UWAGA!

Trójka na Sanok (short track)

W Sanoku w dniach 14-15 lutego rozegrana zostanie Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w short tracku. Polski Związek Łyżwiarstwa Szybkiego opublikował listę zawodniczek i zawodników zakwalifikowanych do startu na tych zawodach. Są na niej elblążanie z KS „Orzeł”.

Listy juniorów i juniorów młodszych zdominowali reprezentanci z klubu Juvenia z Białegostoku. To wiodący klub specjalizujący się w łyżwiarstwie krótkotorowym w skali kraju. Z województwa warmińsko-mazurskiego do startu w OOM zakwalifikowano jedną juniorkę młodszą - Paulinę Uchman z ArtPrintu Olsztyn oraz trójkę wychowanków trenera Ireneusza Borowieckiego z KS „Orzeł” Elbląg. W Sanoku z elblążan wystartują w kategorii juniora młodszego Sebastian Kłosiński, Michał Domański i Adrian Jasiński.
     Trener Borowiecki zapewnia, że jego podopieczni pojadą do Sanoka dobrze przygotowani do startu. Uczący się w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Białymstoku Kłosiński i Domański przebywali zgrupowaniu w Krynicy Górskiej, sprawdzianem ich formy był start na międzynarodowych zawodach short tracka w Budapeszcie. Dobrą dyspozycję wykazał Sebastian Kłosiński, zajmując czwarte miejsce na dystansie 1000 m. Z kolei Adrian Jasiński trenuje w Elblągu na lodowisku MOSiR-u wraz z kadrą juniorów i juniorów młodszych Warmii i Mazur.
     W Sanoku konkurencja będzie bardzo mocna, a każde punktowane miejsce sukcesem. Miłą niespodzianką może być medal, ale nie zapeszajmy.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama