UWAGA!

Treningi i relaks

 
Elbląg, Treningi i relaks
fot. CT Promyk

Taniec, wycieczki oraz różne atrakcje czekają młodych tancerzy na obozie sportowym, który rozpoczyna się 3 sierpnia w Iławie. Uczestnikami obozu będą chłopcy i dziewczęta czynnie uprawiający sportowy taniec towarzyski z Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar”.

 Obóz realizowany będzie w Zespole Szkół im. Bohaterów Września 1939r w Iławie w terminie 3 - 12 sierpnia.  Organizatorem jest Stowarzyszenie Jantar.
       - Obóz to doskonała okazja dla rozwoju ich zainteresowań, uzdolnień oraz możliwość poprawienia kondycji – mówią Joanna Karpiuk, koordynator zadania – Tancerze mają możliwość udziału w kompleksowym i profesjonalnym programie taneczno– wypoczynkowym. Intensywne treningi realizowane w atmosferze zabawy i lata bardzo dobrze wpływają na poprawę umiejętności tanecznych i atmosferę w klubie. To także dobra szkoła na pokonywania własnych barier, nauka samodzielności i działania w grupie.
       Obóz to czas aktywności fizycznej. Codziennie odbywać się będą zajęcia z zakresu tańców standardowych i latynoamerykańskich oraz liczne rozgrywki sportowe. Co roku, harmonogram jest bardzo napięty i bogaty w różne obozowe atrakcje. W programie zaplanowane są dyskoteki, przejażdżki konne, ogniska, zabawy, wycieczki oraz konkursy, na których dzieci będą miały szansę wykazać się talentami wokalnymi, plastycznymi i umiejętnościami orientacji w przestrzeni. Nie zabraknie wyjść nad jezioro, gdzie uczestnicy chętnie korzystają ze sprzętu wodnego.
       Obóz realizowany jest w ramach projektu „Summer Dance Camp” dofinansowanego jest ze środków Gminy Miasta Elbląg.
      
Zyta Wrzos, CT Promyk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama