UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ugrali szlema (brydż)

 
Elbląg, Ugrali szlema  (brydż)
fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl.pl

W Elblągu odbył się kolejny już ósmy turniej brydżowy Korespondencyjnych Mistrzostw Polski. Ta impreza brydżowa na arenie ogólnopolskiej jest niezwykle ceniona przez pasjonatów. W turniejowe szranki stanęło 30 brydżystek i brydżystów z Braniewa, Elbląga, Gronowa Górnego, Jagodnika, Lublińca ze Sląska, Nowakowa, starostwa elbląskiego, Suchacza i ze Sztumu.

Po pasjonującej i zaciętej rywalizacji w pięknym stylu wygrał duet Jerzy Ratkowski - Jerzy Sukow - Elbląg wynikiem 65,28 %. Drugie miejsce na podium zajęła para Zbigniew Bando - Zbigniew Listewnik - Elbląg - 58,99%, a trzecie Wojciech Karpiński - Elbląg - Krzysztof Nagielski - Kwietniewo - 58,74 % . Zaś w konkurencji walentynek wygrała para Iwona Smilgin - Regina Wołek - Elbląg wyprzedzając Janinę Maksymowicz - Iwonę Wierzbicką - Elbląg a w kategorii par mikstowych wygrali Anna Dworakowska - Suchacz - Marek Czapliński - Elbląg wyprzedzając duet Renę Biedę - Tadeusza Mielko - Elbląg. Gratulacje dla najlepszych na podium. Sędziował profesjonalnie arcymistrz międzynarodowy Bogusław Gierulski licencjonowany sędzia Polskiego Brydża Sportowego.  - To był mój ostatni występ w serialu spotkań i prestiżowych turniejach brydżowych upamiętniających zasługi Pionierów Elbląga. Co prawda, w turniejach nie zająłem miejsca na podium, ale trzykrotnie zająłem miejsce w top dziesiątce i cieszy mnie bardzo, że spotkałem się z plejadą gwiazd Elbląga, Powiśla, Warmii i Żuław - mówi Józef Kazik, były burmistrz Lublińca. ESBS zaprasza wszystkich chętnych na Otwarty Turniej Brydża Sportowego pod nazwą O Błękitną wstęgę Kanału Elbląskiego, który odbędzie się w poniedziałek, 19 sierpnia o godz. 17 w hotelu Arbiter  w Elblągu, pl. Słowiański 2.
      
Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama