Udany rewanż Olimpii 2004 (piłka nożna)

Elbląg, Kamil Graczyk zdobył wyrównującą bramkę dla Olimpii 2004
Kamil Graczyk zdobył wyrównującą bramkę dla Olimpii 2004 (Fot.AD)

Bardzo cenne punkty zdobyli w wyjazdowym spotkaniu w Zambrowie piłkarze Olimpii 2004. Elblążanie udanie zrewanżowali się Olimpii za porażkę z rundy jesiennej i wygrali 2:1 (1:1).

Olimpia 2004 mogła prowadzić w Zambrowie już na początku pojedynku, ale Kamil Kopycki trafił najpierw w słupek, a następnie w poprzeczkę. W 24 min. bramkę zdobyli niespodziewanie gospodarze. - To był bardzo ładny gol- powiedział Dariusz Kaczmarczyk, trener Olimpii 2004.- Zawodnik gospodarzy zdecydował się na strzał z 18 metrów, a piłka wpadła w „okienko”. Nasz bramkarz był bez szans. Staraliśmy się odrobić straty i udało się minutę przed przerwą. Po strzale Kamila Graczyka i rykoszecie piłka trafiła do bramki. Po przerwie mieliśmy kilka dobrych sytuacji. Najbliżej strzelenia gola był Graczyk i Daniel Komorowski, którego strzał z 5 metrów obronił bramkarz. W 73 min. Komorowski po stałym fragmencie gry zdobył dla nas zwycięską bramkę. Trzeba podkreślić, że to był bardzo dobry mecz obydwu zespołów. My byliśmy skuteczniejsi i wracamy z kompletem punktów.
       Elblążanie zdołali wygrać na bardzo trudnym terenie. Olimpia 2004 awansowała na piąte miejsce w ligowej tabeli i piłkarze z Moniuszki mogą ze spokojem oczekiwać kolejnego spotkania ligowego. W najbliższą sobotę zagrają w Elblągu z Huraganem Morąg.