UWAGA!

Udany koniec sezonu dla UKS Kontra Elbląg (boks)

 
Elbląg, Udany koniec sezonu dla UKS Kontra Elbląg (boks)
fot. nadesłana

Trzech zawodników Klubu UKS Kontra wypadło bardzo dobrze na gdyńskim ringu, podczas II Turnieju Bokserskiego o Puchar Bombardierów z Wybrzeża, który odbył się 28 czerwca  w Gdyni w nadmorskiej scenerii.

W Gdyni na wolnym powietrzu stoczono dwadzieścia pojedynkóww kategorii wiekowej: młodzik, kadet junior i senior; w walkach uczestniczyli pięściarze z klubów bokserskich okręgu pomorskiego, kujawsko-pomorskiego , warmińsko-mazurskiego i zachodnio-pomorskiego.
       Trzech zawodników Klubu wypadło bardzo dobrze na gdyńskim ringu. Mateusz Błażko w walce towarzyskiej, mimo nie punktowanego pojedynku, uzyskał wyraźną przewagę nad swoim przeciwnikiem. Norbert Wardziński (64 kg) wygrał niejednogłośnie 2:1 z zawodnikiem organizatora zawodów Łukaszem Smarzyńskim. Nie zawiódł Rafał Staszewski (81 kg), który wygrał zdecydowanie na punkty 3:0 z Oskarem Kaczmarkiem (Sako Gdańsk) .
       Nadszedł czas na regenerację sił przed przed nowym sezonem oraz na zasłużony odpoczynek, z jednym wyjątkiem. Do udziału w XX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w boksie w dniach 14-18 lipca w Świdnicy zakwalifikował się zawodnik Kontry Paweł Mazurowski, który pragnie wrócic do Elbląga z medalem OOM.
      
      
      
      
Kamil Stemplewski, UKS „Kontra” Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama