UWAGA!

€uro na sport

W dniach 17-18 kwietnia br. w Piszu zorganizowane zostanie dwudniowe szkolenie pod nazwą „€uro na sport”, celem którego jest przygotowanie szeroko pojętych środowisk sportowych z województwa warmińsko-mazurskiego do pozyskiwania środków finansowych z Unii Europejskiej w latach 2008-2013. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 3 kwietnia.

Kto powinien wziąć udział?
     - Szkolenie adresowane jest do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, kadry kierowniczej klubów sportowych, stowarzyszeń, organizacji związków sportowych, trenerów i instruktorów sportowych - mówi Paulina Wolfram, przedstawicielka organizatora.
     Podstawowym celem szkolenia jest przekazanie szczegółowej wiedzy na temat poszczególnych programów pomocowych umożliwiających uzyskanie dofinansowania przeznaczonego na inwestycje o charakterze sportowo-rekreacyjnym. W trakcie dwudniowych warsztatów omówione zostaną możliwości współfinansowania projektów: „miękkich”, mających na celu podnoszenie kwalifikacji zawodowych osób zajmujących się sportem zawodowo, przedstawione będą też zasady sporządzania dokumentacji aplikacyjnej oraz podstawy prawne pozwalające na ubieganie się o dotacji; „twardych”, czyli projektów inwestycyjnych.
     - W czasie szkolenia każdy z użytkowników nabędzie umiejętność samodzielnego wypełnienia wniosku aplikacyjnego. To będzie dostarczenie kompletnej wiedzy na wszystkich etapach realizacji projektu, który uzyskał dofinansowanie, ze szczególnym uwzględnieniem procedury zamówień publicznych, zasad promocji i informacji, możliwości aneksowania umów oraz innych obowiązkach beneficjenta wynikających z zawartej umowy o dofinansowanie - zakończyła Paulina Wolfram.
     Szkolenie jest bezpłatne. Organizatorzy szkolenia - Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Ministerstwo Sportu i Turystyki i Stowarzyszenie „Towarzystwo Amicus” zapewniają materiały szkoleniowe, certyfikat ukończenia szkolenia, konsultacje z ekspertami, serwis kawowy, nocleg w pokoju 2-osobowym, wyżywienie, dojazd od miejsca zbiórki do miejsca szkolenia (17 kwietnia wyjazd o godz. 8.30 spod Dworca PKP w Olsztynie do Pisza podstawionym autokarem).
     
     Warunki zgłoszenia
     Chętni do uczestnictwa w szkoleniu proszeni są o przesłanie karty uczestnictwa (do pobrania w linku poniżej) wypełnionej drukowanymi literami - faksem (085 653 77 53) lub pocztą na adres: Biuro Koordynatora Projektu „ Euro na Sport”, Stowarzyszenie „Towarzystwo Amicus”, ul. Lipowa 14, 15-427 Białystok. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 3 kwietnia. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność nadsyłania aplikacji.
     Dodatkowych informacji udziela Paulina Wolfram paulina.w@bia.pl , Aneta Świsłocka aneta.s@bia.pl , tel./fax 085 653 77 53. Szczegóły na www.euronasport.pl
     
     Pliki do pobrania:
     Formularz zgłoszeniowy
     Szczegółowy program szkolenia
BAR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama