UWAGA!

W niedzielę Concordia Cup 2016

 Elbląg, W niedzielę Concordia Cup 2016

W najbliższą niedzielę w hali Centrum Sportowo-Biznesowego rozegrany zostanie halowy turniej piłki nożnej Concordia Cup 2016. Młodzi piłkarze zapowiadają walkę w każdym meczu i jednocześnie zapraszają wszystkich miłośników piłki nożnej do udziału w turnieju i dopingu.

W imprezie, organizowanej przez MMKS Concordia Elbląg, wystartuje osiem zespołów składających się z zawodników urodzonych w 2004 roku i młodszych. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, w których rywalizować będą systemem „każdy z każdym”. Następnie, w zależności od zajętego miejsca, zespoły przystąpią do ćwierćfinałów i walki o poszczególne lokaty. W grupie A oprócz Concordii Elbląg (czarni) zagrają jeszcze zespoły: Pomezanii Malbork, Elany Toruń i Motoru Lubawa. Natomiast w grupie B spotkają się: Concordia Elbląg (biali), GKS Wikielec, Olimpia Elbląg oraz Huragan Morąg. Początek rywalizacji zaplanowano na godz. 9.45, natomiast zakończenie turnieju przewidziano na godz. 16.15.
       - Turniej ma na celu popularyzację zarówno piłki nożnej jak i naszej szkółki piłkarskiej oraz możliwość sprawdzenia się naszych dzieci na tle swoich rówieśników z innych klubów - wyjaśnia Łukasz Budziwojski, trener rocznika 2004-2005. - Mam nadzieję, że oprócz rywalizacji, zespoły miło spędzą czas w naszym mieście. Zapraszamy w niedzielę wszystkich, rodziców, opiekunów i kibiców do hali CS-B. Liczymy na doping i wspaniałą atmosferę.
       Pierwszy mecz rozpocznie się o godz. 9.45, finał zaplanowano na godz. 16.
      
      
      
MMKS Concordia Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Olimpia

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama