UWAGA!

Turniej o Puchar Prezydenta (piłka ręczna)

 

Do nowego sezonu przygotowują się piłkarki ręczne Startu Elbląg. Szczypiornistki EKS-u od piątku będą rywalizowały w hali CSB w Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Elbląga. W sprzedaży są już karnety na sezon 2013/14.

Wiele zmian zaszło w Starcie w przerwie między sezonami. Pierwsza i chyba najważniejsza to roszada na stanowisku trenera. Naszą drużynę poprowadzi asystent Kima Rasmussena w reprezentacji Polski Antoni Parecki. Wydaje się, że wybór zarządu był bardzo trafny. Co prawda wszystko zweryfikują mecze ligowe i nie należy oceniać drużyny po grach kontrolnych, ale gołym okiem widać, że Start gra zupełnie inną piłkę niż w poprzednim sezonie. Jeśli trenerowi Pareckiemu nie pokrzyżują szyków kontuzje, elblążanki mają szansę miło zaskoczyć kibiców.
       W porównaniu z poprzednim sezonem Start dysponuje silniejszą kadrą co było widać choćby w Turnieju Baltica Summer Cup, który został rozegrany na początku sierpnia w Szczecinie. Elblążanki wzmocnione Kingą Grzyb (poprzednio Ruch Chorzów), Joanną Wagą (Piotrcovia Piotrków Trybunalski) i Katarzyną Koniuszaniec (Vistal Gdynia) okazały się najlepsze, a w imprezie wystąpiły takie ekipy jak Vistal Gdynia, Zagłębie Lubin, Politechnika Koszalin, Pogoń Baltica Szczecin, KPR Jelenia Góra.
       Kolejnym etapem przygotowań jest turniej, który odbędzie się w hali CSB od piątku do niedzieli (23-25 sierpnia). Start będzie rywalizował z MKS Lublin, Pogonią Baltica Szczecin, Politechniką Koszalin i Samborem Tczew. Kibice mają więc szansę na własne oczy zobaczyć jak prezentują się nasze szczypiornistki dwa tygodnie przed pierwszym ligowym meczem. Wstęp na turniej jest bezpłatny.
      

 


       Ważną informacją jest też fakt, że fani mogą już teraz nabyć karnety na najbliższy sezon. Podobnie jak w poprzednich rozgrywkach będą obowiązywały dwa typy kart wstępu. Pierwsza z nich to karnet na I rundę w cenie 20zł, a druga to karnet VIP na cały sezon w kwocie 200zł (w cenie replika koszulki meczowej, miejsce w specjalnej strefie VIP w hali CSB, catering w przerwie meczów). Wejściówki można nabywać w trakcie najbliższego turnieju w następujących godzinach: w piątek w godz. 16-18, sobota w godz. 10-18 i niedziela w godz. 9-12.
      
       Terminarz gier w Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Elbląga:
       23.08.13r. (piątek)

       godz. 18.00 EKS START - Firmus AZS Politechnika Koszalin
       godz. 19.45 Pogoń Baltica Szczecin - MKS Lublin
      
       24.08.13r. (sobota)

       godz. 10.00 Firmus AZS Politechnika Koszalin - Pogoń Baltica Szczecin
       godz. 11.45 Sambor Tczew - EKS START
       godz. 16.00 MKS Lublin - Firmus AZS Politechnika Koszalin
       godz. 17.45 Pogoń Baltica Szczecin - EKS START Elbląg
       godz. 19.00 MKS Lublin - Sambor Tczew
      
       25.08.13r.(niedziela)

       godz. 10.00 Sambor Tczew - Pogoń Baltica Szczecin
       godz. 11.45 MKS Lublin - EKS START Elbląg
       godz. 13.30 Firmus AZS Politechnika Koszalin - Sambor Tczew.
      
        

ppz
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama