UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

W Grand Prix Elbląga w badmintonie przybyło konkurentów

Elbląg, Wzrost ilości zawodniczek i zawodników wpłynął korzystnie na poziom rozgrywanych pojedynków
Wzrost ilości zawodniczek i zawodników wpłynął korzystnie na poziom rozgrywanych pojedynków (fot. AD)

W piątym turnieju, drugiej edycji Grand Prix Elbląga w badmintonie, organizowanym przez MOSiR, pod patronatem Pomorskiej Spółki Gazownictwa, obok elblążan uczestniczyli mieszkańcy Malborka, Gdańska, Świbna, Ostródy, Olsztyna, Godkowa i Fromborka. Obserwowany wzrost ilości zawodniczek i zawodników wpłynął korzystnie na poziom rozgrywanych pojedynków.

Do zawodów zgłosiło się 11 zawodniczek i 22 zawodników, 4 pary deblowe kobiet i 8 par deblowych mężczyzn oraz 10 par mieszanych.
       W grach pojedynczych kobiet uczestniczyło 12 zawodniczek. W pojedynku o trzecie miejsce Małgorzata Rama pokonała 2:0 Annę Ramę (obie z Malborka), a w meczu o zwycięstwo w turnieju Jadwiga Kołodziejczyk (Gdańsk) wygrała 2:0 z Kamilą Kozdębą (Świbno).
       W grach deblowych triumfowała para z Malborka – Małgorzata i Anna Rama przed duetami Ewa Dębogórska (Elbląg) i Izabela Dyguła (Gdańsk) oraz Anna Ryś i Magdalena Wlizło (Godkowo).
       W kategorii do 39 lat, w meczu o trzecie miejsce, Jacek Kosmaczewski (Elbląg) wygrał 2:0 z Krzysztofem Jarmołowiczem (Ostróda), a w turnieju zwyciężył Sławomir Narusz (Elbląg) pokonując 2:1 Wojciecha Laska (Olsztyn).
       W rywalizacji mężczyzn powyżej 40 lat wszystkie miejsca na podium zajęli zawodnicy z Olsztyna – Bogdan Stankiewicz przed Jerzym Murachem i Krzysztofem Chmielewskim.
       Gry deblowe zakończyły się sukcesem duetu Jacek Kosmaczewski (Elbląg) i Wojciech Lasek (Olsztyn), który wyprzedził olsztyńską parą Bogdan Stankiewicz i Krzysztof Chmielewski oraz parę Krzysztof Maciejak (Gdańsk) i Sławomir Narusz (Elbląg).
       W grach mixtowych najlepsza para Małgorzata Rama (Malbork) i Jerzy Murach (Olsztyn) przed gdańskim duetem Jadwiga i Zbigniew Kołodziejczykowie oraz elbląską parą Ewa Dębogórska i Sławomir Narusz.
       Ostatni turniej klasyfikacyjny drugiej edycji Grand Prix Elbląga w badmintonie zostanie rozegrany 21 marca, w hali IV LO przy ul. Sienkiewicza 2 w Elblągu. Zgłoszenia od godz. 8, początek gier godz. 9.
      
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama