UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Trwa nabór do Olimpii Elbląg

 
Elbląg, Trwa nabór do Olimpii Elbląg
fot. nadesłana

Związkowy Klub Sportowy Olimpia Elbląg przypomina o trwającym naborze do sekcji piłkarskiej dzieci urodzonych w roku 2014. Możliwości rozwoju w Akademii Piłkarskiej żółto-biało-niebieskich są niezwykle bogate i profesjonalne.

- Zapraszamy wszystkie dzieci urodzone w roku 2014 na otwarte i darmowe zajęcia treningowe w sierpniu. Treningi odbędą się w poniedziałki i piątki o godz. 17:30 na stadionie przy ul. Moniuszki 29. Zajęcia poprowadzą doświadczeni trenerzy i pedagodzy - poinformował trener koordynator Olimpii Karol Przybyła.
       Ośrodek przy ul. Moniuszki, zmodernizowano z własnej inicjatywy i środków. Pełnowymiarowe boisko główne, drugie ze sztucznym oświetleniem, oraz pięć placów treningowych. Akademia korzysta także z dwóch innych obiektów z dwoma trawiastymi boiskami oraz ze sztuczną nawierzchnią i oświetleniem. Te ostatnie służy praktycznie cały rok i spełnia wszelkie normy europejskie. Przy wszystkich obiektach znajdują się dwukondygnacyjne budynki klubowe. Warunki socjalne to szatnie dla zawodników, dodatkowa dla sędziów oraz pomieszczenie biurowe i magazynowe.
       Pierwsze zajęcia dla grupy naborowej odbyły się 9 sierpnia. Zajęcia prowadzą: Natalia Ostrowska (dyplom trenerski Grassroots C) i Tomasz Sambor (UEFA B). - Treningi piłki nożnej w tak młodym wieku są podparte zabawą. Przede wszystkim chodzi o zarażenie dzieci bakcylem sportu. - poinformował trener Sambor, dodając: - W pierwszy zajęcia udział wzięło jedenaścioro dzieci, zapraszamy kolejne do dołączenia do najlepszej Akademii Piłkarskiej w województwie.
       Natalia Ostrowska 509-411-163
       Tomasz Sambor 602-485-123
      
Patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
      
qba
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama