UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Turniej piłkarski dla dzieci

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Elblągu zaprasza najmłodszych sportowców do udziału w wakacyjnym turnieju piłki nożnej „Piłkarskie piątki”, który odbędzie się w dniach 29 - 30 sierpnia.

Turniej skierowany jest dla uczniów szkół podstawowych rocznik 1999 i młodsi. Drużyny mogą wziąć udział w turnieju wyłącznie pod opieką nauczyciela (trenera).
       Zespół powinien składać się z czterech zawodników grających, jednego bramkarza i dwóch zawodników rezerwowych reprezentujących jedną drużynę.
       Wszyscy zawodnicy powinni posiadać aktualne legitymacje szkolne.
       Weryfikacja zawodników tylko na podstawie ważnych legitymacji szkolnych.
       Wszystkie gry rozgrywane będą na małym boisku. Zmiany zawodników podczas meczu systemem hokejowym. Czas gry 2x7,5 min. Zamiast żółtych kartek kary minutowe dla zawodników. Zawodnicy wprowadzają piłkę do gry z autu podając piłkę nogą, zawodnik może „sobie” sam podać, ale nie może bezpośrednio strzelać do bramki. Obowiązują rzuty rożne. Nie można podawać do bramkarza oraz wykonywać „ślizgów”.
       Za wygrane spotkanie zespół otrzyma 3 punkty, za remis 1 pkt, za przegrane - 0. O kolejności miejsc decyduje: ilość zdobytych punktów, bezpośredni pojedynek, różnica bramek, ilość zdobytych bramek, losowanie.
       W sprawach nieujętych regulaminem decyduje organizator.
       Koszty organizacyjne pokrywa organizator. Koszty uczestnictwa poszczególne zespoły.
       Nagrodami za miejsca 1 – 3 będą puchary, medale i nagrody rzeczowe,
       za miejsca 4 – 6 - dyplomy.
       Zgłoszenia należy przekazywać telefonicznie lub osobiście
       do dnia 24 sierpnia do godz. 12 do Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego, ul. Kościuszki 77A, tel. 237-06-65, 237-06-66, 237-06-67, Ryszard Biskup, e-mail mostruso@wp.pl .
       O przyjęciu do turnieju decyduje organizator.
       Dokładny terminarz meczy zostanie przedstawiony zespołom na stronie www.mostruso.pl .
      
       Zawody zostaną rozegrane w hali MOS ul. Kościuszki 77A.
      
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama