UWAGA!

Turniej tenisowy o puchar Sport Pub Challenge

2013-09-26
09:30
 
Turniej tenisowy o puchar Sport Pub Challenge

Poważny turniej, o cenne trofeum, który odbędzie się w przyjacielskiej atmosferze. Tak w wielkim skrócie można opisać to, co w najbliższą sobotę (28 września) odbędzie się na kortach tenisowych w Kazimierzowie. Sport Pub Challenge, miejsce idealne na spotkania ze znajomymi, zorganizuje imprezę kończąca zmagania sportowe.

Grupa przyjaciół, sympatyków tenisa zmierzy się na twardych kortach w Kazimierzowie. Gry deblowe wyłonią zwycięzców. Wśród graczy nie będzie profesjonalistów, nikt nie będzie "rozstawiony" - sami zapaleńcy tenisa, ale o poziom sportowy można być spokojnym. Zaangażowania, woli walki i chęci zaprezentowania wszystkich swoich możliwości nie zabraknie. Gry rozpoczną się w sobotę 28 września o godz. 8.30. Zapisy trwają pod numerem telefonu: 510 520 283. Pary zostaną rozlosowane w dniu turnieju.
       Sport Pub Challenge ufundował puchar dla zwycięskiego debla. Lokal, który żyje sportem doceni najlepszych i zorganizuje dla nich imprezę kończąca rywalizacje sportowa. Przy piwie i dobrym jedzeniu będzie można porozmawiać o udanych returnach i zmarnowanych szansach. Zapowiada się naprawdę udany wieczór.
       Sport Pub Challenge to lokal, który mieści się w Hotelu Viwaldi, otwarty jest siedem dni w tygodniu – całą dobę. Specjalizuje się w kuchni amerykańskiej, a znakiem rozpoznawczym są wielkie amerykańskie burgery ze 100 proc. wołowiny.
       W Sport Pub Challenge transmitowane są wszystkie relacje sportowe. Lokal specjalizuje się w organizowaniu imprez i jak widzimy - patronuje wydarzeniom sportowym.

       Sport Pub Challenge - podejmij wyzwanie!
       Sport Pub Challenge, Stary Rynek 16.
       Zapraszamy!

      

       ----- Reklama -----

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej