UWAGA!

Urzędnicy najlepsi

Elbląg, Efektowny blok dziennikarzy, a w tle na boisku do odbioru piłki czai się Mira Stankiewicz.
Efektowny blok dziennikarzy, a w tle na boisku do odbioru piłki czai się Mira Stankiewicz.

Jedną z wielu atrakcji minionych „Dni Elbląga” był plenerowy turniej piłki siatkowej rozegrany na elbląskiej starówce. Puchar JM Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu zdobyła drużyna Urzędu Miejskiego. Wyprzedziła ona zespół PWSZ, drużynę Urzędu Celnego i ekipę złożoną z elbląskich dziennikarzy.

Niestety, nasi koledzy wyraźnie ustępowali w grze zespołowej rywalom. I nic w tym dziwnego, bo dziennikarstwo to bardzo indywidualna profesja. Być może w kolejnej edycji plenerowej siatkówki dziennikarskiej braci powiedzie się lepiej, chociaż podczas sobotniego turnieju, pomimo niezadawalających wyników, nie narzekali oni na brak dobrej zabawy.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • To raczej normalne; urzędnik pracuje max 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu; popołudnia i wekendy wolne, do tego sponsorowane wejściówki na miejskie i gminne obiekty sportowe. Żyć nie umierać i wydajnie pracować nad poprawą tężyzny fizycznej.
 • Do przedmówcy: Trzeba się było uczyć.
 • do przedmówcy: Uczyć? Żeby być urzędnikiem?? Przecież urzędnicy to najmniej wydajni, najbardziej ociężali umysłowo i niereformowalni pracownicy w naszym układzie słonecznym. Żeby być urzędnikiem wystarcz:Nic nie umieć, nie wychylać się, nie myśleć, nie mieć własnej inicjatywy, I MIEĆ DOBRE ZNAJOMOŚCI. Dobre znajomości to to co każdy urzędnik mieć MUSI! Nikt ambitny i wykształcony nie będzie siedział w urzędzie. Urzędowanie uwstecznia. Dlatego w urzędach siedzą stare baby (posada przez zasiedzenie) lub młode laski którym nie chce sie uczyć i rozwijać.
 • Ciekawe, ja musiałem skończyć dwa kierunki studiów i nikt mi niczego nie sponsoruje. Pomijając to nie płacą najlepiej. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Urzędnik(2008-06-25)
 • to znaczy, że masz słabe wtyki :-)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  cayenne(2008-06-25)
 • Do Urzędnika, to że skończyłeś dwa fakultety dobrze o tobie świadczy, ale wybrałeś profesję dla leni. Pracujesz 40 godzin tygodniow, o ile nie ma długich wekendów, z czego efektywnie max 20.Piszesz że nie zarabiasz wiele, a zastanowiłeś się czy jest z Ciebie tyle pożytku żebyś dostał taką pensję. Ja też mam studia + 2x podyplomowe + uprawnienia; pracuję przecietnie 60-65 godzin tygodniowo. Ostatni wolny wekwnd miałem jak pracowałem w przedsiębiorstwie państwowym. Dla mnie urzędnicy to kasta uprzywilejowanych nierobów.
 • 60-65h tygodniowo To znaczy, że jesteś wyjątkowym durniem anonimku i jeszcze sie tym chwalisz?
 • A przepraszam, kogo obchodzi, ze do odbioru czai sie Mira Stankiewicz? Ja rozumiem "dowcipne" kolezenstwo dziennikarskiej masci, ale zebyscie tak skrupulatni i dokladni byli opisujac powazniejsze rozgrywki, a nie wyglupy ludzi probujacych uchodzic za fajnych. .. Urzednikom proponowal bym zamiast samemu kaleczyc sport umozliwic jego uprawianie mlodziezy, a dziennikarzom (chociaz do nich malo co dociera) obiektywne spojrzenie, bo wchodzac na sport w portelu informacje dotycza albo niezmordowanych tancerzy, albo ATAKu, lub co jeszcze lepsze jakichs nauczycieli "sportowcow". ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kolesie(2008-06-25)
 • Leniu, w Polsce tak pracuje wielu ludzi, to są ci którzy nie szukają pracy za granicą bo potrafią pracować również w Polsce i tu płacą podatki.
Reklama