UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Terminarz V ligi (piłka nożna)

2011-07-19
12:55

Poniżej terminarz warmińsko-mazurskiej ligi okręgowej w sezonie 2011/2012. Zobacz tabelę ligi okręgowej.

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia
      
       Orzeł Janowiec Kościelny 3-6 Olimpia II Elbląg 
       Iskra Narzym 2-2 Tęcza Miłomłyn  
       Olimpia Olsztynek 2-2 Grunwald Gierzwałd  
       Concordia II Elbląg 0-1 Syrena Młynary  
      
Warmiak Łukta 2-2 GKS Stawiguda  
       Osa Ząbrowo 0-0 Ewingi Zalewo  
       Kormoran Zwierzewo 3-4 Zamek Kurzętnik  
       Polonia Iłowo 0-0 Ossa Biskupiec Pomorski  
      
      
       Kolejka 2 - 20-21 sierpnia
      
       Olimpia II Elbląg 4-0 Ossa Biskupiec Pomorski 
       Zamek Kurzętnik 0-3 Polonia Iłowo  
       Ewingi Zalewo 1-0 Kormoran Zwierzewo  
       Syrena Młynary 1-3 Warmiak Łukta 
       Grunwald Gierzwałd 1-3 Concordia II Elbląg
      
Tęcza Miłomłyn 0-1 Olimpia Olsztynek
       Orzeł Janowiec Kościelny 1-0 Iskra Narzym 
       Osa Ząbrowo - GKS Stawiguda  
      
       Kolejka 3 - 27-28 sierpnia
      
       Iskra Narzym 1-11 Olimpia II Elbląg  
      
Olimpia Olsztynek 4-0 Orzeł Janowiec Kościelny  
       Concordia II Elbląg 2-1 Tęcza Miłomłyn  
      
Warmiak Łukta 3-1 Grunwald Gierzwałd  
       Osa Ząbrowo 2-0 Syrena Młynary  
       Kormoran Zwierzewo 1-4 GKS Stawiguda  
       Polonia Iłowo 0-2 Ewingi Zalewo  
       Ossa Biskupiec Pomorski 1-1 Zamek Kurzętnik  
      
       Kolejka 4 - 31 sierpnia
      
       Olimpia II Elbląg 1-1 Zamek Kurzętnik  
      
Ewingi Zalewo 1-0 Ossa Biskupiec Pomorski  
       GKS Stawiguda 2-1 Polonia Iłowo  
       Syrena Młynary 2-0 Kormoran Zwierzewo  
       Grunwald Gierzwałd 1-1 Osa Ząbrowo  
       Tęcza Miłomłyn 0-1 Warmiak Łukta  
       Orzeł Janowiec Kościelny 8-1 Concordia II Elbląg
       Iskra Narzym 1-1 Olimpia Olsztynek  
      
       Kolejka 5 - 3-4 września
      
       Olimpia Olsztynek 2-0 Olimpia II Elbląg  
      
Concordia II Elbląg 6-1 Iskra Narzym
       Warmiak Łukta 0-0 Orzeł Janowiec Kościelny  
       Osa Ząbrowo 1-4 Tęcza Miłomłyn  
       Kormoran Zwierzewo 3-1 Grunwald Gierzwałd  
       Polonia Iłowo 5-1 Syrena Młynary  
       Ossa Biskupiec Pomorski 2-2 GKS Stawiguda  
       Zamek Kurzętnik 0-1 Ewingi Zalewo  
      
       Kolejka 6 - 10-11 września
      
       Olimpia II Elbląg 2-1 Ewingi Zalewo
       GKS Stawiguda 4-0 Zamek Kurzętnik  
       Syrena Młynary 3-3 Ossa Biskupiec Pomorski  
       Grunwald Gierzwałd 0-1 Polonia Iłowo  
       Tęcza Miłomłyn 3-4 Kormoran Zwierzewo  
       Orzeł Janowiec Kościelny 4-2 Osa Ząbrowo  
       Iskra Narzym 1-3 Warmiak Łukta  
       Olimpia Olsztynek 4-0 Concordia II Elbląg  
      

       Kolejka 7 - 14 września
      
       Concordia II Elbląg 0-6 Olimpia II Elbląg  
      
Warmiak Łukta 6-1 Olimpia Olsztynek  
       Osa Ząbrowo 1-1 Iskra Narzym  
       Kormoran Zwierzewo 0-7 Orzeł Janowiec Kościelny  
       Polonia Iłowo 2-2 Tęcza Miłomłyn  
       Ossa Biskupiec Pomorski 2-1 Grunwald Gierzwałd  
       Zamek Kurzętnik 0-0 Syrena Młynary  
       Ewingi Zalewo 0-2 GKS Stawiguda  
      
       Kolejka 8 - 17-18 września
      
       Olimpia II Elbląg 1-2 GKS Stawiguda
       Syrena Młynary 1-0 Ewingi Zalewo  
       Grunwald Gierzwałd 3-0 Zamek Kurzętnik  
       Tęcza Miłomłyn 2-2 Ossa Biskupiec Pomorski  
       Orzeł Janowiec Kościelny 2-2 Polonia Iłowo  
       Iskra Narzym 2-0 Kormoran Zwierzewo  
       Olimpia Olsztynek 2-1 Osa Ząbrowo  
       Concordia II Elbląg 2-2 Warmiak Łukta
      
       Kolejka 9 - 24-25 września
      
       Warmiak Łukta 1-6 Olimpia II Elbląg  
      
Osa Ząbrowo 0-1 Concordia II Elbląg  
      
Kormoran Zwierzewo 0-4 Olimpia Olsztynek  
       Polonia Iłowo 1-1 Iskra Narzym  
       Ossa Biskupiec Pomorski 0-2 Orzeł Janowiec Kościelny  
       Zamek Kurzętnik 1-2 Tęcza Miłomłyn  
       Ewingi Zalewo 1-0 Grunwald Gierzwałd  
       GKS Stawiguda 2-2 Syrena Młynary  
      
       Kolejka 10 - 1-2 października
      
       Olimpia II Elbląg 10-0 Syrena Młynary  
      
Grunwald Gierzwałd 3-1 GKS Stawiguda  
       Tęcza Miłomłyn 1-1 Ewingi Zalewo  
       Orzeł Janowiec Kościelny 4-2 Zamek Kurzętnik  
       Iskra Narzym 1-2 Ossa Biskupiec Pomorski  
       Olimpia Olsztynek 0-3 Polonia Iłowo  
       Concordia II Elbląg 2-5 Kormoran Zwierzewo  
      
Warmiak Łukta 1-0 Osa Ząbrowo  
      
       Kolejka 11 - 8-9 października
      
       Osa Ząbrowo 2-4 Olimpia II Elbląg
       Kormoran Zwierzewo 5-0 Warmiak Łukta  
       Polonia Iłowo 1-1 Concordia II Elbląg  
      
Ossa Biskupiec Pomorski 2-4 Olimpia Olsztynek  
       Zamek Kurzętnik 0-1 Iskra Narzym  
       Ewingi Zalewo 0-1 Orzeł Janowiec Kościelny  
       GKS Stawiguda 0-1 Tęcza Miłomłyn  
       Syrena Młynary 0-3 Grunwald Gierzwałd  
      
       Kolejka 12 - 15-16 października
      
       Olimpia II Elbląg 7-0 Grunwald Gierzwałd
       Tęcza Miłomłyn 2-0 Syrena Młynary  
       Orzeł Janowiec Kościelny 3-1 GKS Stawiguda  
       Iskra Narzym 1-1 Ewingi Zalewo  
       Olimpia Olsztynek 1-1 Zamek Kurzętnik  
       Concordia II Elbląg - Ossa Biskupiec Pomorski
      
Warmiak Łukta 1-4 Polonia Iłowo  
       Osa Ząbrowo 5-3 Kormoran Zwierzewo  
      
       Kolejka 13 - 22-23 października
      
       Kormoran Zwierzewo 2-1 Olimpia II Elbląg
       Polonia Iłowo 3-1 Osa Ząbrowo  
       Ossa Biskupiec Pomorski 1-3 Warmiak Łukta  
       Zamek Kurzętnik 0-3 Concordia II Elbląg  
      
Ewingi Zalewo 1-1 Olimpia Olsztynek  
       GKS Stawiguda 0-2 Iskra Narzym  
       Syrena Młynary 1-0 Orzeł Janowiec Kościelny  
       Grunwald Gierzwałd 1-0 Tęcza Miłomłyn  
      
       Kolejka 14 - 29-30 października
      
       Olimpia II Elbląg 14-1 Tęcza Miłomłyn  
      
Orzeł Janowiec Kościelny 1-0 Grunwald Gierzwałd  
       Iskra Narzym 2-1 Syrena Młynary  
       Olimpia Olsztynek 0-0 GKS Stawiguda  
       Concordia II Elbląg 0-4 Ewingi Zalewo
       Warmiak Łukta 2-2 Zamek Kurzętnik  
       Osa Ząbrowo 2-3 Ossa Biskupiec Pomorski  
       Kormoran Zwierzewo 0-2 Polonia Iłowo  
      
       Kolejka 15 - 5-6 listopada
      
       Polonia Iłowo 1-4 Olimpia II Elbląg  
      
Ossa Biskupiec Pomorski 2-1 Kormoran Zwierzewo  
       Zamek Kurzętnik 2-0 Osa Ząbrowo  
       Ewingi Zalewo 1-2 Warmiak Łukta  
       GKS Stawiguda 2-1 Concordia II Elbląg  
      
Syrena Młynary 2-1 Olimpia Olsztynek  
       Grunwald Gierzwałd 1-0 Iskra Narzym  
       Tęcza Miłomłyn 2-1 Orzeł Janowiec Kościelny  
      
       Kolejka 16
      
       Olimpia II Elbląg 1-1 Orzeł Janowiec Kościelny  
      
Tęcza Miłomłyn 2-0 Iskra Narzym  
       Grunwald Gierzwałd 2-1 Olimpia Olsztynek  
       Syrena Młynary 2-1 Concordia II Elbląg  
      
GKS Stawiguda 5-1 Warmiak Łukta  
       Ewingi Zalewo - Osa Ząbrowo
       Zamek Kurzętnik 2-2 Kormoran Zwierzewo  
       Ossa Biskupiec Pomorski 0-1 Polonia Iłowo  
      
       Kolejka 17
      
       GKS Stawiguda 4-1 Osa Ząbrowo  
       Ossa Biskupiec Pomorski 2-4 Olimpia II Elbląg
       Polonia Iłowo 1-0 Zamek Kurzętnik  
       Kormoran Zwierzewo 0-2 Ewingi Zalewo  
       Warmiak Łukta 3-2 Syrena Młynary  
       Concordia II Elbląg 1-1 Grunwald Gierzwałd  
      
Olimpia Olsztynek 2-2 Tęcza Miłomłyn  
       Iskra Narzym 2-3 Orzeł Janowiec Kościelny  
      
       Kolejka 18
      
       Olimpia II Elbląg 4-2 Iskra Narzym  
      
Orzeł Janowiec Kościelny 2-0 Olimpia Olsztynek  
       Tęcza Miłomłyn 1-3 Concordia II Elbląg  
      
Grunwald Gierzwałd 1-1 Warmiak Łukta  
       Syrena Młynary 1-1 Osa Ząbrowo  
       GKS Stawiguda 4-1 Kormoran Zwierzewo  
       Ewingi Zalewo 0-0 Polonia Iłowo  
       Zamek Kurzętnik 1-1 Ossa Biskupiec Pomorski  
      
       Kolejka 19
      
       Zamek Kurzętnik 3-1 Olimpia II Elbląg  
      
Ossa Biskupiec Pomorski 3-1 Ewingi Zalewo  
       Polonia Iłowo 3-1 GKS Stawiguda  
       Kormoran Zwierzewo 2-3 Syrena Młynary  
       Osa Ząbrowo 2-1 Grunwald Gierzwałd  
       Warmiak Łukta 3-2 Tęcza Miłomłyn  
       Concordia II Elbląg 0-1 Orzeł Janowiec Kościelny  
      
Olimpia Olsztynek 0-2 Iskra Narzym  
      
       Kolejka 20
      
       Olimpia II Elbląg 1-4 Olimpia Olsztynek  
      
Iskra Narzym 2-1 Concordia II Elbląg  
      
Orzeł Janowiec Kościelny 1-1 Warmiak Łukta  
       Tęcza Miłomłyn 6-2 Osa Ząbrowo  
       Grunwald Gierzwałd 0-1 Kormoran Zwierzewo  
       Syrena Młynary 1-5 Polonia Iłowo  
       GKS Stawiguda 0-0 Ossa Biskupiec Pomorski  
       Ewingi Zalewo 2-0 Zamek Kurzętnik  
      
       Kolejka 21
      
       Ewingi Zalewo 0-2 Olimpia II Elbląg  
      
Zamek Kurzętnik 1-0 GKS Stawiguda  
       Ossa Biskupiec Pomorski 0-0 Syrena Młynary  
       Polonia Iłowo 1-0 Grunwald Gierzwałd  
       Kormoran Zwierzewo 1-0 Tęcza Miłomłyn  
       Osa Ząbrowo 0-0 Orzeł Janowiec Kościelny  
       Warmiak Łukta 3-2 Iskra Narzym  
       Concordia II Elbląg 3-3 Olimpia Olsztynek  
      

       Kolejka 22
      
       Olimpia II Elbląg 2-2 Concordia II Elbląg  
      
Olimpia Olsztynek 3-1 Warmiak Łukta  
       Iskra Narzym 1-0 Osa Ząbrowo  
       Orzeł Janowiec Kościelny 2-2 Kormoran Zwierzewo  
       Tęcza Miłomłyn 2-2 Polonia Iłowo  
       Grunwald Gierzwałd 4-1 Ossa Biskupiec Pomorski  
       Syrena Młynary 3-0 Zamek Kurzętnik  
       GKS Stawiguda 1-0 Ewingi Zalewo  
      
       Kolejka 23
      
       GKS Stawiguda 0-1 Olimpia II Elbląg
       Ewingi Zalewo 4-0 Syrena Młynary  
       Zamek Kurzętnik 0-1 Grunwald Gierzwałd  
       Ossa Biskupiec Pomorski 3-1 Tęcza Miłomłyn  
       Polonia Iłowo 0-0 Orzeł Janowiec Kościelny  
       Kormoran Zwierzewo 3-1 Iskra Narzym  
       Osa Ząbrowo 0-2 Olimpia Olsztynek  
       Warmiak Łukta 3-0 Concordia II Elbląg  
      

       Kolejka 24
      
       Olimpia II Elbląg 5-0 Warmiak Łukta  
      
Concordia II Elbląg 5-2 Osa Ząbrowo  
      
Olimpia Olsztynek 0-1 Kormoran Zwierzewo  
       Iskra Narzym 0-4 Polonia Iłowo  
       Orzeł Janowiec Kościelny 3-0 Ossa Biskupiec Pomorski  
       Tęcza Miłomłyn 0-2 Zamek Kurzętnik  
       Grunwald Gierzwałd 2-1 Ewingi Zalewo  
       Syrena Młynary 0-1 GKS Stawiguda  
      
       Kolejka 25
      
       Syrena Młynary 0-2 Olimpia II Elbląg
       GKS Stawiguda 4-1 Grunwald Gierzwałd  
       Ewingi Zalewo 6-0 Tęcza Miłomłyn  
       Zamek Kurzętnik 1-0 Orzeł Janowiec Kościelny  
       Ossa Biskupiec Pomorski 5-2 Iskra Narzym  
       Polonia Iłowo 5-0 Olimpia Olsztynek  
       Kormoran Zwierzewo 2-1 Concordia II Elbląg  
      
Osa Ząbrowo 0-2 Warmiak Łukta  
      
       Kolejka 26
      
       Olimpia II Elbląg 1-0 Osa Ząbrowo  
      
Warmiak Łukta 1-0 Kormoran Zwierzewo  
       Concordia II Elbląg 1-4 Polonia Iłowo  
      
Olimpia Olsztynek 4-1 Ossa Biskupiec Pomorski  
       Iskra Narzym 1-1 Zamek Kurzętnik
       Orzeł Janowiec Kościelny 0-3 Ewingi Zalewo
       Tęcza Miłomłyn 5-4 GKS Stawiguda  
       Grunwald Gierzwałd 1-2 Syrena Młynary 
      
       Kolejka 27
      
       Grunwald Gierzwałd 3-3 Olimpia II Elbląg 
      
Syrena Młynary 6-1 Tęcza Miłomłyn 
       GKS Stawiguda 2-2 Orzeł Janowiec Kościelny 
       Ewingi Zalewo 2-0 Iskra Narzym 
       Zamek Kurzętnik 3-1 Olimpia Olsztynek 
       Ossa Biskupiec Pomorski 2-3 Concordia II Elbląg 
      
Polonia Iłowo 5-3 Warmiak Łukta 
       Kormoran Zwierzewo 5-0 Osa Ząbrowo 
      
       Kolejka 28
      
       Olimpia II Elbląg 5-1 Kormoran Zwierzewo
       Osa Ząbrowo 0-1 Polonia Iłowo 
       Warmiak Łukta 4-1 Ossa Biskupiec Pomorski 
       Concordia II Elbląg 0-2 Zamek Kurzętnik
      
Olimpia Olsztynek 0-1 Ewingi Zalewo 
       Iskra Narzym 0-0 GKS Stawiguda 
       Orzeł Janowiec Kościelny 0-0 Syrena Młynary 
       Tęcza Miłomłyn 2-2 Grunwald Gierzwałd 
      
       Kolejka 29
      
       Tęcza Miłomłyn 6-4 Olimpia II Elbląg 
      
Grunwald Gierzwałd 1-3 Orzeł Janowiec Kościelny 
       Syrena Młynary 1-1 Iskra Narzym 
       GKS Stawiguda 2-1 Olimpia Olsztynek 
       Ewingi Zalewo 4-0 Concordia II Elbląg 
      
Zamek Kurzętnik 1-0 Warmiak Łukta 
       Ossa Biskupiec Pomorski 6-4 Osa Ząbrowo 
       Polonia Iłowo 3-1 Kormoran Zwierzewo 
      
       Kolejka 30
      
       Olimpia II Elbląg 4-3 Polonia Iłowo 
      
Kormoran Zwierzewo 2-0 Ossa Biskupiec Pomorski 
       Osa Ząbrowo 0-1 Zamek Kurzętnik 
       Warmiak Łukta 1-4 Ewingi Zalewo 
       Concordia II Elbląg 1-0 GKS Stawiguda 
      
Olimpia Olsztynek - Syrena Młynary
       Iskra Narzym 1-2 Grunwald Gierzwałd 
       Orzeł Janowiec Kościelny 6-1 Tęcza Miłomłyn
        
 
        
        
           
        
      
          
-
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama