UWAGA!

Trzecie miejsce Błękitnych w Bartoszycach (piłka nożna)

Lider ligi okręgowej Błękitni Orneta wystąpił w corocznym Memoriale Piotra Chomicza i Władysława Gątkiewicza. Zespół Janusza Buczkowskiego odniósł jedno zwycięstwo i ostatecznie uplasował się na trzecim miejscu.

Do Bartoszyc Błękitni pojechali bez Wacława Szczęcha, Daniela Koguta, Łukasza Sidorowicza i Jarosława Boryczki, za to z dwoma zawodnikami trzecioligowej Olimpii Elbląg - Kamilem Kuczkowskim i Mateuszem Prześniakiem, którzy byli testowani w zespole lidera ligi okręgowej. Trener Janusz Buczkowski chciałby w swoim zespole mieć choćby pierwszego z nich, który mógłby trafić do Ornety wyłącznie na zasadzie wypożyczenia z Elbląga.
     
     Gospodarze najlepsi
     W pierwszym meczu, który był zarazem półfinałem memoriału, ornecianie ulegli 0:1 Warmiakowi Łukta i nie pozostało im nic innego, jak walka o trzecią lokatę. Tu nie dali żadnych szans Łynie Sępopol, wygrywając 3:0 po dwóch trafieniach Wojciecha Czerniewicza i jednej bramce Tomasza Lasockiego. W finale gospodarze turnieju Victoria rozgromili 7:0 Warmiaka Łukta (Deluga 2, Mazurek, Husak, Malicki, Szczygielski, sam.)
     Indywidualnym wyróżnieniem dla najlepszego bramkarza uhonorowano Roberta Szełemeja z Błękitnych. Najlepszym zawodnikiem został Tomasz Wietek (Warmiak), a najlepszym strzelcem Tomasz Husak (Victoria).
BAR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama