Braniewo - Victoria Bartoszyce
      
       Kolejka 17 - 11 listopada

      
       Zatoka Braniewo - DKS Dobre Miasto
       Victoria Bartoszyce - Omulew Wielbark
       Błękitni Orneta - Warmiak Łukta
       Polonia Pasłęk - Stomil II Olsztyn
       Warmia Olsztyn - Mamry Giżycko
       Start Kozłowo - GKS Wikielec
       Granica Kętrzyn - Pisa Barczewo
       Motor Lubawa - Mrągowia Mrągowo
      
       Kolejka 18

      
       DKS Dobre Miasto - Motor Lubawa
       Mrągowia Mrągowo - Granica Kętrzyn
       Pisa Barczewo - Start Kozłowo
       GKS Wikielec - Warmia Olsztyn
       Mamry Giżycko - Polonia Pasłęk
       Stomil II Olsztyn - Błękitni Orneta
       Warmiak Łukta - Victoria Bartoszyce
       Omulew Wielbark - Zatoka Braniewo
      
       Kolejka 19

      
       Omulew Wielbark - DKS Dobre Miasto
       Zatoka Braniewo - Warmiak Łukta
       Victoria Bartoszyce - Stomil II Olsztyn
       Błękitni Orneta - Mamry Giżycko
       Polonia Pasłęk - GKS Wikielec
       Warmia Olsztyn - Pisa Barczewo
       Start Kozłowo - Mrągowia Mrągowo
       Granica Kętrzyn - Motor Lubawa
      
       Kolejka 20

      
       DKS Dobre Miasto - Granica Kętrzyn
       Motor Lubawa - Start Kozłowo
       Mrągowia Mrągowo - Warmia Olsztyn
       Pisa Barczewo - Polonia Pasłęk
       GKS Wikielec - Błękitni Orneta
       Mamry Giżycko - Victoria Bartoszyce
       Stomil II Olsztyn - Zatoka Braniewo
       Warmiak Łukta - Omulew Wielbark
      
       Kolejka 21

      
       Warmiak Łukta - DKS Dobre Miasto
       Omulew Wielbark - Stomil II Olsztyn
       Zatoka Braniewo - Mamry Giżycko
       Victoria Bartoszyce - GKS Wikielec
       Błękitni Orneta - Pisa Barczewo
       Polonia Pasłęk - Mrągowia Mrągowo
       Warmia Olsztyn - Motor Lubawa
       Start Kozłowo - Granica Kętrzyn
      
       Kolejka 22

      
       DKS Dobre Miasto - Start Kozłowo
       Granica Kętrzyn - Warmia Olsztyn
       Motor Lubawa - Polonia Pasłęk
       Mrągowia Mrągowo - Błękitni Orneta
       Pisa Barczewo - Victoria Bartoszyce
       GKS Wikielec - Zatoka Braniewo
       Mamry Giżycko - Omulew Wielbark
       Stomil II Olsztyn - Warmiak Łukta
      
       Kolejka 23

      
       Stomil II Olsztyn - DKS Dobre Miasto
       Warmiak Łukta - Mamry Giżycko
       Omulew Wielbark - GKS Wikielec
       Zatoka Braniewo - Pisa Barczewo
       Victoria Bartoszyce - Mrągowia Mrągowo
       Błękitni Orneta - Motor Lubawa
       Polonia Pasłęk - Granica Kętrzyn
       Warmia Olsztyn - Start Kozłowo
      
       Kolejka 24

      
       DKS Dobre Miasto - Warmia Olsztyn
       Start Kozłowo - Polonia Pasłęk
       Granica Kętrzyn - Błękitni Orneta
       Motor Lubawa - Victoria Bartoszyce
       Mrągowia Mrągowo - Zatoka Braniewo
       Pisa Barczewo - Omulew Wielbark
       GKS Wikielec - Warmiak Łukta
       Mamry Giżycko - Stomil II Olsztyn
      
       Kolejka 25

      
       Mamry Giżycko - DKS Dobre Miasto
       Stomil II Olsztyn - GKS Wikielec
       Warmiak Łukta - Pisa Barczewo
       Omulew Wielbark - Mrągowia Mrągowo
       Zatoka Braniewo - Motor Lubawa
       Victoria Bartoszyce - Granica Kętrzyn
       Błękitni Orneta - Start Kozłowo
       Polonia Pasłęk - Warmia Olsztyn
      
       Kolejka 26

      
       DKS Dobre Miasto - Polonia Pasłęk
       Warmia Olsztyn - Błękitni Orneta
       Start Kozłowo - Victoria Bartoszyce
       Granica Kętrzyn - Zatoka Braniewo
       Motor Lubawa - Omulew Wielbark
       Mrągowia Mrągowo - Warmiak Łukta
       Pisa Barczewo - Stomil II Olsztyn
       GKS Wikielec - Mamry Giżycko
      
       Kolejka 27

      
       GKS Wikielec - DKS Dobre Miasto
       Mamry Giżycko - Pisa Barczewo
       Stomil II Olsztyn - Mrągowia Mrągowo
       Warmiak Łukta - Motor Lubawa
       Omulew Wielbark - Granica Kętrzyn
       Zatoka Braniewo - Start Kozłowo
       Victoria Bartoszyce - Warmia Olsztyn
       Błękitni Orneta - Polonia Pasłęk
      
       Kolejka 28

      
       DKS Dobre Miasto - Błękitni Orneta
       Polonia Pasłęk - Victoria Bartoszyce
       Warmia Olsztyn - Zatoka Braniewo
       Start Kozłowo - Omulew Wielbark
       Granica Kętrzyn - Warmiak Łukta
       Motor Lubawa - Stomil II Olsztyn
       Mrągowia Mrągowo - Mamry Giżycko
       Pisa Barczewo - GKS Wikielec
      
       Kolejka 29

      
       Pisa Barczewo - DKS Dobre Miasto
       GKS Wikielec - Mrągowia Mrągowo
       Mamry Giżycko - Motor Lubawa
       Stomil II Olsztyn - Granica Kętrzyn
       Warmiak Łukta - Start Kozłowo
       Omulew Wielbark - Warmia Olsztyn
       Zatoka Braniewo - Polonia Pasłęk
       Victoria Bartoszyce - Błękitni Orneta
      
       Kolejka 30

      
       DKS Dobre Miasto - Victoria Bartoszyce
       Błękitni Orneta - Zatoka Braniewo
       Polonia Pasłęk - Omulew Wielbark
       Warmia Olsztyn - Warmiak Łukta
       Start Kozłowo - Stomil II Olsztyn
       Granica Kętrzyn - Mamry Giżycko
       Motor Lubawa - GKS Wikielec
       Mrągowia Mrągowo - Pisa Barczewo
-
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama