UWAGA!

Turniej tańca Jantar

23 kwietnia w centrum kultury Światowid odbędzie się Ogólnopolski Turniej Tańca Jantar. Uczestnicy walczyć będą o najwyższe laury w aż 23 kategoriach wiekowych i tanecznych.

Ogólnopolski Turniej Tańca Jantar rozgrywany jest w Elblągu od kilkunastu lat i gości rokrocznie tancerzy z wielu klubów i szkół tańca z całej Polski.
     - Podczas turnieju pary zaprezentują się w tańcach standardowych i latynoamerykańskich - mówi Hanna Laska, rzecznik prasowy centrum kultury Światowid. - Tancerze posiadający najniższe klasy taneczne będą walczyć o miejsca finałowe w kombinacji tańców, natomiast ich bardziej doświadczeni koledzy wystartują w poszczególnych stylach, walcząc o mistrzowski tytuł w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.
     Z uwagi na ilość kategorii program turnieju jest bardzo rozbudowany i podzielony na trzy bloki. Pierwszy rozpocznie się o godz. 11.00.
     - Zaprezentują się w nim tancerze posiadający klasę D - najniższą klasę taneczną - wyjaśnia Hanna Laska. - Najlepsi z nich walczyć będą nie tylko o miejsca na podium i medale, ale także o wyższe klasy.
     - Druga część turnieju rozpocznie się o godz. 14.00 - kontynuuje rzeczniczka. - W tym bloku dominować będą tancerze z klasą C w różnym wieku. Natomiast najlepszych, posiadających najwyższe umiejętności, podziwiać będzie można podczas gali o 17.30.
     Organizatorami turnieju są: Stowarzyszenie Jantar oraz Polskie Towarzystwo Taneczne oraz Federacja Tańca Sportowego. Cena biletu - 10 zł.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama