UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Terminarz PGNiG Superligi piłki ręcznej kobiet

2011-07-15
12:40

Poniżej terminarz PGNiG Superligi piłki ręcznej kobiet w sezonie 2011/2012. Zobacz tabelę PGNiG Superligi.

1. kolejka - 3/4.09.2011
      
      
       KPR Jelenia Góra 20-41 KGHM Metraco Zagłębie Lubin 
      
       KSS Kielce 34-33 Start Elbląg 
      

       Piotrcovia Piotrków Tryb. 26-25 Ruch Chorzów 
      
       AZS AWF Sportconcept Wrocław 25-25 Politechnika Koszalińska 
      
       Vistal Łączpol Gdynia 41-31 Pogoń Szczecin 
      
       Finepharm Polkowice 27-48 SPR AZS Pol Lublin
      
      
      
       2. kolejka - 10/11.09.2011
      
       KGHM Metraco Zagłębie Lubin 44-13 Finepharm Polkowice 
      
       Pogoń Szczecin 26-48 SPR AZS Pol Lublin 
      
       Politechnika Koszalińska 27-28 Vistal Łączpol Gdynia 
      
       Ruch Chorzów 28-27 AZS AWF Sportconcept Wrocław 
      
       Start Elbląg 24-27 Piotrcovia Piotrków Tryb. 
      

       KPR Jelenia Góra 34-27 KSS Kielce 
      
      
      
       3. kolejka - 17/18.09.2011
      
       KSS Kielce - KGHM Metraco Zagłębie Lubin
      
       Piotrcovia Piotrków Tryb. 34-24 KPR Jelenia Góra 
      
       AZS AWF Sportconcept Wrocław 24-23 Start Elbląg 
      

       Vistal Łączpol Gdynia 36-25 Ruch Chorzów 
      
       SPR AZS Pol Lublin 28-26 Politechnika Koszalińska 
      
       Finepharm Polkowice 22-36 Pogoń Szczecin 
      
      
      
       4. kolejka - 1/2.10.2011
      
       KGHM Metraco Zagłębie Lubin 38-18 Pogoń Szczecin 
      
       Politechnika Koszalińska 36-16 Finepharm Polkowice 
      
       Ruch Chorzów 25-31 SPR AZS Pol Lublin 
      
       Start Elbląg 21-33 Vistal Łączpol Gdynia 
      

       KPR Jelenia Góra 26-30 AZS AWF Sportconcept Wrocław 
      
       KSS Kielce 29-27 Piotrcovia Piotrków Tryb. 
      
      
      
       5. kolejka - 8/9.10.2011
      
       Piotrcovia Piotrków Tryb. 29-37 KGHM Metraco Zagłębie Lubin 
      
       AZS AWF Sportconcept Wrocław 34-27 KSS Kielce 
      
       Vistal Łączpol Gdynia 38-23 KPR Jelenia Góra 
      
       SPR AZS Pol Lublin 28-23 Start Elbląg 
      

       Finepharm Polkowic 21-31 Ruch Chorzów 
      
       Pogoń Szczecin 24-32 Politechnika Koszalińska 
      
      
      
       6. kolejka - 12.10.2011
      
       KGHM Metraco Zagłębie Lubin 39-18 Politechnika Koszalińska 
      
       Ruch Chorzów 38-24 Pogoń Szczecin 
      
       Start Elbląg 38-24 Finepharm Polkowice 
      

       KPR Jelenia Góra 29-43 SPR AZS Pol Lublin 
      
       KSS Kielce 25-37 Vistal Łączpol Gdynia 
      
       Piotrcovia Piotrków Tryb. 23-27 AZS AWF Sportconcept Wrocław 
      
      
      
       7. kolejka - 29/30.10.2011
      
       AZS AWF Sportconcept Wrocław 18-36 KGHM Metraco Zagłębie Lubin 
      
       Vistal Łączpol Gdynia 33-21 Piotrcovia Piotrków Tryb. 
      
       SPR AZS Pol Lublin 32-29 KSS Kielce 
      
       Finepharm Polkowice 20-29 KPR Jelenia Góra 
      
        Pogoń Szczecin 19-35 Start Elbląg 
      

       Politechnika Koszalińska 37-25 Ruch Chorzów 
      
      
      
       8. kolejka - 5/6.11.2011
      
       KGHM Metraco Zagłębie Lubin 35-14 Ruch Chorzów 
      
       Start Elbląg 30-29 Politechnika Koszalińska
      
       KPR Jelenia Góra 32-18 Pogoń Szczecin 
      
       KSS Kielce 35-29 Finepharm Polkowice
      
       Piotrcovia Piotrków Tryb. 25-32 SPR AZS Pol Lublin 
      
       AZS AWF Sportconcept Wrocław 18-32 Vistal Łączpol Gdynia 
      
      
      
       9. kolejka - 12/13.11.2011
      
       Vistal Łączpol Gdynia 22-24 KGHM Metraco Zagłębie Lubin 
      
       SPR AZS Pol Lublin 34-22 AZS AWF Sportconcept Wrocław 
      
       Finepharm Polkowice 21-31 Piotrcovia Piotrków Tryb. 
      
       Pogoń Szczecin 22-35 KSS Kielce 
      
       Politechnika Koszalińska 35-25 KPR Jelenia Góra 
      
       Ruch Chorzów 34-29 Start Elbląg 
      

      
      
       10. kolejka - 16.11.2011
      
       KGHM Metraco Zagłębie Lubin 34-24 Start Elbląg 
      

       KPR Jelenia Góra 30-30 Ruch Chorzów 
      
       KSS Kielce 30-30 Politechnika Koszalińska 
      
       Piotrcovia Piotrków Tryb. 36-21 Pogoń Szczecin 
      
       AZS AWF Sportconcept Wrocław 44-26 Finepharm Polkowice
      
       SPR AZS Pol Lublin 35-32 Vistal Łączpol Gdynia
      
      
      
       11. kolejka - 19/20.11.2011
      
       SPR AZS Pol Lublin 23-36 KGHM Metraco Zagłębie Lubin 
      
       Finepharm Polkowice 21-34 Vistal Łączpol Gdynia 
      
       Pogoń Szczecin 25-25 AZS AWF Sportconcapt Wrocław 
      
       Politechnika Koszalińska 24-19 Piotrcovia Piotrków Tryb. 
      
       Ruch Chorzów 27-25 KSS Kielce 
      
       Start Elbląg 28-29 KPR Jelenia Góra 
      

      
      
       12. kolejka - 04.01.2012
      
       KGHM Metraco Zagłębie Lubin 32-31 KPR Jelenia Góra 
      
       Start Elbląg 32-34 KSS Kielce 
      

       Ruch Chorzów 28-21 Piotrcovia Piotrków Tryb. 
      
       Politechnika Koszalińska 29-21 AZS AWF Sportconcept Wrocław 
      
       Pogoń Szczecin 20-29 Vistal Łączpol Gdynia 
      
       SPR AZS Pol Lublin 43-13 Finepharm Polkowice 
      
      
      
       13. kolejka - 17.12.2011
      
       Finepharm Jelenia Góra 12-47 KGHM Metraco Zagłębie Lubin 
      
       SPR AZS Pol Lublin 44-34 Pogoń Szczecin 
      
       Vistal Łączpol Gdynia 29-29 Politechnika Koszalińska 
      
       AZS AWF Sportconcept Wrocław 19-25 Ruch Chorzów 
      
       Piotrcovia Piotrków Tryb. 29-25 Start Elbląg 
      

       KSS Kielce 37-34 KPR Jelenia Góra 
      
      
      
       14. kolejka - 07.01.2012 
      
       KGHM Metraco Zagłębie Lubin 33-27 KSS Kielce 
      
       KPR Jelenia Góra 29-25 Piotrcovia Piotrków Tryb. 
      
       Start Elbląg 36-23 AZS AWF Sportconcept Wrocław 
      

       Ruch Chorzów 31-25 Vistal Łączpol Gdynia 
      
       Politechnika Koszalińska 31-31 SPR AZS Pol Lublin 
      
       Pogoń Szczecin 27-17 Finepharm Jelenia Góra 
      
      
      
       15. kolejka - 14-15.01.2012 
      
       Pogoń Szczecin 26-30 KGHM Metraco Zagłębie Lubin 
      
       Finepharm Jelenia Góra 22-39 Politechnika Koszalińska 
      
       SPR AZS Pol Lublin 38-21 Ruch Chorzów 
      
       Vistal Łączpol Gdynia 37-25 Start Elbląg 
      

       AZS AWF Sportconcept Wrocław 24-27 KPR Jelenia Góra 
      
       Piotrcovia Piotrków Tryb. 29-28 KSS Kielce 
      
      
      
       16. kolejka - 18.01.2012 
      
       KGHM Metraco Zagłębie Lubin 32-22 Piotrcovia Piotrków Tryb. 
      
       KSS Kielce 32-20 AZS AWF Sportconcept Wrocław 
      
       KPR Jelenia Góra 26-35 Vistal Łączpol Gdynia 
      
       Start Elbląg 30-40 SPR AZS Pol Lublin 
      

       Ruch Chorzów 26-21 Finepharm Jelenia Góra 
      
       Politechnika Koszalińska 35-26 Pogoń Szczecin 
      
      
      
       17. kolejka - 21.01.2012 
      
       Politechnika Koszalińska 17-26 KGHM Metraco Zagłębie Lubin 
      
       Pogoń Szczecin 17-32 Ruch Chorzów 
      
       Finepharm Jelenia Góra 20-36 Start Elbląg 
      

       SPR AZS Pol Lublin 44-24 KPR Jelenia Góra 
      
       Vistal Łączpol Gdynia 35-28 KSS Kielce 
      
       AZS AWF Sportconcept Wrocław 31-29 Piotrcovia Piotrków Tryb. 
      
      
      
       18. kolejka - 28/29.01.2012
      
       KGHM Metraco Zagłębie Lubin 38-20 AZS AWF Sportconcept Wrocław 
      
       Piotrcovia Piotrków Tryb. 24-29 Vistal Łączpol Gdynia 
      
       KSS Kielce 25-33 SPR AZS Pol Lublin 
      
       KPR Jelenia Góra 37-23 Finepharm Polkowice
      
       Start Elbląg 33-22 Pogoń Szczecin
      
       Ruch Chorzów 22-24 Politechnika Koszalińska 
      
      
      
       19. kolejka - 04/05.02.2012
      
       Ruch Chorzów 24-21 KGHM Metraco Zagłębie Lubin 
      
       Politechnika Koszalińska 24-30 Start Elbląg 
      

       Pogoń Szczecin 31-34 KPR Jelenia Góra 
      
       Finepharm Polkowice 24-42 KSS Kielce 
      
       SPR AZS Pol Lublin 29-24 Piotrcovia Piotrków Tryb. 
      
       Vistal Łączpol Gdynia 26-20 AZS AWF Sportconcept Wrocław 
      
      
      
       20. kolejka - 11/12.02.2012
      
       KGHM Metraco Zagłębie Lubin 19-28 Vistal Łączpol Gdynia 
      
       AZS AWF Sportconcept Wrocław 23-28 SPR AZS Pol Lublin 
      
       Piotrcovia Piotrków Tryb. 40-25 Finepharm Polkowice
      
       KSS Kielce 31-21 Pogoń Szczecin 
      
       KPR Jelenia Góra 22-23 Politechnika Koszalińska 
      
       Start Elbląg 26-21 Ruch Chorzów 
      

      
      
       21. kolejka - 18.02.2012
      
       Start Elbląg 26-29 KGHM Metraco Zagłębie Lubin 
      

       Ruch Chorzów 26-28 KPR Jelenia Góra 
      
       Politechnika Koszalińska 23-23 KSS Kielce 
      
       Pogoń Szczecin 28-26 Piotrcovia Piotrków Tryb. 
      
       Finepharm Polkowice 0-10 AZS AWF Sportconcept Wrocław 
      
       SPR AZS Pol Lublin 35-27 Vistal Łączpol Gdynia 
      
      
      
       22. kolejka - 25.02.2012
      
       KGHM Metraco Zagłębie Lubin 24-22 SPR AZS Pol Lublin 
      
       Vistal Łączpol Gdynia - Finepharm Polkowice
      
       AZS AWF Sportconcept Wrocław 20-21 Pogoń Szczecin 
      
       Piotrcovia Piotrków Tryb. 23-15 Politechnika Koszalińska 
      
       KSS Kielce 26-27 Ruch Chorzów 
      
       KPR Jelenia Góra 25-30 Start Elbląg 
-
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama