UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

Turniej szachowy w ZS nr 1

Elbląg, Turniej szachowy w ZS nr 1
Reklama

W piątek (11 czerwca) w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Korczaka odbył się Turniej Szachowy dla dzieci do 12 lat o Puchar Naczelnika Wydziału Sportu Urzędu Miejskiego w Elblągu.

Młodzi szachiści z Elbląga i okolic rywalizowali w dwóch grupach: przedszkolaki i dzieci ze szkół podstawowych. Gościem na turnieju był zastępca naczelnika Wydziału Sportu UM Andrzej Korpacki, który ufundował prawie największy na świecie puchar oraz wspaniałe nagrody. Turniej prowadzili sędziowie Ryszard Borawski, Marek Szulc i Mariusz Sciwiarski.
       W kategorii przedszkoli zwyciężyli: 1. Dominik Grzeszczak, 2. Agata Antosik, 3. Adam Kotowicz. Przedszkolaczki otrzymały medale, dyplomy pamiątkowe oraz nagrody rzeczowe. Dodatkowe emocje i radość maluchów wzbudziła koronacja na szachowych mistrzów oraz konkurs „Kolorowa karteczka”, w którym maluchy otrzymały dodatkowe upominki.
       W kategorii szkół podstawowych w klasyfikacji generalnej najlepsi byli: 1. Igor Janik, 2. Hubert Majchrowski, 3. Aleksandra Wierzbowska.
       Wśród uczniów szkół podstawowych w kategorii do lat 9 miejsca na podium zajęli: 1. Jakub Lewandowski, 2. Michał Antosik, 3. Kamila Moch.
       Organizatorzy składają podziękowania fundatorom nagród, które sprawiły ogromną radość małym szachistom. Szczególne podziękowania składamy: Andrzejowi Korpackiemu, zastępcy naczelnika Wydziału Sportu UM, Wydawnictwu Pedagogicznemu „Operon”, Jarosławowi Szarowi z firmy Aviva, Antoniemu Czyżykowi, dyrektorowi Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”. Organizacja turnieju możliwa była dzięki życzliwości i wsparciu Hanny Trybińskiej, dyrektor ZS nr 1 oraz pracownikom szkoły, którzy stworzyli zawodnikom wspaniałe warunki do gry i ciepła atmosferę, za co młodzi szachiści oraz organizatorzy składają gospodarzom serdeczne podziękowania.
      
      
Renata Antosik, Ryszard Borawski
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama