UWAGA!

Tygrysy powalczyły o reprezentację

 Elbląg, Tygrysy powalczyły o reprezentację
fot. FB KSW Tygrys Elbląg

W weekend w Szczytnie odbył się turniej eliminacyjny do reprezentacji Polski w juniorów, kadetów i młodzików Bardzo dobrze zaprezentowali się pięściarze elbląskiego Tygrysa.

Największy sukces osiągnął junior Nikodem Kozak, który wygrał wagę do 80 kg. Warto zwrócić uwagę na walkę finałową, w której elblążanin zmierzył się z Dawidem Kruczkowskim, kilka dni temu powołanym na Mistrzostwa Europy Juniorów w Sofii. Ze starcia zwycięsko wyszedł podopieczny trenera Patryka Bursztynowicza.

Na półfinałach skończyli swoje występy junior Bartek Zabiełło w wadze do 67 kg i junior Mateusz Rosiak w wadze do 63,5 kg.

Warto zwrócić uwagę na występy młodych pięściarzy z Tygrysa. Młodzik Mikołaj Podpora w wadze do 50 kg zakończył występ na półfinale po bardzo dobrej walce.

Kilka dni temu przedstawiliśmy sylwetkę Tarasa Bondariuka z Ukrainy, który w wyniku wojny rosyjsko – ukraińskiej znalazł się w Elblągu i zaczął trenować w KSW Tygrys. Młody pięściarz w sobotę toczył dwa niepunktowane sparingi, w których wypadł bardzo dobrze. Niedzielna pokazowa walka z zawodnikiem ze Szczytna zakończyła się owacją publiczności.

SM

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama