UWAGA!

Turniej Piłki Ręcznej „Sportowy Mikołaj Zaprasza”

 
Elbląg, Turniej Piłki Ręcznej „Sportowy Mikołaj Zaprasza”
fot. (arch. portEl.pl)

Dziś (czwartek, 26 listopada) w Zespole Szkół nr 3 w Elblągu rozpoczyna się Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców „Sportowy Mikołaj Zaprasza”.

Turniej ten jest tradycją szkoły trwającą około 20 lat, a w związku z organizacją przez Polskę Mistrzostw Europy Mężczyzn w Piłce Ręcznej w styczniu 2016 roku, zyskuje szczególną rangę w promowaniu tej dyscypliny sportu. Zawody potrwają do 16 grudnia, a do rywalizacji o puchary stanie 70 drużyn dziewcząt i chłopców szkół podstawowych i gimnazjalnych. Gościmy w tym roku drużyny z Gdańska, Gdyni, Tczewa, Czerska Kwidzyna, Ryjewa, Gardei, Brodnicy i Nowej Karczmy. Czeka nas więc 11 dni turniejowych, w których swoje mecze rozgrywa około 800 zawodników i zawodniczek z województwa pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Walka sportowa będzie trwała aż do ostatniego gwizdka, a wszystkie zespoły będą mogły liczyć na entuzjastyczny doping licznie przybyłych kibiców: rodziców, uczniów Szkoły Podstawowej nr 9 oraz Gimnazjum nr 1 w Elblągu.
       Dzięki sponsorom rozdamy w tym roku 33 puchary, 210 dyplomów, liczne nagrody rzeczowe oraz słodycze dla wszystkich uczestników.
       Jest to święto piłki ręcznej oraz jedna z największych i cieszących się dużą popularnością imprez sportowych odbywających się cyklicznie w miesiącu grudniu w naszym mieście.
      
      
Nauczyciele Zespołu Szkół nr 3 w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama