UWAGA!

Trwa nabór do Olimpii Elbląg

 
Elbląg, Trwa nabór do Olimpii Elbląg
fot. nadesłana

Związkowy Klub Sportowy Olimpia Elbląg przypomina o trwającym naborze do sekcji piłkarskiej dzieci urodzonych w roku 2014. Możliwości rozwoju w Akademii Piłkarskiej żółto-biało-niebieskich są niezwykle bogate i profesjonalne.

- Zapraszamy wszystkie dzieci urodzone w roku 2014 na otwarte i darmowe zajęcia treningowe w sierpniu. Treningi odbędą się w poniedziałki i piątki o godz. 17:30 na stadionie przy ul. Moniuszki 29. Zajęcia poprowadzą doświadczeni trenerzy i pedagodzy - poinformował trener koordynator Olimpii Karol Przybyła.
       Ośrodek przy ul. Moniuszki, zmodernizowano z własnej inicjatywy i środków. Pełnowymiarowe boisko główne, drugie ze sztucznym oświetleniem, oraz pięć placów treningowych. Akademia korzysta także z dwóch innych obiektów z dwoma trawiastymi boiskami oraz ze sztuczną nawierzchnią i oświetleniem. Te ostatnie służy praktycznie cały rok i spełnia wszelkie normy europejskie. Przy wszystkich obiektach znajdują się dwukondygnacyjne budynki klubowe. Warunki socjalne to szatnie dla zawodników, dodatkowa dla sędziów oraz pomieszczenie biurowe i magazynowe.
       Pierwsze zajęcia dla grupy naborowej odbyły się 9 sierpnia. Zajęcia prowadzą: Natalia Ostrowska (dyplom trenerski Grassroots C) i Tomasz Sambor (UEFA B). - Treningi piłki nożnej w tak młodym wieku są podparte zabawą. Przede wszystkim chodzi o zarażenie dzieci bakcylem sportu. - poinformował trener Sambor, dodając: - W pierwszy zajęcia udział wzięło jedenaścioro dzieci, zapraszamy kolejne do dołączenia do najlepszej Akademii Piłkarskiej w województwie.
       Natalia Ostrowska 509-411-163
       Tomasz Sambor 602-485-123
      
Patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
      
qba
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama