UWAGA!

Urodzinowo w squasha dla Karoli

 Elbląg, Urodzinowo w squasha dla Karoli
fot. MOSiR

Ponad 60 osób wzięło udział w Urodzinowym Turnieju Karoli w squash kat. PFS B+. Podczas dwóch dni rywalizacji nie zabrakło emocji, zarówno tych sportowych jak i urodzinowych.

Zawodnicy z Elbląga, Gdańska, Bydgoszczy, Torunia, a nawet Czech i Anglii wzięli udział w urodzinowym turnieju squasha. Podczas dwóch dni sportowych zmagań nie zabrakło emocji, efektownych zagrań oraz życzeń i gromkiego Sto lat! dla solenizantki. Jako pierwsi na kort wyszli najmłodsi zawodnicy. W kategorii do 11 lat zwyciężył Paweł Saunders, drugi był Maks Pietrzyński, a trzeci Miłosz Twardowski.
       Jeszcze większe emocje towarzyszyły uczestnikom drugiego dnia imprezy. W kategorii do lat 13 ponownie zwyciężył Paweł Saunders przed Dawidem Promińskim, a trzeci był Antoni Zoła. W kategorii do lat 15 najlepszy okazał się Marcin Sikorski, drugie miejsce zajął Daniel Saunders, a trzecie Maksymilian Makowski. Natomiast Marcin Sikorski zwyciężył w kategorii do lat 17, drugi w tej klasyfikacji okazał się Michał Pożarowski, a trzeci Mark Saunders.
       Równie ciekawie wyglądała rywalizacja wśród kobiet. Z grona wszystkich przedstawicielek płci pięknej najlepiej zaprezentowała się Magdalena Waszkiewicz, drugie miejsce zajęła Nazia Mohamed, a trzecią lokatę zajęła Olga Kralewska. Jako ostatni do rywalizacji przystąpili uczestnicy w kategorii open. Tu najlepiej na korcie poradził sobie Mateusz Skorek, tuż za nim znalazł się Daniel Kantor, a na najniższym stopniu podium zawody ukończył Radosław Łuczak.
       Miłym akcentem dla najlepszych graczy było wskoczenie na profesjonalne podium rodem z Turnieju Wielkiego Szlema wykonane przez firmę Snekerserwis.pl. Spory udział w tym pomyśle miał Marcin Antczak. Turniej, poza mocną obsadą graczy z całej Polski, miał też bardzo atrakcyjne nagrody ufundowane przez lokalne i krajowe firmy.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • To już prawie jak pomniki obecnej władzy sami sobie robią turnieje. Turnieje to chyba jednak imienia zasłużonych sportowców, olimpijczyków etc
Reklama