UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Turniej na rowerach

Elbląg, Turniej na rowerach
fot. nadesłane

17 czerwca w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2 w Elblągu odbył się I Wojewódzki Turniej Sprawnościowo-Rowerowy, połączony z egzaminem na kartę rowerową. Turniej zorganizowano przy współpracy WORD w Elblągu. Uczestnikami turnieju byli uczniowie Ośrodków Szkolno-Wychowawczych z Miłakowa, Nidzicy, Szczytna oraz gospodarze imprezy. Zobacz fotoreportaż.

Dyrektor Ośrodka, Krystyna Miezio, powitała uczestników oraz przybyłych gości. Turniej swoją obecnością zaszczycili: pani Wioletta Janas – Inspektor Wydziału Edukacji UM w Elblągu, pan Zbigniew Lichuszewski z-c dyrektora WORD w Elblągu, pan Adam Borowiecki inspektor ds. bezpieczeństwa ruchu drogowego WORD oraz pan Robert Drop – egzaminator WORD w Elblągu. Przed przystąpieniem zawodników do konkurencji sprawnościowej na rowerach uczniowie OSW nr 2 z Elbląga zaprezentowali inscenizację ,,Bądź bezpieczny z niedźwiadkiem Mesiem”. Następnie na boisku szkolnym zostały zaprezentowane składy zespołów biorących udział w turnieju, po czym odbyło się losowanie kolejności przejazdu uczestników po torze sprawnościowym.
       Uczestnicy mieli do pokonania tor przeszkód z następującymi konkurencjami: slalom, listwy, przenoszenie przedmiotu, rynna, bramka, równoważnia, ułożenie znaków z puzzli oraz zadania dotyczące udzielania pierwszej pomocy.
       W turnieju wzięło udział 16 zawodników. Konkurencje punktowane były zespołowo
       i indywidualnie.
      
       Wyniki klasyfikacji zespołowej:
       I miejsce – OSW nr 2 w Elblągu, opiekun Donata Kalińska-Sarapuk,
       II miejsce – OSW Nidzica, opiekun Anna Chojnacka,
       III miejsce – OSW Miłakowo, opiekun Anita Druszcz,
       IV miejsce – OSW Szczytno, opiekun Małgorzata Grynowiecka.
      
       Wyniki klasyfikacji indywidualnej:
       I miejsce – Kacper Ziemski, OSW Elbląg,
       II miejsce – Mateusz Ładziński, OSW Nidzica,
       III miejsce – Michał Głuszyk, OSW Elbląg.
      
       Po zakończeniu konkurencji sprawnościowej 8 uczniów przystąpiło do egzaminu na kartę rowerową . Egzamin składał się z części teoretycznej i praktycznej. Wszyscy uczniowie zdali egzamin. Uczestnicy turnieju niezależnie od zajętego miejsca otrzymali nagrody rzeczowe, natomiast zwycięzcy zostali uhonorowani pucharami i medalami.
       Organizatorzy składają gorące podziękowania na ręce dyrektora WORD, pana Stanisława Lechety i jego współpracowników, dzięki którym mogli szczodrze nagrodzić uczestników I Wojewódzkiego Turnieju Sprawnościowo-Rowerowego OSW.
      
oprac. MW
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama