Trzy razy Kłosowski (A-klasa)

Pewne zwycięstwo zanotowali piłkarze Mlexera Elbląg, którzy pokonali 4:2 Victorię Rychliki. Liderem nadal pozostaje beniaminek z Żabiego Rogu.

Pierwsze zwycięstwo mogą zapisać na swoim koncie piłkarze elbląskiego Mlexera, którzy na własnym boisku pokonali Victorię Rychliki 4:2. Losy meczy praktycznie rozstrzygnęły się już w pierwszej połowie, po której elblążanie prowadzili 3:0. Autorem wszystkich trzech trafień okazał się Daniel Kłosowski. Niemal za każdym razem bramkowe sytuacje wyglądały tak samo - podanie z głębi pola, po którym Kłosowski znajdował się sam na sam z bramkarzem zespołu z Rychlik.
     Po dwudziestu minutach drugiej odsłony goście zdobyli pierwszą bramkę, jednak odpowiedz gospodarzy była bardzo szybka. Na niespełna dziesięć minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego przyjezdni zmniejszyli rozmiary porażki do dwóch bramek 2:4.
     Po dwóch kolejkach liderem nadal pozostaje Huragan Żabianka Żabi Róg. Wprawdzie tym razem beniaminek z Żabiego Rogu zremisował 1:1 z innym beniaminkiem Agatem Jegłownik, jednak pozostałe zespołu z czołówki także pogubiły punkty.

Komplet wyników 2. kolejki: Zalew Frombork - Granica Zagaje 3:2, Agat Jegłownik - Huragan Żabianka Żabi Róg 1:1, Piast Wilczęta - GLKS Miłakowo 2:4, Mlexer Elbląg - Victoria Rychliki 4:2, GLKS Gronowo Elbląskie - Asmet Wojciechy 2:2, Czarni Małdyty - Polonia II Pasłęk 1:0.