UWAGA!

Udany weekend dla zawodników z B&M Tennis Club

2015-11-19
Aktualizowany 2015-11-19 13:00
 
Elbląg, Udany weekend dla zawodników z B&M Tennis Club
fot. nadesłana

Bardzo udany weekend turniejowy zaliczają zawodnicy z B&M Tennis Club.Najmłodsi wybrali się do Gdańska, gdzie w centrum tenisowym Don Balon u Marcina Plopy, grały dzieci w kategorii wiekowej do lat 6 i 8.

Swoje pierwsze turnieje rozegrali Ksawery Kierwiak ( 4 lata ) i Jaś Bednarczuk ( 6 lat ). Ksawery zdobył 3 miejsce a Jaś zakończył turniej na 8 miejscu. W kategorii do lat ośmiu 2 miejsce zajął Igor Bazela, który o włos przegrał mecz finałowy 9/11.
       Troszeczkę starsi, Hania Jankowska i Wiktor Bieliński uczestniczyli w turnieju do lat 10 w Sopocie. Hania zajęła drugie miejsce a Wiktor trzecie.
       Kolejny turniej wygrywa Szymon Kierwiak, nasz najstarszy zawodnik. Tym razem był to turniej wojewódzki w kategorii do lat 16 rozgrywany w Gdańsku na kortach Gdańskiej Akademii Tenisowej.
       W Warszawie na ogólnopolski turniej do lat 12 wybrał się Kuba Sowa. Tym razem Kuba zebrał dużo doświadczenia. Świetnie poradził sobie w turnieju eliminacyjnym, wygrywając 6/0 6/1. W turnieju głównym w grze singlowej uległ 1/6 6/4 7/10 a w grze deblowej w parze z Tomkiem Berkieta, również w 3 setowym meczu, 4/6 6/4 6/10.
       Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy kolejnych sukcesów.
      
Bartłomiej Kierwiak, trener B&M Tennis Club
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Brawo. Gratuluję wszystkim młodym zawodnikom. Oby więcej takich informacji na łamach portElu i to we wszystkich dziedzinach sportu :-) Mamy zdolne dzieci tylko nie wszyscy się tym chwalą. A szkoda bo warto.
Reklama