UWAGA!

Turniej tenisa stołowego na lodowisku

 
Elbląg, Turniej tenisa stołowego na lodowisku
fot. MOSiR

19 zawodników wzięło udział w II Wakacyjnym Turnieju Tenisa Stołowego rozgrywanym w ramach akcji „Wakacje z MOSiR-em 2019”. W kategorii open zwyciężył Andrzej Kowalik, natomiast wśród dzieci triumfował Jakub Nicgorski.

Czwartkowe przedpołudnie na lodowisku Helena opanowali miłośnicy tenisa stołowego. A wszystko za sprawą II wakacyjnego turnieju rozgrywanego w ramach „Wakacji z MOSiR-em”. Do rywalizacji stanęło 19 zawodników, w tym dwóch podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej z ul. 1 Maja w Elblągu.
       - Jest to już niemal tradycją, że co roku w naszych wakacyjnych turniejach uczestniczą osoby niepełnosprawne – informuje Marek Kamm z Działu Organizacji Imprez MOSiR. - Dla nich to doskonała okazja na integrację i wspólną zabawę. Cieszy nas, że takie inicjatywy przysparzają uczestnikom wiele radości i emocji.
       Uczestnicy turnieju rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: open oraz dziecięcej. Wśród 11 najmłodszych uczestników najlepiej przy stole poradził sobie Jakub Nicgorski, który z kompletem zwycięstw zajął pierwsze miejsce. Na drugim stopniu podium uplasował się Grzegorz Demczuk, przegrywając jedynie jedno spotkanie. Trzecie miejsce przypadło dla Remigiusza Kowalika.
       W kategorii open zgłosiło się do rozgrywek 8 zawodników. Z tego grona, które grało systemem każdy z każdym, najlepiej zaprezentował się Andrzej Kowalik, na drugim miejscu zameldował się Piotr Retka, zaś najniższy stopień podium zajął Roman Grudzień. Wszyscy panowie zdobyli po 10 punktów, a decydujący dla ostatecznej klasyfikacji okazał się stosunek setów wygranych do przegranych.
       Trzech najlepszych zawodników w kategorii open otrzymało statuetki szklane, natomiast wszyscy tenisiści wśród dzieci zostali nagrodzeni słodkimi upominkami. Dziękujemy wszystkim za przybycie i przystąpienie do rywalizacji toczonej w duchu fair play.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama