UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Trofeum Mistrzostw Europy Północnej dla Polski

 
Elbląg, Trofeum Mistrzostw Europy Północnej dla Polski
fot. Michał Skroboszewski

O trofeum ufundowane przez Tronda Harra, byłego tancerza sportowego i międzynarodowego sędziego, walczyli dziś tancerze przy hali MOSiR w Elblągu. Zakończyły się Mistrzostwa Europy Północnej, a jutro rozpocznie się rywalizacja podczas Otwartych Mistrzostw Polski i Międzynarodowego Festiwalu Tańca „Baltic Cup". Zobacz zdjęcia. 

 Mistrzostwa w ubiegłym roku rozegrane zostały na Litwie, w przyszłym, 2018 roku, odbędą się w Niemczech.
       - Trofeum w tym turnieju otrzymuje zwycięski kraj, w oparciu o aktualne wyniki i ranking – mówi Antoni Czyżyk, dyrektor CSE „Światowid" w Elblągu i prezes FTS. - Punkty są zliczane do rankingu Trofeum na podstawie dwóch najlepszych par, w każdej kategorii wiekowej i stylu i jest przekazywane co roku pomiędzy uczestniczącymi w Mistrzostwach krajami.
       W tym roku Trofeum zdobyły pary z Polski.
      
       Podajemy całościowe wyniki Mistrzostw Europy Północnej:
       Youth Standard:
       1. Steinfelds Ricards & Zukaite Atile Łotwa
       2. Rotar Ilja & Barjabin Silvia Susanne Estonia
       3. Burneikis Karolis & Shekaite Izabele Litwa
       4. Meskauskas Gedvinas & Bliujute Ugne Litwa
       5. Jonaitis Nedas & Koparanova Kimberly Niemcy
       6. Lang Rasmus & Heimo Martina Estonia
       Adult LA
       1. Rohde Malthe Brinch & Sorensen Sandra Dania
       2. Balandin Artur & Salita Anna Niemcy
       3. Lewandowski Bartosz & Wałachowska Anna Karolina Polska
       4. Zmokły Grzegorz Mateusz & Abramowicz Magdalena Maria Polska
       5. Stepanov Maxim & Rybina Ksenya Niemcy
       6. Ankerstein Arthur & Barbu Georgiana Niemcy
       Senior LA
       1. Kucharczyk Tomasz & Kucharczyk Róża Polska
       2. Pieske Dennis & Pieske-Hermsdorf Tanja Niemcy
       3. Dobrakowski Rafał & Dobrakowska Anna Polska
       4. Kuban Adrian & Ugowska Joanna Polska
       5. Joksas Romualdas & Joksa Ilona Łotwa
       6. Varcenko Andrej & Donina Jelena Łotwa
       Senior ST
       1. Rimkus Tomas & Surblyte Nerija Litwa
       2. Simsons Gatis & Simsone Julija Łotwa
       3. Kucharczyk Tomasz & Kucharczyk Róża Polska
       4. Gutmann Joerg & Gutmann Isabel Niemcy
       5. Tines Roland & Puskas Heidrun Niemcy
       6. Hayrynen Ville & Kakko Sanna Finlandia
       Junior II ST
       1. Andersons Roberts & Rasimjonoka Jekaterina Łotwa
       2. Makarovas Laurynas & Cepauskaite Emilija Litwa
       3. Holm Leho & Lutter Marleen Estonia
       4. Maasalu Kristofer Robin & Kurs Kretel Estonia
       5. Raputa Kacper & Tylek Wiktoria Polska
       6. Ameljushenko Alari & Kallas Sandra Estonia
       Junior I LA
       1. Ruszkowski Tomasz & Mozdyniewicz Julia Polska
       2. Orda Alans & Mohova Arina Łotwa
       3. Bogacovs-Kudrevatihs Kirils & Knirko Milana Łotwa
       4. Burneikis Kipras & Martinkeviciute Barbora Litwa
       5. Dimants Ernests Aksels & Pascenko Marija Łotwa
       6. Masaro Edvardas & Rinkeviciute Patricija Litwa
      
       Junior II LA
       1. Trinkus Augustinas & Salugaite Neda Elena Litwa
       2. Raczek Hubert & Kowalska Magdalena Polska
       3. Jenner David & Tuigunov Elisabeth Niemcy
       4. Górczak Kasper & Kowalska Natalia Polska
       5. Holm Leho & Lutter Marleen Estonia
       6. Ziga Marco & Badt Melody Niemcy
      
       Youth LA
       1. Meskauskas Gedvinas & Bliujute Ugne Litwa
       2. Miu Eugen Petrisor & Pedersen Sandra Overballe Dania
       3. Burneikis Karolis & Shekaite Izabele Litwa
       4. Kacprowicz Jakub & Szpak Zuzanna Polska
       5. Korn Steven & Domme Katrin Niemcy
       6. Petkevics Leonards & Tsepilova Polina Łotwa
      
       Junior I ST
       1. Ruszkowski Tomasz & Mozdyniewicz Julia Polska
       2. Siff Anton & Matvejeva Katerin Estonia
       3. Brzeziński Dawid & Woś Maja Alicja Polska
       4. Masaro Edvardas & Rinkeviciute Patricija Litwa
       5. Kindsigo Marco & Marjapuu Lisette Estonia
       6. Dimants Ernests Aksels & Pascenko Marija Łotwa
      
       WDSF NEC Adult ST
      
       1. Linis Edgars & Ancane Eliza Łotwa
       2. Shurin Vadim & Meshkova Anastasia Łotwa
       3. Ilciukas Marius & Goltsova Olga Litwa
       4. Subczyński Paweł & Kucharska Aleksandra Polska
       5. Ionel Alexandru & Tinnis Isabel Niemcy
       6. Sciamanna Eros & Jaglińska Anna Angelika Polska
      
       Organizatorem MFT „Baltic Cup" jest Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" w Elblągu, a współorganizatorami są: Światowa Federacja Tańca Sportowego, Federacja Tańca Sportowego i Stowarzyszenie „Jantar". Patronat Honorowy nad BALTIC CUP objęli: Jan Widera, podsekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, Gustaw Marek Brzezin - Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Witold Wróblewski - Prezydent Elbląga. Festiwal realizowany będzie ze środków Województwa Warmińsko-Mazurskiego, przy współudziale finansowym samorządu Miasta Elbląga oraz ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.
      
      
Patronem medialnym Baltic Cup jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama